www.sudzibas.lv Latvijas Universitāte Negodīga Naudas Iekasešana

LU - Negodīga Naudas Iekasešana

Sobrid notiek papilduznemsana lu dazadas fakultates, kur ir palikusas brivas budzeta vietas. Kluvu loti neapmierinats, kad izlasiju, ka registresanas maksa ir ls15... Tas nozime, ka vini pienem jaunus pieteikumus, bet tie, kas palikusi aiz stripas uz budzeta vietam pirms tam, var iet vai nu dilles, vai ari piemaksat ls15 jau pirms tam maksatajiem ls20.. Kas par naudas izspiesanu..
Un vai tad nebija siem cilvekiem pienakums pazinot, ka palikusas brivas vietas tiem, kas bija tik tikko tikusi ieksa?
Neprotu pat noformulet savu domu saja dusmu lekme, ka valsts ta var izrikoties ar jaunatni... Eh...

Mi

Da Dace 12.08.2010

Ko tu pīksti! Ārvalstu universitātēs par dokumentu izskatīšanu vien jāmaksā vienreizēja maksa 100 Eur apmērā. Ja nevari atļauties, tad nestudē! LU sucks pēc visiem parametriem un ar to izglītību Latvijā vien varēsi stradāt, ja vēl darbu dabūsi, jo bez pieredzes pervakus nevienam nevajag. Tā kā mācies valodu un interesējies par studijām Eiropā, vai kur citur, maksa valsts Uni būs lētāka nekā LV augstskolās un diploms attiecīgi novērtēts. Es LU beidzu 2005. gadā, manu diplomu knapi atzina ES līmenim atbilstošu.

Pi pilotstodace 01.12.2010

Nav tiesa, zinu vismaz dažas prestižākās augstkolas, kur nav jāmaksā reģistr. maksa