LV RU
www.sudzibas.lv Magma SIA Magma - reketierisms un bandītisms

SIA Magma - SIA Magma - reketierisms un bandītisms

Uzņēmums SIA Magma nodarbojas ar nekaunīgu reketierismu un bandītismu. Biedē cilvēkus, kuri parkojas uzņēmuma tuvumā. SIA Magma automašīnu vadītāji ir nekaunīgi, draud ar izrēķināšanos, rupji lamājas.
Pēdējā laikā uzņēmums ir sācis likt nekaunīgas zīmītes par policijas saukšanu, itkā mācot cilvēkus parkoties. Kaut ko tādu vēl Latvijā nav nācies redzēt. 90tie atgriežas caur Magma?

Atbilde no SIA MAGMA Pārstāvja atbilde 04.07.2018

SIA MAGMA ir godprātīgs un atbildīgs uzņēmums, tāpēc ar reketu vai citām pretlikumīgām darbībām nenodarbojas. Saskaņā ar vārdnīcu rekets ir plaši organizēta šantāža, naudas izspiešana, kas ir krimināli sodāma darbība. Savukārt saskaņā ar Krimināllikuma 224.panta pirmo daļu bandītisms ir vairāk nekā divu personu apvienošanās organizētā, ar ieroci bruņotā grupā (bandā) noziegumu izdarīšanai. Acīmredzot sūdzības iesniedzējs nezina, ko nozīmē rekets un bandītisms.

Strīdus situācija ir par automašīnu novietošanu Sermuliņu ielas un Mazā Piena ielas krustojumā. Šajā krustojumā regulāri tiek novietotas automašīnas pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumu (CSN) 121.6.punktu, kas paredz, ka aizliegts apstāties un stāvēt krustojumā vai tuvāk par 5 metriem no tā. Gadījumos, kad šajā krustojumā kāda persona ir novietojusi savu automašīnu stāvēšanai un persona neatrodas tās tuvumā vai arī nav atstājusi savu telefona numuru redzamā vietā, SIA MAGMA par to informē Rīgas pašvaldības policiju. Citos gadījumos policija nav bijusi un netiek iesaistīta.
Tas tiek darīts tāpēc, ka šis krustojums ir šaurs un neatļauti novietoto automašīnu dēļ nav iespējams veikt piegādes uz un no SIA MAGMA noliktavām – smagās kravas automašīnas fiziski nevar izbraukt Sermuliņu ielas un Mazā Piena ielas krustojumu, kas ir vienīgais piekļūšanas veids.
Papildus SIA MAGMA norāda, ka 2017.gada 23.oktobrī par šo situāciju informēja Rīgas domes Satiksmes departamentu, lūdzot sakārtot šo krustojumu, lai autovadītāji labāk varētu identificēt, ka tas ir krustojums un ka stāvēšana tajā ir aizliegta.

Papildus SIA MAGMA norāda, ka visi darbinieki ir informēti, ka saskarsmē ar apkārtējiem cilvēkiem ir jāuzvedas ētiski, pieklājīgi un ar cieņu. Ja kāds SIA MAGMAS darbinieks to neievēro, tad lūdzam atsūtīt plašāku informāciju, lai varētu veikt pārrunas ar konkrēto darbinieku, jo SIA MAGMA pretēju komunikācijas veidu neatbalsta.

Attēlā redzamā zīmīte nav SIA MAGMA izveidota un novietota! SIA MAGMA savā komunikācijā neizmanto šādas pavirši taisītas zīmītes, jo profesionāli noformē informatīvos paziņojumus. Jāuzsver, ka strīdus situācijā nav nekāda sakara ar nemācēšanu „parkoties”, kā ir norādīts zīmītē – tikai ar CSN neievērošanu. Turklāt SIA MAGMA nekad kontaktus nenorāda kā linku no mājaslapas, kā arī saskaņā ar SIA MAGMA apstiprinātajām komunikācijas un stila vadlīnijām uz balta fona lieto tikai un vienīgi melno logo, nevis oranžo logo. SIA MAGMA secina, ka šādas zīmītes izveidotājs neiedomājamu iemeslu dēļ mērķtiecīgi cenšas apkaunot SIA MAGMA un pasliktināt tās tēlu.

