macibu centrs PAMATS - par macibam

Mēs macibu centra praktiskajās nodarbībās apmeklējam virs 20 apmācāmie, telpās nava vietas kur nodarboties vai macību centra šefs nevar sadalīt mūs grupās un instruktors Dmitrijs arī nespēj un nevar pienākti un visus apmācīti .Daž otris audzēknis mācās jau otro mēnesi . Man teica, ka varēs apmācities vienā mēnesī, kā man solija macību centra šefs.Pagaidiet un naciet vēlāk, jo gribu beigti kursus normālos apstākļos.

D

B Boriss 17.11.2011

Muļķibas, biju tur vakardien, tieši 16. novembri, tur bija tikai 12 audzekņi, šodien veiksmigi nokartoju eksāmenu. Ju tu apmeklē vienu reizi divas nedeļas -tad noteikti mēneša laikā nebus gatavs.

A Aldis 17.11.2011

Izlasiju visus trīs komentarijus un paliek smiekligi, mācību centrām ir trīs gādi (atradu internēta), nebija nevienas sūdzības bet tagād uzreiz trīs (15 un 16. datuma), pie ka pilnigi garam, Jus gadījuma ne no viena bernu darzā ? vai firmas? staiga tur tagad daži reiz nedeļa un uzmanibu grib tikai priekš sevis, jo it ka viņiem draud "briesmas" darba. Kadi krievu instruktori ? (kuri nesaprot valodu), kur nav vietas nodarboties? Es tur macos 6 nedeļas, par to laiku bija tikai 1-2 nodarbības par 20 cilvekiem, jo sanakuši visi "pazudušie"...Personigi es nepiekritu nevienam iepriekš teiktam..