Leiputrija - cope

atpūta nav slikta, pat laba! ari par bērniem ir padomāts...
taču braucam uz turieni makšķerēt un tā bija kļūda, jo zivju tajos dīķos nav!!!
pirmajā dienā noķērām mazu vardīti, tas arī bija viss loms. Varētu jau teikt, ka neprotam makšķerēt,
bet ne mēs vienīgie tur bijām, kaimiņi arī neko nedabuja, pa 2 dienām!
kad braucām prom pavaicājām vadībai, kā tā? uz ko atbilde bija, mēs nekontrolējam zivju daudzumu dīķos!
Esmu pārliecināta, ja mums tā pateiktu pirmajā dienā, mēs apgrieztos un brauktu citur! :)

ž Žanete 28.08.2011

Cik esmu tur bijusi ar zivīm vienmēr viss ir bijis kārtībā. un cik zinu arī dārgi apmaksātos zivju zvejošanas dīķos ne vienmēr ir loms.

Un jautājums sūdzības iesniedzēji, ja jau braucāt makšķerēt, kādēļ nebraucāt uz kādu upi vai ezeru, bet tieši uz VIESU NAMU?

L leiputrija Pārstāvja atbilde 01.08.2012

Leiputrija:

Paldies par Jūsu atsauksmi.
Jāsaka, ka mēs tik tiešām neesam vieta, kas šobrīd īpaši specializētos makšķerēšanas pakalpojumu sniegšanā. Mums ir divi dīķi, vienā no kuriem esam ielaiduši karpas, karūsas un līņus. Otrs ir labs līdaku dīķis. Dīķi ir dabiski (vecā Gaujas ūdenstilpne), ir padziļi (viens ir līdz 6 m dziļš, bet otrs vēl dziļāks) un, protams, nav gluži kā vanna, no kuras ar garantiju minūtes laikā var izvilkt lomu. Turklāt arī līņi un karpas ir zivis, kas dzīvojas pa dūņām un makšķerniekiem ir gana liels izaicinājums.
Tomēr: 90% makšķernieku, kas makšķerēšanai pieiet nopietni, pie mums paliek apmierināti. Ja makšķernieks, kā pienākas celsies uz copi 5:00 no rīta, tad viss būs kārtībā.

Problēmas ar lomu ir tiem, kas makšķerēšanu cenšas apvienot ar ballīti tur pat blakus un varbūt to visu dara pa dienasvidus karstumu. Varbūt pa makšķerēšanai paredzēto lapeni skraida bērni... grūti pateikt, var būt dažādi neveiksmju cēloņi, bet ja lietai pieiet nopietni, un tramīgo līni un karpu gaida ar pienācīgu pacietību, tad bez zivju zupas pusdienās nepaliksit :)

2012. gada sezonai ir izrakts arī jauns dīķis, kurā iekārtotas peldvietas pie kempinga. Zivju šajā dīķī nav. Ir arī 6 mazi dīķīši, kurus gatavojam zivju audzēšanai, bet kas vēl nav pabeigti. Starpcitu - ja makšķerējāt kādā no nepabeigtajiem, mazajiem dīķīšiem, tad arī nav brīnums, ka loma nav, lai gan šosezon no šiem dīķiem ir izcelti daži no lielākajiem lomiem - skat. bildi pielikumā (9. jūnijs, vairāki līņi, ruduļi).

P.S.:
"Leiputrija" ir aktīvā izveides procesā - mēs ļoti ceram, ka 2014. gadā jau varēsim piedāvāt vairāk dīķu makšķerniekiem un šobrīd arī gatavojam vēžu dīķi vēžošanai. Būs arī zivju kūpinātava.
Viss notiek lēnām, bet pamatīgi :) Arī makšķerniekiem "Leiputrija" kļūst tikai un vienīgi draudzīgāka - ar katru sezonu.

Skaistu vasaru vēlot,
Agris no Leiputrijas

N nospams 31.10.2013

Samaksāju par copi dīķī, - nu tik sīkajiem būs ko redzēt: karūsas, karpas - nosēdēju 8 stundas ni*uja!
Par ko maksāt 5 ls, ja vari uz Gauju ar gruntenīti aiziet?
Uzskatu to par klientu krāpšanu!

S signjuks 01.11.2013

Kas tu domā, ka, ja reiz esi samaksājis, tad kāds tev tur apakšā zivis uz āķa liks??? Tā tā pat ir laimas spēle būs vai nebūs.

