LV RU
www.sudzibas.lv Leiputrija nelaipna attieksme

Leiputrija - nelaipna attieksme

Kad nobraucot n-desmit kilometrus, sekojot pieticīgajām norādēm, pa Ādažu poligonu, kur no katra pudura bija jaušams NATO tanku stobru saltums, tomēr atradām "blakus Ādažiem " esošo Leiputriju, vēl nezinājām vai paliksim tur tikai uz vienu nakti vai ilgāk. Viesu māja ar silto ūdeni tiek apgādāta ar saules enerģijas palīdzību, un tā kā šī nebija bijusi saulaina diena, kļuvām par civilizācijas upuriem un lietojām aukstu dušu, par ko gan iepriekš vajadzēja brīdināt no administrācijas puses. Punkts visam tika pielikts, kad laiski baudot dabu uz terases un plānojot pēcpusdienu, ar grīdas lupatām rokās iedrāzās apteksnes un izrādīja neslēptu sašutumu, ka mēs vēl neesam izvākušies. Kad iepriekšējā vakarā iekārtojāmies un teicām, ka vēl nezinām cik ilgi paliksim, administratoram gan vajadzēja brīdināt, ka nākošā dienā jau būs citi klienti.
Ieteikums : pirms atpūtas Leiputrijā, slēdziet juridisku līgumu, ieteicams notariāli apstiprinātu.

J

Komentāri (1)

L leiputrija Pārstāvja atbilde 02.02.2012

Oficiāla atpūtas parka "Leiputrija" atbilde uz Jāņa sūdzību:

Es, atpūtas parka "Leiputrija" vadītājs, Agris Perro, atvainojos, ka esat izjutuši neērtības atpūšoties "Leiputrijā" un ceru, ka piedosit mums mūsu kļūdas. Esam pavisam jauni (otrā sezona) un ar katru brīdi iemācāmies ko jaunu, lai pilnveidotos.

1.) "Pieticīgas norādes": Mūsu norādes nav nedz pieticīgas, nedz īpaši greznas - tās ir standarta servisa zīmes (zilā+baltā+meltnā krāsā), kas ir pēc likuma atļautas izvietošanai uz Latvijas ceļiem. Zīmes izvietotas uz katra krustojuma, kurā ir jāmaina braukšanas virziens, kā arī uz lielākajiem krustojumiem, kuros braukšanas virziens nemainās. Saviem viesiem piedāvājam arī karti ar iezīmētu ceļu no Rīgas. To var atrast šeit: http://leiputrija.com/kontakti-karte/

2.) "kur no katra pudura bija jaušams NATO tanku stobru saltums"... :) ...grūti šeit ko piebilst, jo jausma un sajūtas var būt visdažādākās, tomēr ir skaidri zināms, ka Ādažu poligonā tanku nav, un braucot uz "Leiputriju" nav jāiebrauc poligonā nevienu brīdi. Patiesībā, lai gan poligons ir līdzās, tas, pirmkārt, tiek apsargāts, lai nepiederošas personas tajā neiebrauktu nejauši vai speciāli, un otrkārt - mēs poligonu uztveram par vienu no vislieliskākajiem militārā mantojuma apskates objektiem Baltijā un pat Eiropā un saviem viesiem piedāvājam arī baudīt daļu bijušā PSRS poligona burvības aizraujošos kvadriciklu braucienos.

