www.sudzibas.lv Leiputrija Attieksme pret klientiem

Leiputrija - Attieksme pret klientiem

Kempinga Leiputrija, ir ārkārtīgi neviesmīlīgs personāls. Pasūtījām brokastis, viņi nokavēja 15min., no laika,kad, mēs bijām vienojušies, kad brokastis tika atvestas, tās atveda, tad nokementēja, ka mēs esot nepacietīgi un izrādīja lielu neapmierinātību, bijām arī viņu pirtī, kura ir ļoti slikta, kā izrādās, karstuma nekāda, metot garu, knapi var to just, visur lielas spraugas pirts mājā. Dzīvojām kempinga mājiņā, kurā bija pilni stūri ar beigtām mušām, kā arī kopējās tualetēs, nevarēja nolaist ūdeni, tālāk, spēlējām spēles, pienāca sieviete no personāla, ļoti ne laipna un aizrādījuma,ka mēs izmīcam zāli, neskatoties uz to, ka tur nepārtraukti brauca mašīnas, cena par pakalpojumu sniegšanu, ka Rīgas centrā labā viesnīcā, bet kvalītāte ļoti zema. Neiesaku, tur braukt, ne ar ģimenēm, ne ar darba kolēģiem. Jums Leiputrija novēlu, mācīties mainīt attieksmi pret klientiem, ja jūs vēlaties, lai jūsu bizness plauktu.

J

L leiputrija Pārstāvja atbilde 26.04.2013

Labdien,
Paldies par Jūsu atsauksmi.
Viss nav gluži tā kā Jūs to apgalvojat:

1.) Pirts: pirtij nav nevienas šķirbas (ne-vie-nas) un pirts ir ļoti laba - temperatūra līdz pat 100 grādiem. Viesiem ierodoties, sakurinām to apmēram līdz 60-70 grādiem, jo cilvēkiem ir dažādi veselības stāvokļi un vēlmes. Ir kompānijas ar bērniem, kas vairāk par 60 grādiem nevēlas. Tālāk viesiem ierādām kā kurināšanu paturpināt (arī Jums ierādījām kur, kā piemest malku), ja ir vēlme temperatūru pacelt augstāk. To droši var darīt, bet ja pagalīti nepiemet, tad protams, nekā...

Atsauksmes lastītāj: Pirtiņa ir laba - atbrauciet, pārliecināsities :)

2.) Jā, ir iespējams, ka esam nokavējušies ar brokastu pasniegšanu par 15 minūtēm. Ja pareizi atminos, vismaz 10 minūtes tiešām nokavējām. Mūsu vaina. Ļoti atvainojamies, ka tas Jums sagādāja neērtības un šādu dusmu izvirdumu... godīgi sakot, līdz šim neviens no viesiem nebija dusmīgs par to, ka brokastis pasniedz nevis TIEŠI norunātajā laikā, bet 10 minūtes agrāk vai vēlāk... tīri cilvēcīgu apsvērumu dēļ +/- 10 minūtes ir iespējamā novirze, jo brokastis pasniedzām/piegādājām tieši Jūsu mājiņās. Ceram, ka turpmāk vienmēr laicīgi dabūsit paēst :)

3.) Tualetēs ūdeni var nolaist. Viss funkcionē. Šajā gadījumā nav ko piebilst... Bet ja gadījumā tas neizdodas, arī nav nekas traks - mūsu dežurants ik pa laikam iet apgaitā un ja kaut kur ūdens nav nolaists, tad tas tiks izdarīts viesu vietā. Un pavisam ir 11 tualetes, tādēļ, pat ja kaut kur ūdens nav nolaists, tajā brīdī droši varat izmantot citu kabīnīti.

4.) Par spēļu spēlēšanu zālienā pie mājiņām: ja runa iet par domino vai cirku, tad viss ir kārtībā, bet Jūsu gadījumā - tika mētāts koka bluķis... pirmkārt bluķītis bija paredzēts sēdēšanai, nevis mētāšanai un otrkārt, krītot pret zālienu, tas izsit bedres un sabojā zālienu. Nav taisnīgi nosaukt to vienkārši par "spēli", nepaskaidrojot ko tieši Jūs darījāt. Un mūsu dežurante - jā, bija dusmīga par šo lietu - nevar noliegt. Mūsu kompleksā ir vairāk nekā 3 hektāri platības, kas atvēlētas sporta spēlēm, atrakcijām, SPĒLĒM. Ja ļoti gribas mētāt bluķi, tad arī to var darīt, bet būtu jauki par to iepriekš pajautāt dežurantam - viņš/viņa ierādīs vietu, kur drīkstēs pabojāt zālienu pavisam legāli. Bet tieši mājiņas priekšā ŠĀDU SPĒLI mēs tik tiešām neļaujam spēlēt... lai arī citiem viesiem, kas ierodas pēc tam, ir zaļais mauriņš, par kuru papriecāties :)

Leiputrijā vienmēr ir mīļi gaidītas zolīdas, pieklājīgas kompānijas un atpūtnieki, un ar aizrādījumu vēršamies pret tiem viesiem, kad dara ko tādu, kas citiem viesiem var traucēt mierīgu, patīkamu atpūtu.
Tāpat esam dabas mīļotāji, tādēļ aicinām savus viesus nebojāt dabas vērtības, bet gan tās baudīt un saudzēt.

Patīkamu atpūtu vēlot,
Agris no Leiputrijas

A andra@ 25.07.2016

Vispār par šo iestādi neesmu dzirdējusi nevienu labu vārdu, attieksme tiešām briesmīga, tā kā kara nometnē, to nedrīkst, to nedrīkst, to to to nedrīkst. Noteikumu viņiem netrūkst. Pasās telpas gan likās ok, bet visi papildus pakalpojumi, kā laivu noma, kvadracikli utt. gan ir briesmīgā !!! Neiseaku!, Tas pats stāsts ātir brautkt nedrīkst, līņāties nedrīkst utt. Piemēram kādajēga no kvadraciklu brauciena, ja vispār braukt nemaz nevar 10 km/h!! Kāda jēg braukt ar laivām, ja nevar sagabināties kopā ar draugiem!!!

Drausmas esmu smagi vīlusies un nevienam neiesaku šo vietu.

A Anna_zanne 25.07.2016

Tiesam briesmiga iestade