www.sudzibas.lv Lux Express Slikts serviss

Lux Express - Slikts serviss

Es vēršos ar tādu sūdzību varbūt pat tiešāk necienu no šofera puses pret pasažieru. Tiešāk es esmu patstāvīga kliente kur braukāju gandrīz katru dienu ar lux express autobusu pie tam man ir vip statuss. Es braukāju no Tartu līdz Valgai darba darīšanas gandrīz katru dienu tā kaa darbs mans atrodas Valka tas ir Latvija es parasti paprasu lai mani izlaistu Valka jo no Valgas autoostas līdz Valkas pilsētai man ir tālu jāiet. Līdz šim bridim tas ir līdz 12.02.2019 palūdzot piestat visi šoferi piestāja, bet nu šodien tas ir 12.02.2019 maršruta laiks 06.20 autobuss kurss izbrauc no Tartu līdz Rigai pie tam ka autobuss kavējas atbrauca nelaikus man šoferis nepieklājīgi atbildēja ja jums biļete ir līdz Valgai tad kapjiet lauka un nekada Valka es nepiestāšu. Es visu saprotu pieturas Valka nav bet es braukāju katru dienu gandrīz esmu Vip kliente un visi pirms tam šoferi kas brauca varēja apstādināt bet nu šodien 12.02.2019 06.20 kas devas no Tartu uz Rīgu reiss šoferis nepieklājīgi atteica. Es esmu ļoti vilusies Lux express un turpmāk pārskatīšu citus variantus kaa man doties uz manam darba darišanam.

12.02.2019

really? 12.02.2019

Pati jau atrisinaji savu sudzibu,pasakot,ka pieturas nav un soferi tikai aiz labas gribas tur tevi izlaida, taa ka sudziba galigi nevieta,tapec jau ir pieturas,kuras piestaj,kas tad notiks,ja katrs savus noteikumus uzstadis,lai izlaiz pie sitaa stura,pagaida tur 5min,panem sito pacinu,utt.
Lielie biznesa cilveki brauc ar saviem auto, nevis lielas ar nekam nederigiem VIP statusiem interneta! :D

Ventilators 12.02.2019

"man ir vip statuss gandriz esmu Vip kliente" - nedēļa gads, kāda starpība! metrs vai kilometrs, kāda starpība. ar kājiņām nepilnas 30 min, neko nemaina. ar auto ietaupat tikai 20min. Vienkārši tagad ir ziema, un baigi nevēlaties čāpot.

M Marijam 12.02.2019

Es esmu vip kliente kada gandriz. Daudz ko nozimee ja autobuss kavejas un neatbrauc laikaa kapec man jakavee tad ari savs darbs

What? 12.02.2019

Esat pašpasludināta vip pasažiere?
Tas ka brauciet gandrīz katru dienu, nedod Jums nekādas tiesības. Citi cilvēki katru dienu brauc ar autobuss un neko nepieprasa papildus. Kapēc Jūs kaut ko tādu iedomājaties.

M Marijam 12.02.2019

Man ir iedots Vip statuss par to ka es izmantoju Lux express pakalpojumus. Ja nesaprotat butibu nekomentet

What? 12.02.2019

Tas vienalga Jums nedod tiesības izrīkot autobusa šoferi, ja viņš neapstādina autobusu tur kur Jums vajag!
Aiz savas labās sirds vadītāji tikai Jūs izlaida ārpus kārtas pieturā. Un par to Jums viņiem būtu jāsaka paldies, nevis te jāčīkst, ka viens vadītājs tiešām pildīja savus darba pienākumus.

C critical thinker 12.02.2019

droši meklējiet citus variantus :D Lux Express jau nervozi pīpē stūrī bailēs no šiem variantiem ;P