SIA MAGMA savu rīcību, saucot policiju, neuzskata par bezkaunīgu, jo katrai personai pašai ir jāuzņemas atbildība par CSN neievērošanu, neatkarīgi vai tas ir CSN nezināšanas vai to ignorēšanas dēļ. Tādējādi nevienam, pārkāpjot CSN, nav pamata sevi uzskatīt par upuri vai cietēju, vainojot trešās personas, nevis sevi.

SIA MAGMA vēlas uzsvērt, ka, ja minētajā krustojumā novietotās automašīnas netraucētu veikt piegādes, tad SIA MAGMA neceltu pretenzijas, jo SIA MAGMA nav ieinteresēta nevajadzīgi bojāt attiecības, veidojot konfliktsituācijas ar apkārtējiem cilvēkiem.

Komentāri (17)

Interesanti, šim parkošanās impotentam, eksistē arī smadzenes?
Bandīti un reketieri draud ar policijas izsaukšanu? Nopietni?! Vai šis radījums gadījumā 90tos nav piedzīvojis, kā spermatozoīda šūna?

U UldisUldis1 29.06.2018

Analītiķa kungs, analizējot komentāru, rodas iespaids, ka Jūs pats vēl neesat izaudzis no tīņa gadiem :D

Baidos, ka lai analizētu ir nepieciešamas smadzenes, ar kurām daba jūs ir apdalījusi.

U UldisUldis1 29.06.2018

Un tu vēlies teikt, ka tev ir smadzenes? Bērniņ, paaudzies un tad te analizē :)

Kad būsi intelektuāli attīstījies nedaudz vairāk par spermatozoīdu, varbūt arī būs interesantāk padiskutēt, bet pagaidām - turpini attīstīties, :) mikroklauna kungs.

U UldisUldis1 29.06.2018

Nezināju, ka sudzibas.lv laiž bērnus strādāt pie vadības paneļa. Jūties varens, kad esi salicis viltus sarkanos balsojumus komentāros? :)

U UldisUldis1 29.06.2018

Iemet šim komentāram arī -150, sīkais :)

Zini, spermatozoīd, arī tavu IP adresi uzrāda :) Tā ka atradīsies, kas labāks ko iemest! :D

U UldisUldis1 29.06.2018

Magma jau visam rajonam ir pieriebusies. Varbūt sūdzības autors pārspīlē ar tiem 90tajiem, bet uzņēmums tiešām ir cūcīgs. Pie tam viņi izturas cūcīgi pret citiem uzņēmējiem, kas strādā blakus. Visiem jau tas ir piegriezies.

SIA MAGMA Pārstāvja atbilde 04.07.2018

Pretēji norādītajam mēs pret citiem uzņēmējiem izturamies ar cieņu, turklāt mēs pat sadarbojamies ar vairākiem tuvā rajona uzņēmējiem, veidojot abpusēji izdevīgas sadarbības.

U UldisUldis1 29.06.2018

Iemet šim komentāram arī -150 :)

Varbūt, labāk piepluso +50 ;)

Jeb +29 ir tava robeža? :D

U UldisUldis1 29.06.2018

Mazais, atceries, ka lai kļūtu par analītiķi, ir labi jāmācās skolā un jāklausa mamma. Ar komentāru mīnusošanu sudzibas.lv labas atzīmes nenopelnīsi. :) Būs jāpalūdz valsts darba inspekcijai, lai paskatās, kāpēc šajā portālā tiek nodarbināti nepilngadīgie :)

U UldisUldis1 29.06.2018

Sudzibas.lv ļauj arī bērniem slēpt komentārus :) labi, labi

Kas jūs te divi zilie gaiļojaties?

A Ausma 09.08.2018
Ļoti slikts serviss

Maximas darbinieki nezin atšķirību starp parasto kasi un kasi vecākiem ar bērniem! Kasiere Sarmīte, apkalpoja visus citus cilvēkus bez bērniem, un vēl rupji atbildēja, ka viņai ir vienalga!
Kā arī nevēlējās izsaukt veikala vadītāju!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes