www.sudzibas.lv Leiputrija Attieksme pret klientu

Leiputrija - Attieksme pret klientu

Attieksme no personala puses ir drausmīga! Ja esat ieradies ar savu auto, un gribesiet no teritorijas pa nakti izkļūt, tad drausmīgi "kruts" sargs uz Jums sāks riet ka suns, pat neskatoties, ka mašīnā ir arī berni. Kautkā nesaprotu to, man ir aizliegts braukt prom atrāk vai kā? Iesaku padomat par šīs personas nomaiņu, jo tas klientus nepiesaistīs!!!

K

L leiputrija Pārstāvja atbilde 01.08.2012

Leiputrija:

Liels paldies par Jūsu atsauksmi. Mums ir ļoti žēl, ka problēmas ar apsargiem notikušas "Leiputrijā", tomēr acīmredzot runa ir par kādiem lielākiem pasākumiem, jo ikdienā kempingā "Leiputrija" nav apsardzes. "Leiputrija" nesniedz apsardzes pakalpojumus.
Ikdienā kempinga teritorija tik vien kā pa nakti tiek slēgta, lai nepieļautu svešu cilvēku iekļūšanu un nodrošinātu kompleksā nakšņojošo viesu drošību. Viesiem, kas vēlas aizbraukt nakts laikā, ir pieejama autostāvvieta ārpus slēdzamās kompleksa daļas, kurā var atstāt savu transporta līdzekli un ar kājām var iziet jebkurā laikā - 24 h diennaktī. Ja gadījumā ir neparedzēta situācija, ir iespējams zvanīt pa recepcijā norādītajiem numuriem un vienmēr saņemt atbildi no dežuranta.

Diemžēl nezinām neko vairāk par konkrēto situāciju, tomēr, ja runa iet par problēmām ar apsardzi, acīmredzot, tas ir bijis kāda lielāka (slēgta?) pasākuma ietvaros, kad attiecīgā pasākuma organizatori nolīgst apsardzi transporta kustības kontrolei un kārtības uzturēšanai pasākuma laikā. "Leiputrijas" kolektīvam ir žēl, ka viesiem ir bijušas nepatikšanas ar apsardzi mūsu teritorijā, tomēr par apsardzes darbu atbildību var uzņemties attiecīgā apsardzes firma vai arī attiecīgā pasākuma organizators, kas apsardzi nolīdzis. Lai uzzinātu kaut ko vairāk, lūgums cietušajam sazināties ar attiecīgā pasākuma organizatoru.

Savukārt attiecībā uz "Leiputrijas" personālu varam galvot, ka labiem, pieklājīgiem un solīdiem klientiem nekad nebūs nekādu problēmu un mēs noteikti sapratīsimies lieliski. "Leiputrija" ikdienā ir atpūtas vieta un kempings, kurā aicinām atpūsties tikai klusas un mierīgas atpūtas cienītājus, solīdas kompānijas un ģimenes ar bērniem. Skaļa mūzika un ballītes pa nakti Jūs netraucēs, auto kustība naktī pa kempinga teritoriju nenotiks... Jūsu atpūta būs skaista un droša. Esiet mīļi lūgti "Leiputrijā".

Skaistu vasaru vēlot,
Agris no Leiputrijas

A AAN 07.08.2012

Nevienam nevaru ieteikt šo vietu atpūtai. Personāls ir neelastīgs un nepieklājīgs. Turklāt neprot runāt ar cilvēkiem normālajā balsī, uzreiz kliedz. Piemēram, pa e-pastu bijām jautājuši, vai mūsu viesi varēs izbraukt un iebraukt kempinga teritorijā līdz plkst.11.00 vakarā. Bijām saņēmuši apstiprinājumu šim faktam. Pasākuma laikā pakaļ dažiem vīriešiem bija atbraukušas sievas. Tā kā pie iebraukšanas kempingā ir tikai viena norāde ar bultiņu uz priekšu, bet nav citu zīmju, sievas bija iebraukušas teritorijā plkst.10.00 vakarā. Pēc 5 minūtēm parādījās saimnieks, kurš uzreiz sāka kliegt, lai visi dodas prom, pat normālajā balsī neko nepajautājot. Uz lūgumu dot 10 minūtes, lai vīrieši apģērbjas un paņem savas mantas, rupjā formā tika saņemta atbilde, ka tiek dotas tikai 5 minūtes. Protams, pēc tādas rīcības neviens vairs vispār negribēja palikt šajā vietā, bet saimnieks negribēja laist ārā, sacīdams, ka ja esat noīrējuši māju līdz plkst.8.00 no rīta, tad līdz šim laikam ir jāpaliek un viņš nevērs vaļā vārtus. Tikai draudi izsaukt policiju un iesniegt sūdzību par ķīlnieku turēšanu pamodināja saimnieku.

S SVA 07.08.2012

Saimniekam nav saprotams kā veikt biznesu. Viņš reali nesaprot kad ir nepieciešams paradīt kurš ir saimnieks un kad var saņemt vairāk naudiņas atļaujot kādu soli. Nevaru ieteikt šo vietu atputai. Labāk braukt citurviet.