L leiputrija Pārstāvja atbilde 01.11.2013

Sveiciens visiem diskusijas dalībniekiem.
Šosezon pacietīgākie un prasmīgākie makšķernieki "Leiputrijā" izcēla pamatīgas zivis - piemēram, līdz šim lielāko šeit noķerto karpu. Līņi šosezon nāca ārā tik labi kā nekad. Līdakas - mazāk. Toties vairākas līdakas tika noķertas Gaujā.

Zivis ir, bet tās jāprot noķert. Tiem, kas vēlas 100% garantiju, tomēr jāizvēlas kādu zivju restorānu...

Ar draudzīgiem sveicieniem,
Leiputrija

I iiilona007 09.02.2015

Ģīmīši bez šaubām aizmigloti, lai nevar atpazīt ģimenei pietuvinātas persona un 1 zivs 5 pozās...???Varens loms!Ka tikai tas arī nav no tā paša zivju restorāna, kur sūtiet tos kās vēlās 100 procentīgu iznākumu:))

L lielazive 09.02.2015

iiilona007

Par Taviem komentāriem:

1.) Ģīmīši ir aizmigloti praktiski visu uzņēmumu publicētos materiālos, ja vien tajos redzamas "dzīvas, reālas" personas AUTENTISKĀS situācijās, nevis uz fotosesiju nolīgti aktieri. Ja Jūs redzat bildi ar smaidīgo čomu lielos zābakos, turam rokā 50 kilogramīga zivs, perfekta frizūra un caururbjošs acu skatiens tieši kamerā, acīmredzot TAS, kā reiz, BŪS AKTIERIS, nevis reāls klients reālā situācijā :) Aizmiglot seju - tādas ir pastāvošās, vispārpieņemtās normas, jo nepazīstamu cilvēku sejas nav zolīdi publicēt. Tā ka šeit viss ir kā pienākas.

2.) Par ģimenei pietuvinātām personām - TAS IR PATIEŠĀM LABS JOKS! :D Pirmkārt: visas un jebkura persona pasaulē ir kādai ģimenei pietuvināta persona. Nav saprotams, ko Tu ar šo vēlējies pateikt. Otrkārt, atsaucoties uz manis rakstīto pirmajā punktā, tieši savai ģimenei pietuvinātu personu sejas neviens neaizsmērē (Vai Tu, Ilona, publicējot bildes savos feisbukos, tiešām aizsmērē savai ģimenei pietuvinātu personu sejas?! :D). Tieši otrādāk - aizmiglotas sejas liecina par nepazīstamiem "modeļiem" bildēs. Treškārt: pieņemot, ka vēlējies pateikt, ka tikai vienai konkrētai "makšķernieku superģimenei" izdodas noķert zivis šajā konkrētajā dīķī, tad TAS IR KAUT KAS NEDZIRDĒTS (!) :D ...Zivis ķeras tikai vienai ģimenei pietuvinātām personām, bet pārējiem, pēc personu apliecinoša dokumenta uzrādīšanas, āķa tuvumā pat nerādās (?) Protams, Ilona, zivis tā dara! ;)

3.) "1 zivs 5 pozās" - kur? Par kādām 5 pozām Tu runā? Man šeit neizdodas atrast nekādas zivju pozas.

4.) "Varens loms!" - es teiktu, ka loms ir neslikts: tā karpiņa ir laba.

5.) Tavs komentārs par zivju restorānu... nebija saprotams, par kādu zivju restorānu?! Zivis no zivju restorāna? Parasti jau gan zivis iegādājas zivju audzētavās un tad laiž dīķos; šaubos, ka kāds te no restorāna būtu vedis.

6.) Un visbeidot, Ilona, vai izlasīji norādījumu, kas publicēts šajā portālā, tieši virs komentāra loga?! Tur rakstīts "Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru" :)
--- Ko nozīmē "sūtiet"? Vai tiešām vēlējies izmantot PAVĒLES formu no "sūtīt" vai arī vienkārši zināšanas pievīla?
--- Mirklīti! Kā Tev ir izdevies uzrakstīt "...sūtiet tos kās vēlās..."??? Te ir 4 gramatikas kļūdas 4 vārdu frāzē :D

Ilona, marš, uz skolu valodu mācīties, nevis par makšķerēšanas neveiksmēm prātot! ;)

*Lielā zive*