macibu centrs PAMATS - apsargu apmācību

Apmācos no apsardzes firmas Grifs, šajā mācību centrā Pamats, kvalitātes apmācībā šeit vispār nav.Telpas naetbilst nodarbībām, gan izmēros un mācību prasībām atbilstoši.Toletes,dušas,izlietnes,cīņu zāle atbilst 70gadu stilā,tas ir muzejs nevis mācību centrs,kā arī apkure vēl kavējas.Kas netic var atnākti un pārliecināties.Manuprāt apsardzes firmai, kas mūs šeit sūta ir savas intreses.Nauda!!!Pa lētu naudu var tikai nopirti brāķi, un šis mācību centrs atbilst brāķa pazīmēm.Telpas,pasniedzēji,nodarbību skaits un plānojums,kvalitāte un garantijas nekādas.

S starks98 09.12.2012

Drošvien tu eksāmenu nenokartoja, tadeļ arī rauda. Es arī tur patreiz mācos, ja, telpas vecas, bet viss strada un darbojas...un praktiski visi kas iet uz eksāmenu karto no pirmas reizes..

U User133418p 09.12.2012

Interesanti kādas telpas? Mums pastāstīja, sadeva materiālus un paši studējām. Tie kas vēlējās varēja katru reizi iet uz noklausīšanos.
Tuvcīņu gan nelaidu garām. Beidzot savam divmetrīgajam kaimiņam parādīju kur vēži ziemo! A to lecās kā āzis!

godmode 09.12.2012

Toties, kā saka: ТЯЖЕЛО В УЧЕНИИ - ЛЕГКО В БОЮ!!!

A Andris78 10.12.2012

to Harijs

Telpas tur normalas, ciņu zāle, ir ģerbtuve, duša. Tas drošvien konkurents, vai cilveks gaja uz SPA salonu – bet atnacā uz apsārdzes kursiem. Es ar draugiem tur mācijos-nekāda vainā, viss Ok, bet 5. gādi atpakaļ man gan trapijas uzņemums...”ciņu „ pasniedza tur pat kur notika teorija, bīdejam galdas un gūlejam uz grīdas ))