J jul 07.08.2012

Citāte: "Savukārt attiecībā uz "Leiputrijas" personālu varam galvot, ka labiem, pieklājīgiem un solīdiem klientiem nekad nebūs nekādu problēmu un mēs noteikti sapratīsimies lieliski. " Ņemot vērā 1. augusta komentārus, sapratu, ka 5 minūšu laikā Jūsu personāls saprata, ka klienti bija nelaipni, nepieklājīgi un nesolīdi. Pilnīgi neievieš pārliecību, ka atbraucot pie jums kādreiz, kāds nesāks braukt tev virsū, nedodot vārdu. Diemžēl arī izjūtu personāla neadekvātu rīcību un nevēlēšanos sadarboties un iet uz kādu kompromisu. Pilnīgi pārsteidz, ka Latvijā vēl tādas vietas, kur būt tik zems apkalpošanas līmenis un personāls atļauj tā uzvesties ar klientu. Ņemot vērā visus šos komentārus un arī pārējos, saprotu, ka tā ir jūsu prakse un viss paliek bez izmaiņām.

A Andre1978 09.08.2012

Leiputrija - ne edjte tuda i drugim otsovetuite. v 22 chasa virubaet svet pod navesom, pitaetsa vizhatj deneg s ljudei kotorie prosto zashli pozdravitj cheloveka s dnem rozhdenija na chasik, zastavljaet vigonjatj mashinu za shlagbaum, kotorij otstoit ot kempingov na 1.5 km. komendantskij chas tam shto li ? ili prosto hozjain ebnutij na golovu ? samij hudshij denj otdiha v moei zhizni- nastroenie isportili tam konkretno !

J Jolantakr 12.08.2012

pilnīgi piekritu, kempings Leiputrija, ir līdz neprātam nepieklājīgs personāls, kā arī var redzēt ka tā nav pirmā reize, ka viņi ir rupji pret klientiem un nekas no viņu puses nemainās, mes ari bijā šajā kempingā 10.08.12, spēlējām spēles, tur kur brauc arī mašinas, pienāca sieviete, kura tur kopj mājiņas un ļoti nelaipni aizrādija mums, lai mes te spēles nepēlējot, un teica lai mēs ejam uz spēlu laukumu, tajā paša laika, tur kādam uzņēmumam notika sporta spēles un viss sporta laukums bija aizņemts.
es Agrim aizrakstiīju vairākus e-pastus, par nelaipnību un viņs standartā atbild ar šiem pašiem vārdiem, kas ir sarakstīti šeit no viņa puses.
vienvārdsakot viņi neko nemācās un arī necenšas uzlabot.
nekad nevienu labu vārdu par šo kempingu neteikšu, tikai to sliktāko.

Z zirnu 24.04.2013

Pilnīgi piekrītu,

ļoti slikta vieta, nevienam neiesaku tur braukt

I iiilona007 09.02.2015

Ir tikai 1 lieta, ko viņi māk darīt lieliski - skaisti atbildēt uz klientu pausto neapmierinātību, kas bieži vien ir pamatota.
Arī man ir bijusi pieredze ar šo kompleksu - rīkojām sporta spēles. Pirmo reizi padsmit gadu laikā bija jāraud dēļ attieksmes.
Piemēram, izrādās, zālīte tur no briljanta, uz tās kāpt nedrīkst, kur nu vēl bumbu dzenāt. Nācās maksāt soda naudas par a/m, kuras tika ievestas teritorijā bez atļaujas.O.k., to izdevās nokārtot, bet kad saimnieks redzēja, ka cilvēki arī nekurnot maksā par pārkāpumu, alkatības velniņš izpleta nagus un atskanēja frāze :"vispār jau es par šo ņemu 5 reizes vairāk" Es tikai atjautāju- un kāpēc tad ne 10 un 15 reiz vairāk?Tad pēkšņi izrādījās, ka šī vieta domāta ļoti klusiem un mierīgiem pasākumiem, .. ... Katrā ziņā, kad skatījām vietas, Leiputrijas saimnieki aprakstīja kā vispiemērotāko tieši mūsu sporta svētkiem, lai gan bija taču visas iespējas atteikties, jo sporta svētki nekad nav klusi un mierīgi .Varētu veselu stundu ar konkrētiem faktiem aprakstīt šīs vietas servisa un attieksmes "pērles".
Bet pēc saimnieku teiktā mēs saņēmām raksturojumu - vienīgie cūciskākie un nekulturālākie, ar kuriem viņiem bijusi darīšana. Tiesa gan, pēc izlasītā šajā portālā, kā arī pēc citu uzņēmumu pārstāvju aptaujas, kam bijuši tur pasākumi, izrādījās ka tādi "vienīgie" esam diezgan paliels bariņš... Un kā novēroju, šis cūku bariņš ar gadiem pieaug:)
Vārdu sakot, ja vēlaties sabojāt garastāvokli, iedzīvoties papildus izmaksās par to ka neesat līdz galam izkoduši tur pastāvošos noteikumus, kurus var interpretēt pēc vajadzības..tad droši jo droši izvēlieties Leiputriju!

A Armands Butevics 14.08.2017

Bijām Leiputrijā un vienu brīdi domājām ka paši par savu naudu esam nopirkuši brīvdienas cietumā,to nedrīkst,šito nedrīkst,bērnus apvaino nepar ko,lielajiem brauc virsū,vispār pilnīgs sviests.Es domāju ka tur tas pajoliņš kas skraida pa nakti ar piesietu lampiņu pie galvas drīz staigās bez zobiem.Nevienam neiesaku tur braukt un tērēt savu laiku un naudu.Pilnīgi negatīva un naida pilna sūdu bedre.