AtrisinātaLatvijas Universitāte/ Ķirurgs Igors Ivanovs - Pieprasa kukuli

LU pasniedzējs Dakteris Igors Ivanovs pieprasīja 100 EUR kukuli, lai apstiprinātu bakalaura tēmu. Lūdzu izvairieties no šī pasniedzēja!
Pēc priekš aizstāvēšanas nedaudz tika koriģēta mana bakalaura tēma un pēc kopīgas tēmas maiņas ar šo pasniedzēju ierados pie pasniedzēja, lai paraksta iesniegumu augstskolai par tēmas apstiprināšanu, pasniedzējs teica, ka tomēr nepiekrīt šaintēmai. Būšot jādomā jauna tema, jādodas atkārtoti uz priekš aizstāvēšanu. Un mēģinot izprast kas ir mainījies, ka pats nepiekrīt tēmai ko ieteicis, pasniedzējs teica, ka jāiemaksā 100 EUR un viss tikšot atrisināts...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sandis 03.05.2017

Ar pasniedzēju konflikts ir atrisināts. Radās pārpratums un kukulis netika prasīts. Runa gāja par aptuvenas atkārtotas aizstāvēšanas maksu, jo mana bakalaura darba mērķis neatbilda darba tēmai un jaunas tēmas izstrādei bija ļoti maz laika. Atvainojos par sagādātajām neērtībām.

Sa

Sa Sandis 04.03.2017

Izspiedējs

proverka777 04.03.2017

Sandis ja tas patiesiba tev vajadzetu KNAB ziņot, nevis šeit pļapat... nedomaju ka cilveks, kurš vairakos darbos strada, riskes 100 eur deļ... ja nav patiesība tev rīktigas problemas būs tagad, jo tas ir publiska nomelnošana ..