macibu centrs PAMATS - apsardzes kursi

Mācījos divus mēnešus apsardzes kursos , tā arī liku valsts eksāmenu uz apsardzes sertifikātu ,un nenokārtoju.Likdams tūvcīņas eksāmenu knapi nokārtoju doto uzdevumu eksāmenā.Teorijas eksāmenā izkritu eksāmena biļetēs un tagat varēšu kārtot nākošo eksāmenu pēc trim mēnešiem, rezultātā man uzteica darbu un bušu bezdarbnieks.Uzsākot apmācību solija , ka mācīs baigie profi, bet nevienu profu neredzeju šai mācību centrā.Nodarbībās pasniedzējs runāja divās valoda, kas mani vispār putroja.Cilvēki kursos nemitīgi mainijās un pasniedzejs konkrēti grāpstijās , kas nesekmēja manu labu mācību vielas apgūšanu.Teorijā uzsvēra tev ir biļetes mācies pats.Es mu gāji daudzos kursos ,bet šitie kursi apmācību līmenīm neatbilst.Sūdzos, jo esmu nokļuvis ar šiem kursiem bezdarbnieku statusā.Ja ejat uz kursiem izvēlaties normālus profuss, lai nesabojātu sev dzīvi.

C cepumnieks 25.01.2013

Ieteiktu tev "G4S macibu centru", varbuut buus daargaak kaa citur, attieksme laba, profesionaala.Lai tev veicas.

K kurmis90 04.02.2013

Par ko tu cienitais sudzies, ja divu mēnēšu laika nevar apgut elementaros jautajumus? Var but tu domaja nokartot uz "dūlu" nemacoties? Es ari tur mācijos, trīs reizes nedeļa pilnigi pietiekoši lai apgut teoriju, pie kā cik es atceros pa to laiku kamer macijos visi kuri staigaja uz nodarbībam - nokartoja. Var but tu gribeja lai par tevim teoriju nokartoja cīti? :)
P.S. Starpcitu, apskatiju iepriekšejas sūdzibas un ieraudziju, ka tikai tev viss neapmierināja baigo profesionalo apsargu "Robi".(tēlpas, dizains, neprofesionali pasniedzēji :)

č Čomaks 06.02.2013

Ko Jūs man neticat? Ejiet skatīties ar savām acīm, kādos apstākļos notiek šī apmācība, lai nebūtu tā ka atrunājas cita vārdā pats mācību centrs Pamats.

R Robis-apsargs 06.02.2013

nu nezinu par to 3 reizes nedeļā tu gan melo, nodarbibas notiek 2 reizes nedeļā un ja man iekrita maiņa, tad arī uz tām nevarēju tikt, es arī mācījos 2 mēnešus.Bieži bija tā, nodarbību tēmas kuras es apmeklēju atkārtojās un citas tā arī pa kursa laiku nedabūju noklausīties, apmeklējot tuvcīņu, tur ir riņķa metode.Iespējams staigājot uz tuvcīņas nodarbībām ar to riņķa metodi man netrāpījās attiecīgās nodarbības tuvcīņā.Eksāmens tā ir laimes spēle, man iekrita eksāmenā tēmas, kuras es biju apmeklējis mācību centrā Pamats.Džekam kas sūdzās ir tiešām nepaveicies ar eksāmena kārtošanu, bet šim mācību centram Pamats būtu jāpadomā lai neatkārtotos šādas situācijas, ka cilvēks aiziet uz eksāmenu un izkrīt eksāmenā nesagatavotības dēļ.Vainīgs ir mācību centrs Pamats ka viņš izsniedza šim džekam diplomu par apgūto vielu.
Mācību centrā G4S diplomu par neapgūto vielu neizsniedz, kā rezultātā viņš nevar nokārtot sertifikātu un nebūs vīlies savā dzīvē, kā naivi uzticoties mācību centram Pamats par baigi "kruto" apmācību.

K kurmis90 06.02.2013

Man liekas kā tu reklkame C4S apmacibu, mans draugs tur aizgaja, viņam iedeva materiali un viņš pats gatavojas, ciņu apmācija lābi, bet gan uz koka grīdas un apliecibas tur dot pēc pirma pieprasījumā :) Ja "Robis " deļ maiņam nevar apmeklet nodarbības vai tad tas ir centra problemas? Man arī sakrit maiņas, bet es macijos un stūdeju izdalitie metodiskie materiali, pirms eksamena parbaudijos un 22.janvārī, mēs 8 cilveki bijam eksāmena un pilnigi visi nokartojam :))