www.sudzibas.lv Leiputrija Slikta atteiksana pret klientiem

Leiputrija - Slikta atteiksana pret klientiem

Saimnieku attieksme gan nedaudz pārsteidza! Saimnieku pozitivismu gan nemanīju. It īpaši tā ka jaunā puiša alkatīgā un melīgā attieksme :( Otreiz gan nebrauktu!

т Тойво Глумов 25.06.2011

Citiem vārdiem, nekāda leiputrija nesanāk? :)

Varbūt gejputrija?

S serde 24.08.2011

Vasarā biju Leiputrijā atpusties ar kolēģiem. Neko sliktu pateikt nevaru. Attieksmē bija ļoti laba!
Varbūt vainu sākam meklēt paši sevī? Nevis citos!

I Interesanti 24.08.2011

Interesanti būtu uzzināt, vai putru tur lej par velti?

L leiputrija Pārstāvja atbilde 01.08.2012

Andrej,

Labdien, un paldies par Jūsu atsauksmi.
Visupirms - ir ļoti žēl, ka "Leiputrijā" piedzīvojāt nepatīkamus mirkļus. Grūti ko vairāk Jums palīdzēt, jo nezinām konkrētā atgadījuma apstākļus.
Droši rakstiet uz [email protected], kur varam visu izrunāt arī detalizētāk un atrast problēmas cēloni.

"Alkatīga un melīga attieksme" - mums patiešām ir grūti iedomāties, kam būtu jānotiek, lai kāds no "Leiputrijas" kolektīva tā varētu izturēties pret viesi, jo esam neliels ģimenes kolektīvs un šis darbs mums ir sirdslieta. Vienīgi kāds rupjš iekšējās kārtības noteikumu pārkāpums no viesa puses varētu personālam likt vairs nesmaidīt... bet meli un alkatība? Esmu pārliecināts, ka Jūsu sacītajā slēpjas aizvainojums par ko citu, Andrej.

"Leiputrijā" vienmēr ir mīļi gaidīti solīdi, pieklājīgi un smaidīgi atpūtnieki, kas vēlas baudīt aktīvu vai mierīgu, bet katrā ziņā klusu atpūtu tīrā vidē. Šī iemesla dēļ, ir tiesa, ka "Leiputrijas" personāls stingri rūpējas par to, lai viesu mierīgo atpūtu un naktsmieru netraucētu citas kompānijas skaļas svinības, ballītes, auto motoru rūkoņa naktī u.tml. Tādēļ var gadīties, ka viesiem, kas pārkāpj šos nosacījumus, tiek izteikts aizrādījums un ja nepieciešams, skaļi, nepieklājīgi viesi var arī tikt izraidīti no teritorijas, kas protams, ir nepatīkami (gan "Leiputrijas" personālam, gan nepieklājīgajiem viesiem), bet tas viss tiek darīts tā vārdā, lai pieklājīgiem viesiem, ģimenēm ar maziem bērniem un solīdām kompānijām, kā arī tūristiem, kas vienkārši vēlas labi izgulēties, atpūta "Leiputrijā" paliktu atmiņā kā lieliska. Šie klienti mums ir vissvarīgākie - tieši solīdus, pieklājīgus klientus mēs gaidām "Leiputrijā".
"Leiputrijas" personāls vienmēr rūpēsies par to, lai labi klienti šeit varētu baudīt mūsu lielākos "Leiputrijas" dārgumus: t.s. Latvijas lauku atmosfēru, dabas skaistumu, daudzveidīgu aktīvo atpūtu, mieru un galu galā - klusu naktsmieru. Savukārt tiem, kas vēlas svinēt un uzdzīvot tā skaļāk, mēs piedāvājam rīkot slēgtus pasākumus, nomājot visu viesu namu vai visu kempingu, vai arī visu kompleksu, kas nodrošināst to, ka dažādie viesi viens otram netraucēs.

Skaistu vasaru vēlot,
Agris no Leiputrijas