www.sudzibas.lv Latvijas Universitāte Negodīga Naudas Iekasešana

LU - Negodīga Naudas Iekasešana

Sobrid notiek papilduznemsana lu dazadas fakultates, kur ir palikusas brivas budzeta vietas. Kluvu loti neapmierinats, kad izlasiju, ka registresanas maksa ir ls15... Tas nozime, ka vini pienem jaunus pieteikumus, bet tie, kas palikusi aiz stripas uz budzeta vietam pirms tam, var iet vai nu dilles, vai ari piemaksat ls15 jau pirms tam maksatajiem ls20.. Kas par naudas izspiesanu..
Un vai tad nebija siem cilvekiem pienakums pazinot, ka palikusas brivas vietas tiem, kas bija tik tikko tikusi ieksa?
Neprotu pat noformulet savu domu saja dusmu lekme, ka valsts ta var izrikoties ar jaunatni... Eh...

D Dace 12.08.2010

Ko tu pīksti! Ārvalstu universitātēs par dokumentu izskatīšanu vien jāmaksā vienreizēja maksa 100 Eur apmērā. Ja nevari atļauties, tad nestudē! LU sucks pēc visiem parametriem un ar to izglītību Latvijā vien varēsi stradāt, ja vēl darbu dabūsi, jo bez pieredzes pervakus nevienam nevajag. Tā kā mācies valodu un interesējies par studijām Eiropā, vai kur citur, maksa valsts Uni būs lētāka nekā LV augstskolās un diploms attiecīgi novērtēts. Es LU beidzu 2005. gadā, manu diplomu knapi atzina ES līmenim atbilstošu.

P pilotstodace 01.12.2010

Nav tiesa, zinu vismaz dažas prestižākās augstkolas, kur nav jāmaksā reģistr. maksa

G gundega pogodina 16.09.2021

Pasniedzējas Rusistikas un slāvistikas nodaļā Humanitāro zinātņu fakultātē pārak traki šķiro studentus, atzimes liek pavisam neadekvati. es esmu apzinīgs students visu visu laikā nododu, nav parādu, bet problēmas deļ pasniedzejiem ir parāk lielas.
Pasniedzējas studentu nonicina, kā pēdejo meslu.Tiešām, es mācos vēl un nevaru vien sagaidīt kad no šis briesmigas fakultates tiksu ara.

При поступлении в ЛУ провизорский результат заменили на заниженный нечестно. А это чревато и непопаданием на бюджет и не прохождением по конкурсу впоследствии на стипендию.
Обращаться куда либо смысла нет, ни в чем не разбираются, в суть не вникают. Отвечают если, то не по делу, и пишут отговорки, не относящиеся к делу. Даже смешно сначала было, настолько все это абсурдно, потом сомневаешься в их здравом уме, настолько ответы не в кассу, потом доходит что просто издеваются от упивания своей властью.
У них везде рука руку моет. Аферисты и мошенники. Освобождают места для своих блатных тупаков, потом так же нечестно ставят им 10 за фон, а не за знания. Сами эти блатные интересно понимают, что оценки у них фиктивные.