Lux Express - Krāpšana

Nopirku biļetes, viss bija kārtībā, tomēr plāni atcēlās personīgu iemeslu dēļ. Uzrakstīju, lai atdod naudu par biļetēm, jo viss atcēlās un nevarējām vairs tikt. Solīja naudu atgriezt 14 dienu laikā, tā arī naudu neatgrieza un viss ko man atbildēja bija, ka neatgriezīs naudu. Diez gan slikta attieksme kopumā, arī mājaslapā nevar atstāt atsauksmi par kompāniju.

02.08.2021

P

Good Intentions 03.08.2021

Principā ir dažādas biļetes par kurām atgriež un neatgriež. Skaties pats takā īsti neesi sīkāk aprakstījis:
https://luxexpress.eu/en/ticket-sales-rules (4.15 ->6.6.2).

P paulana 03.08.2021

Jā, neatgriež naudu par biļetēm, ja ir pirktas ar atlaidi, es pirku biļetes pa pilnu cenu.

Life_is_life 03.08.2021

Jataisa pasnaviba

Lux Express 06.08.2021

Labdien, paulana!

Lūdzu atsūtiet mums savu biļešu nr. un veidu kā ar mums sazinājāties, lai varam izskattīt izvērsušos situāciju. Paldies, gaidīsim ziņu.