www.sudzibas.lv Lux Express Nebrauciet ar Lux Express, ja negribat sabojāt sev dzīvi!

Lux Express - Nebrauciet ar Lux Express, ja negribat sabojāt sev dzīvi!

Šodien, 2019. Gada 15. Decembrī, maniem vecākiem bija biļetes uz reisu 21: 00 no Rīgas uz Maskavu. Ir jau 22: 18, taču autobusa nav joprojām, autoosta saka, ka esot tehniskas problēmas ar transportu, taču neviens nevar pateikt, kad reiss notiks un vai tas notiks vispār. Lux Express telefonā saka, ka autobuss tiks padot ar apmēram stundas kavēšanos (!) , taču nu jau ir pagājusi stipri vairāk par stundu, taču autobusa kā nav, tā nav. Tas ir "serviss" un tādas ir atbildes! Gan no pārvadātāja, gan no autoostas! Maniem vecākiem ir 85 un 89 gadi - iedomājaties, kā viņi jūtas šajā bardaka situācijā, kad neviens neko nezina un neko nesaka! Nebrauciet ar Lux Express, ja negribat sabojāt sev dzīvi!

15.12.2019

Atbilde no Lux Express Support Pārstāvja atbilde 17.12.2019

Labdien Dace Leščinska!

Pateicamies par Jūsu atsauksmi!

Lux Express vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Vēlamies Jūs informēt, ka pasažieru drošības interesēs autobuss tika aizkavēts tehnisku iemeslu dēļ. Mūsu pasažieru drošība ir mūsu galvenā prioritāte, un, ja rodas kaut mazākās aizdomas ka autobuss ir bojāts, reiss tiek aizturēts autobusa pārbaudei, vai sliktākajā gadījumā maiņai. Autobusu pārbaude var aizņemt ilgāku laiku, jo mēs nevaram paredzēt cik liela varētu būt problēma un cik ilgu laiku tas prasīs, lai to atrisinātu.

Mēs informējām visus pasažierus par autobusa kavējumu caur īsziņām. Neskaidrību gadījumā, Jūs varat sazināties ar mums telefoniski, lai saņemtu precīzāku informāciju par kavējumu, ja mums tāda ir pieejama.

Atkārtoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz Jūsu sapratni.

Citu jautājumu gadījumā vienmēr esat laipni aicināta zvanīt uz informatīvo tālruni +371 67781350 vai rakstīt mums epastu uz [email protected]

Vēlam Jums burvīgu dienu!

Ar cieņu,

Lux Express

C C9025515 04.12.2019
Билет был иннулирован должны вернуть 6.30 евро

Было билет аннулирован 03.12.2019 866484 прошу чтобы вернули деньги 6.3. Билет был аннулирован время было в 20:55

C C9025515 04.12.2019

Lux Express

RAMONA👀 16.12.2019

A Tu pieļāvi iespēju, ka autobusam tiešām ir tehniskas problēmas? Atklāšu noslēpumu- ar transportlīdzekliem tā mēdz notikt.

Life_is_life 16.12.2019

Braucu daudz gadus un nekad nav bijusas problemes

D Drupsis 17.12.2019

Vienu reizi esmu braucis no Viļņas uz Rīgu. Bija sniega putenis. Ziemas nakts. Pie stūres bija šoferis, kas runāja ar sievu par vakariņām (kādus cīsiņus nopirkusi sieva, izrādās, ka tās, kas viņam negaršo), kad un kur viņi brauks atvaļinājumā (strīdējās ar sievu par to, ka viņš negrib braukt uz Turciju) utt. Tas ir ārprāts! Kā tā drīkst? Tas vēl nebūtu tik druasmīgi, ja viņš vēl nekliegtu klausulē uz viņu ka viņa esot aita un neko nesaprot un lamājās krieviski uz viņu. Pēc tam viņš sadusmojās un palielināja ātrumu un brauca vēl ātrāk, lai paspētu līdz lēdusskapim, lai sieva nepaspētu nobarot sunim viņa iemīļotos cīsiņus...