www.sudzibas.lv Lux Express Atstāta Pērnavā, nekādas informācijas angliski

Lux Express - Atstāta Pērnavā, nekādas informācijas angliski

Braucienā Rīga - Tallina tika minēts, ka būs viena pietura Pērnavā, netika minēts nekāds laiks, cik ilgi būs šī pietura. Iebraucot Pērnavā, autobusā atskanēja informācija igauniski un krieviski, bet ne angliski. Starptautiskais brauciens no Latvijas uz Igauniju, igauniski ir informācija, nav latviski - nu labi, bet kāda velna pēc jāliek informācija krieviski nevis angliski? !
Labi, izkāpu izlocīt kājas, jo neesmu pieradusi pie šādām stundām, jāpiemin, ka bija mans pirmais brauciens. Izkāpjot es nebiju vienīgā, vīrieši pīpēja, staigāja apkārt tāpat kā es, ieskrēju ātri mazajā veikaliņā, paceļu galvu un autobuss jau aizbraucis. Nu saprotu arī mana vaina, bet tas nebija ilgāk par 5 minūtēm. Es paliku viena, vakarā, bez dokumentiem, bez pietiekami daudz naudas, lai varētu nopirkt citu biļeti uz Tallinu. Paldies, ka vismaz jūsu biroja cilvēki dara savu darbu un tiku pie savām mantām.
Bet kāpēc jūs nesniedzat konkrētu informāciju angliski? ! Piemēram, ka būs pietura, bet autobuss nestāvēs un negaidīs.
Ļoti liela vilšanās, jāsaka, ka ar citiem autobusiem nekad tā nav noticis!

23.09.2019

Atbilde no Lux Express Support Pārstāvja atbilde 25.09.2019

Cienījamais Klient,

Paldies par atstāto atsauksmi!

Mums ir ļoti žēl, ka Jums nācās izjust negatīvu pieredzi saistībā ar Lux Express!

Vēlamies Jūs informēt, ka pēc Lux Express iekšējās kārtības noteikumiem, autobusa vadītājām ir pienākums sniegt informāciju pasažieriem savā dzimtajā valodā, kā arī vienā svešvalodā – Krievu vai Angļu.

Papildus informējam, ka pieturvieta Pērnavā bija paredzēta tikai pasažieru izkāpšanai un autobuss izbrauca no šīs pieturas pēc paredzētā grafika.

Citu jautājumu gadījumā vienmēr esat laipni aicināts zvanīt uz informatīvo tālruni +371 67781350 vai rakstīt mums epastu uz [email protected]

Ar cieņu,

Lux Express

Le

Kr Krishinjsh 23.09.2019

Ļoti dīvaini, jo parasti šādās situācijās citi pārbauda autobusa pasažieru skaitu, pārskaita un ja redz, ka trūkst cilvēku, tad uzgaida, pats tālos reisus esmu braucis ar Ecolines un tur tas bija izteikti, ja pieturā nestāvēja, bet tikai uzņēma cilvēkus, tad tie, kas neizkāpj pieturā pat nemaz nevarēja ''izstaipīt kājas'' un attiecīgi, ja pietura bija plānota, lai nedaudz atpūstos no ceļa, tad pirms braukšanas tika pārskaitīti pasažieru, ja kāds iztrūka, tika gaidīts. Es saprotu, ka ja 10 vai 15 minūtes tiktu gaidīts un neviens neatnāktu, tad bruaktu, bet 5 min šķiet ļoti maz.

---------------------------------------------
Bet preikškam angliski? Igaunijā un Latvijā daudz angļu dzīvo? Viss pareizi: vairāk saprot krieviski!

Le left_in_parnu 23.09.2019

Man laikam jāatvainojas, ka zinu starptautisku valodu, bet nezinu krievu? Cik man zināms ne Latvijā, ne Igaunijā nav valsts valoda krievu, mācību iestādēs runā valsts valodā, iedzīvotāji runā valsts valodā. Pēc Jūsu komentāra ir sajūta, ka vēl esam Padomju Savienībā, kur obligāti jāzina krievu valoda.
Jūs domājat, ka tikai vietējie iedzīvotāji izmanto šos reisus? To izmanto arī tūristi no citām valstīm.

Prieks Jums tas bus liels NEPATIKAMS brīnums, bet krievu valoda ir starptautiska valoda, viena no piecem UN/UNESCO/UNISeF oficiāliem valodam! Latvijā un Igaunijā vismaz 40% no iedzīvotajiem ir vai dzimtā, vai otrā valoda! Un cik angļu? 0.0%?

Le left_in_parnu 23.09.2019

Man tiešām prieks, ka veicāt šo izpēti, ceru, ka pašai/-am vismaz ir gandarījums!

Es paliku viena, vakarā, bez dokumentiem, bez pietiekami daudz naudas,
===================
Man vardi truks: izkapā bez dokumentem un nauda paliek autobusā... Prekškam tev tad nauda?

Le left_in_parnu 23.09.2019

Man mēteļa kabatā stāvēja sīknauda un izkāpjot ieelpot svaigu gaisu un pastaigāt, dokumenti nav vajadzīgi. Mana soma acīmredzami palika uz krēsla. Es jau minēju, ka saprotu, ka pati arī esmu vainīga, bet parasti starptautiskos reisos šādi nenotiek!

dokumenti nav vajadzīgi. Mana soma acīmredzami palika uz krēsla.
=================
Zagļi arī var but autobusā!

Vi Viktorija001 23.09.2019

Le left_in_parnu 23.09.2019

Paldies par rakstu! Diezgan bēdīgi, bet realitāte.

Vi Viktorija001 24.09.2019

Realitāte ir tāda, ka kompānija pieder igauņiem. Kā arī autobusa šoferi bieži vien ir gados vecāki cilvēki, kuri māk tikai savu igauņu valodu vai labākajā gadījumā krievu valodu.

lorensa 24.09.2019

šausmas