3.) Mūsu viesu namā ūdens sildīšanai patiešām tiek izmantoti saules kolektori, jo "Leiputrijā" cenšamies saimniekot gan cilvēkiem, gan dabai draudzīgi. Tomēr, ja nepieciešams, ir arī malkas apkure, kuru vajadzības gadījumā lietojam. Lai gan sākotnēji (2011. gada sākumā uzstādījām bateriju) saules baterija nedarbojās tik labi, cik nepieciešams, ar laiku to pieregulējam, un nu vasarā ūdens vienmēr ir silts. Ņemot vērā to, ka viesojāties augustā, ar silto ūdeni jau viss bija kārtībā: bija tikai jāņem vērā tas, ka gadījumos, kad ūdens namā nav lietots pāris dienu, tad pirmajā reizē ir jāpagaida kādas 5 un pat vairāk minūtes, kamēr siltais ūdens no boileriem nonāk līdz krānam. Pacietību, pacietību - tad arī siltais ūdens būs klāt :) Protams, vieglāk ir uzstādīt ātrsildītājus, kas "rij" 3 un vairāk kilovatus, nesatraucoties par dabas resursiem, ko tas patērē, taču tā mūsuprāt nav pieņemama opcija saimniecībā, kas darbojas saskaņā ar "ilgtermiņa saimniekošanas principiem".

4.) Man žēl, ka mūsu darbinieki Jūsu priekšā izrādījuši "neslēptu sašutumu" - vai Jūs būtu tik laipns un sazinātos ar mani, lai pastāstītu vairāk par šo starpgadījumu? (lūdzu, rakstiet uz [email protected]).

5.) Kas attiecas uz brīdināšanu par citiem viesiem nākamajā dienā, mēs tik tiešām nemēdzam savus viesus apgrūtināt ar šādu informāciju, ja vien viesi nav izteikuši nepārprotamu vēlmi pagarināt savu viesošanos pēc noteiktā laika. Mēs vienmēr darām zināmu katram viesim viņa standarta pieejamo ierašanās laiku (t.i.: no plkst. 15:00 viesu namā) un aizbraukšanas laiku (t.i. līdz plkst. 12:00), un ja viesi vēlas palikt ilgāk, tad viņi par to brīdina administrāciju iepriekš vai arī, ja, kā Jūs sakāt, iepriekš nezinājāt vai paliksit ilgāk, tad vismaz pusstundu pirms 12:00 būtu jāpaziņo administrācijai, ka esat izlēmuši palikt ilgāk - tad mēs mēģinātu Jums rast citas naktsmītnes. Pretējā gadījumā mēs nevarējām zināt, ka esat izlēmuši palikt ilgāk, jo kā jau pats sacījāt, "iepriekšējā vakarā ... teicām, ka vēl nezinām, cik ilgi paliksim" un nākamajā dienā vēl sēžot uz terases, jau ieradās darbinieki sagatavot telpas nākamajiem viesiem :) Patiešām, ja apkalpojošais personāls jau ieradās sagatavot numuriņu nākamajam viesim, visdrīzāk pulkstens jau bija ap 12:00 un Jūs bijāt piemirsuši par savu ilgāko palikšanu informēt administrāciju. Vai taisnība?

Mēs esam pieņēmuši zināšanai Jūsu sūdzību un labosimies visā, kas atkarīgs no mums:
- viesu namā viesiem vienmēr būs pieejams siltais ūdens;

- Par "NATO tanku stobru saltuma jausmu" gan nevarēsim neko līdzēt - tikai darām zināmu, ka lielākajai daļai cilvēku poligons ir brīnišķīga "Natura 2000" Eiropas nozīmes aizsargājama dabas teritorija ar retu, skaistu augu un dzīvnieku valsti, ko ir patiess prieks baudīt dodoties braucienos ar velosipēdiem vai kājām. Tāpat poligons ir brīnišķīga apskates vieta tiem, kurus interesē Latvijas militārā mantojuma objekti.

- Ceļazīmes esam izvietojuši uz visiem lielākajiem krustojumiem un krustojumiem, kuros jāmaina braukšanas virzienu gan braucot no Tallinas šosejas, gan braucot no Ādažu centra - abos gadījumos jau vairāk nekā 10 km pirms "Leiputrijas". Līdz šim mūsu viesiem šīs zīmes ērti palīdzējušas atrast mērķi, taču mēs noteikti lūkosim izvietot vēl kādas papildu zīmes jau nākamsezon.

Ikviens smaidīgs cilvēks ir mīļi gaidīts "Leiputrijā",
Agris un Leiputrijas kolektīvs

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes