LV RU
www.sudzibas.lv Magma Krāpšana, slikta produkcija

SIA Magma - Krāpšana, slikta produkcija

SIA Magma piegādāja nekvalitatīvu produkciju. Jaucējkrāni, ko viņi ražo, krīt vaļā pa gabaliem. Kad sazinājāmies ar uzņēmumu SIA magma, viņi noliedz to, ka jaucējkrāni būtu sliktas kvalitātes. Centāmies nodot produkciju atpakaļ, bet uzņēmuma menedžeris pilnībā atteicās skatīties uz brāķiem. Attieksme no uzņēmuma puses ir pilnībā nepieņemama. Vairs nekad nepirksim SIA magma produkciju! Neiesaku nevienam ar šo uzņēmumu sasieties.

Atbilde no SIA MAGMA Pārstāvja atbilde 04.07.2018

Iepazīstoties ar sūdzības saturu, SIA MAGMA secina, ka tā ir mērķtiecīga neslavas celšana, jo sūdzības iesniedzējs nekad nav kontaktējies ar SIA MAGMA vai SIA MAGMA pārstāvjiem par aprakstīto problēmu. Sūdzības iesniedzējs pat acīmredzot nekad nav turējis rokās jaucējkrānu, jo apzīmējums „krīt vaļā pa gabaliem” nav attiecināms uz jaucējkrāniem, jo tas fiziski nav iespējams.

Sūdzībā rakstītais nekādā mērā neatbilst SIA MAGMA, jo SIA MAGMA galvenā vērtība ir cilvēks. Tāpēc SIA MAGMA ir izvirzījusi šādas prioritātes – preces kvalitāte, adekvāta cena, pastāvīgi preču krājumi noliktavā un plašs sortiments, kā arī precīza, ātra, ērta un operatīva piegāde. SIA MAGMA arī nodrošina pilnu servisu savai produkcijai – ir pieejama kvalitatīva pēcpārdošanas apkalpošana, kā arī iegādājamas jebkuras rezerves daļas.
No 2005.gada SIA MAGMA ražo lokanos pievadus, un 2009.gadā tika uzsākta jaucējkrānu komplektācija, rūpīgi pārdomājot un piemeklējot katru detaļu no atšķirīgiem ražotājiem.

Turklāt SIA MAGMA augstu vērtē no klientiem saņemtās sūdzības, iebildumus vai ieteikumus, jo tie vienmēr ļauj pilnveidot produktu un tā kvalitāti. SIA MAGMA lepojas ar to, ka tā savā nozarē visvairāk rūpējas par produkta kvalitāti un klientu apmierinātību, ko apliecina pozitīvās klientu atsauksmes vairāku gadu garumā.

SIA MAGMA saistībā ar sūdzības iesniedzēja veiktajām darbībām portālā sudzibas.lv izsaka minējumu, ka sūdzība ir izdomāta un iesniegta tāpēc, ka sūdzības iesniedzējs ir sodīts par CSN pārkāpumu (atbilstoši https://www.sudzibas.lv/magma/sia-magma-sia-magma-reketierisms-un-banditisms-c475618 aprakstītajai situācijai) un tādējādi cenšas atriebties, nevis uzņemties atbildību par savām darbībām, neievērojot CSN.

SIA MAGMA negrasās pieļaut neslavas celšanu, mēģinot apkaunot uzņēmumu, publicējot absurdu informāciju. Tāpēc SIA MAGMA vērsīsies Valsts policijā ar iesniegumu par neslavas celšanu, lai atbildīgā persona tiktu saukta pie kriminālatbildības!

U

Komentāri (3)

K Kaspars 29.06.2018

Loģiski, jo Magma tirgo ķīniešu mēslus.

SIA MAGMA Pārstāvja atbilde 04.07.2018

SIA MAGMA netirgo "ķīniešu mēslus", jo SIA MAGMA nenodarbojas ar īstermiņa domāšanu, un jo īpaši neiesaka to darīt saviem klientiem, jo pāris ietaupītie EUR ilgtermiņā atspēlēsies lielos zaudējumos. SIA MAGMA neatbalsta nekvalitatīvas preces tirgošanu, tāpēc lielākā daļa no SIA MAGMA produkcijas ir ražota Eiropā, no Ķīnas ievedot tikai tās preces, kuru ražotājs spēj nodrošināt SIA MAGMA pieprasītos standartus, tai skaitā ievērojot Eiropas standartus (https://www.lvs.lv/).

Aigars31 12.07.2018

ak dies kada karalieņu reakcija.. .. nedaudz apdauzīta ... kautkaadu policiju piemin veel... galiigi neadekvaati.. par kautkaadu nieciigu tekstu kursh nevienam neko neizraisa.. .. reaali ireecos..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes