Lux Express - Serviss

Braucot no Tallinas uz Rīgu. Kolēģis paprasīja, uztaisīt pieturu Salacgrīva, gribēja izkāpt, jo tur dzīvo. Šoferis atteica!
Pašam jākāpj ārā Ādažos, šoferis atsaka.
Nākamā pietura Alfa.

Nesaprotu kur ir problēma ehhhh

Gadu atpakaļ tā nebija :(

16.12.2018

Atbilde no Lux Express Support Pārstāvja atbilde 16.12.2018

Cienījamais klient,

Paldies par atstāto atsauksmi!

Vēlamies Jūs informēt, ka autobusa vadītājs šajā situācijā rīkojās pareizi, izsakot atteikumu, jo Lux Express apkalpo tikai starptautiskus reisus uz, piemēram, Tallinu vai Viļņu. Diemžēl, mums nav atļaujas Latvijas teritorijā veikt iekšzemes reisus starp pilsētām, tas nozīmē, ka pasažierus esam tiesīgi uzņemt un izlaist tikai un vienīgi Rīgā tam paredzētās vietās.

Saistībā ar šo situāciju portālā manabalss.lv ir iespējams parakstīties "Par kvalitatīviem starppilsētu autobusiem un pasažieru tiesībām izvēlēties!". Ar pilnu tekstu varat iepazīties, sekojot šim linkam: https://manabalss.lv/par-kvalitativiem-starppilsetu-autobusiem-un-pasazieru-tiesibam-izveleties

Citu jautājumu gadījumā vienmēr esat laipni aicināts zvanīt uz informatīvo tālruni +371 67781350 vai rakstīt mums epastu uz [email protected]

Ar cieņu,

Lux Express

A Alex Millers 16.12.2018

Nesaprotu kur ir problēma nopirkt limuzīnu un algot privātu šoferi.

C critical thinker 16.12.2018

plus nedaudz pārmuģītajai uzņēmuma atbildei: ja es braucu ar ekspresi, es gribu ekspresi, nevis katrs izkāps kur tuvāk mājām

E Edmunds 16.12.2018

Nu tad brauc ar savu ekspresi un brauc 200 km līkumu jo nav nekas labaks ko darit. Vajag padomat ari cilvecigi kapec man jabrauc 100km uz vienu galu un 100 atkal atpakal del kautkada mulkiga principa jo zel ziedot 30 sekundes lai izlaistu vienu vai divus pasazierus visa cela posma.

C critical thinker 16.12.2018

kāds maršruts ir, tāds ir. arī lidmašīnas nelaižas zemē 'pa ceļam'...

C critical thinker 16.12.2018

un ir reisi, kam ir pietura salacgrīvā, tā ka nevajag te kaut kāds ļaļa revolucionārus