www.sudzibas.lv Latvijas Universitāte Eksāmena vērtējums

AtrisinātaLatvijas Universitāte - Eksāmena vērtējums

Pasniedzēja kontrokdarbā anulēja atbildi uz jautājumu, kurš bija iemācīts no viņa prezentācijas, pamatojot , ka tas nebija no farmakopejas. Es farmokopējā neko neatradu un pat nevarēju pie tas pasniedzējas atnākt uz konsultāciju, jo “viņai nav laika”.
Eksāmenā pirmā palīdzībā mums pateica, ka mums vērtēs pēc saraksta, kas mums bija e-studijās. Man par 3 kļūdām kaut kāda veidā sanāca 7 balles, ņemot vērā, ka par katru kļūdu bija pa 0,5 punktiem. Man vispār sanāk 8,5. Kāda veidā viņi vērtēja es nevaru saprast nekā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Anasija 04.05.2018

Man uzreiz nepateica par visam manam kļūdām

A

Komentāri (10)

C critical thinker 27.04.2018

un kādu atbildi Jūs sagaidāt šeit?

A Anasija 27.04.2018

Es nekādu atbildi negaidu. Es vienkārši gribēju par šo te pāstāstīt

C critical thinker 27.04.2018

ā, labi. turpiniet mācīties. un farmakopeja būs jāzina.

A Anasija 27.04.2018

Gribētos tomēr lai pasniedzēja būtu pieejama lai izskaidrotu kaut ko nesaprotamu farmokopejā

Sigita Bronze 27.04.2018

uh bezkauņas!
visi iemācīties māk, dabūt atdzīmi labu var, bet pret tevi negodīgi izturās!

A Anasija 02.05.2018

Em, visam kursam tā ir

Z zita2 27.04.2018

Tas tač ir LU

L Lepnā Lavīze 04.05.2018

Universitāte nav skola, un pasniedzējs nav skolotājs, viņam nekas privāti nav jāskaidro. Tāpēc jau tā ir Universitāte, ka studējošie mācās patstāvīgi - grāmatu rokā un uz priekšu! Kārtējā, kas iedomājas, ka augstskola ir pakalpojumu serviss, bet pasniedzēji - pakalpojumu sniedzēji, savukārt studenti - klienti, bet klientiem vienmēr taisnība (īpaši maksas studentiem) un arī tiesības!

davfreim 11.05.2018

Universitātē prezentācijas nav galvenais mācību līdzeklis, it īpaši medicīnā, jāmācās ir pašam, ir pieejamas datubāzes, vadlīnijas, pētījumi, ja proti pamatot savu viedokli ar faktiem, tad nebūs problēmu, ja atbilde ir "tā grāmatā/prezentācijā bija rakstīts, tad es tev ieliktu 3, jo nesaprotu jēgu, bet tikai "tupa" iekal no galvas tekstu no grāmatas.

G gundega pogodina 16.09.2021

Pasniedzējas Rusistikas un slāvistikas nodaļā Humanitāro zinātņu fakultātē pārak traki šķiro studentus, atzimes liek pavisam neadekvati. es esmu apzinīgs students visu visu laikā nododu, nav parādu, bet problēmas deļ pasniedzejiem ir parāk lielas.
Pasniedzējas studentu nonicina, kā pēdejo meslu.Tiešām, es mācos vēl un nevaru vien sagaidīt kad no šis briesmigas fakultates tiksu ara.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes