www.sudzibas.lv Leiputrija Slikts Serviss,attiksme

Leiputrija - Slikts Serviss,attiksme

Sarunāta bija pirts un piknika vieta plkst. 15:00.ierados 14:30,jo nezināju cik ātri atradīšu,man izriez uzsvēra,ka pasākums ir 15:00,kaut arī neviena tur nebija!15:15 sarunātā pirts vēl bija ciet!kad zvanīju un teicu ,ka pirtiņa nav vēl atvērta,tad Valdis sāka man lasīt morāli par to,ka lai nemaz nedomā visi vilkties pirtī iekšā ar netīrām kājām un iešot tikai ti seši cilvēki par kuriem runāts!par pirti uz piecām stundām maksāju 100 eur! Par katru cilvēku 3 Euro kurš atradās teritorijā! maksāju par katlu un malku 14eur. zari slapji! 10 eur par zariem neviss sausu malku??? uz ko man atbildēja ka esot tak laukos(zari).pirtī visu laiku stāvēja dežurants ar slotu,kurš neļāva man ar viesiem brīvi atpūsties! Lasiju, ka 2012 gadā uz kādu citu sūdzību atbild saimnieki , ka vēl tikai mācoties! NEKO JŪS ATTIEKSMES ZIŅĀ NEESAT IEMĀCĪJUŠIES! NEIESAKU ŠAJĀ VIESU NAMĀ SABOJĀT GARĪGO UN PASĀKUMU!