www.sudzibas.lv Lux Express Biļešu atgriešanas shēma - vairāk kā sarežģīta un mānīga

Lux Express - Biļešu atgriešanas shēma - vairāk kā sarežģīta un mānīga

Nevienā uzņēmumā nekad neesmu saskāries ar šādu birokrātiju, turklāt diezgan aizklātu. Iegādājoties biļetes autobusam, pēcāk izrādījās, ka doties tajā iespējas tomēr nebūs, tādēļ bija vēlme biļetes atgriezt.
Viena no šīm biļetēm tika pirkta ar nosacījumu “akcijas biļete”, kas atgriežama nav (par to tiek pienācīgi paziņots mājaslapā) . Tomēr kā izrādās, pērkot biļete “turp-atpakaļ”, cilvēks pēr vienu kopīgu, ko saistībā ar akciju atgriezt nebūs iespējams nemaz (pat virzienā, kas nav ar akciju) . Iedomāties pirms tam par kaut ko šādu, šķiet, var kādu augstāku spēku vadīts cilvēks. Varbūt tas tā nav domāts, tomēr paliek rūgta sajūta, tādēļ ka shēma (kas varbūt pat nav tīša) izskatās pēc tīri labi ieeļļotas un pret klientu vērsta. Lūgtu šo novērst.
Viss jau varbūt būtu vēl labi, ja par šo visu tev kā patērētājam vismaz laicīgi paziņotu… tomēr automātiskā sistēma apstiprina visu, ko sviedīsi tās virzienā, pat akcijas biļetes.

Mans ieteikums - ja vispār izvēlaties ar šo kompāniju braukt, tad, lūdzu, izvēlities savas biļetes atsevišķi, citādi var nākties ciest zaudējumus savam makam.

18.12.2019

Atbilde no Lux Express Support Pārstāvja atbilde 19.12.2019

Cienījamais Krišs J. Kairis!

Pateicamies par Jūsu atsauksmi!

Lux Express vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Vēlamies Jūs informēt, ka iegādājoties autobusa biļetes Jums ir iespēja iepazīties ar biļešu pārdošanas, pasažieru un bagāžas pārvadāšanas noteikumiem pirms Jūs iegādājaties biļeti uz autobusu, jo nākamajā solī Jums šis fakts ir jāapstiprina!

Vēlamies Jūs informēt, ka pirms biļešu iegādes un to apmaksas, pasažieriem ir jāiepazīstas ar biļešu pārdošanas noteikumiem un tas ir jāapstiprina, atzīmējot tam paredzētajā vietā. Tādējādi, Jūs piekrītat, kompānijas noteikumiem:

Pēc biļešu pārdošanas noteikumiem –
5.2.4. Savienojuma / turp-atpakaļ brauciena gadījumā no visa brauciena nav iespējams atgriezt biļeti tikai vienā virzienā / vienā daļā, ieskaitot braucienu, kurā viena daļa jau ir notikusi. Viss brauciens tiks atcelts, un atgriešanās summa visam braucienam tiks aprēķināta pēc laika, kas atlicis līdz pirmajam izbraukšanas laikam
5.2.4.1 Ja daļa no savienotā brauciena /turp-atpakaļ brauciena tika nopirkta par akcijas cenu, pilns brauciens ir neatgriežams.

Lai nerastos pārpratumi, šādos gadījumos, mēs patiešām iesakām biļetes iegadāties atsevišķi.
Lux Express biļešu pārdošanas noteikumi ir brīvi pieejami mājaslapā - https://www.luxexpress.eu/lv/atbalsts/noteikumi/

Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz Jūsu sapratni!

Ar cieņu,

Lux Express

Life_is_life 19.12.2019

Neviens nav vainigs, ka tu esi piedzimis neparak laimigs ®