www.sudzibas.lv Latvijas Universitāte Bardaks LU / kur tā ir labākā?

AtrisinātaLatvijas Universitāte - Bardaks LU / kur tā ir labākā?

Labdien! Vēlos uzrakstīt sūdzību par Latvijas universitāti! Ļoti gribēju iet mācīties. Tā sanāca, ka es iesniedzu vēlajā laika posmā dokumentus uz programmu, kurā es nevēlējos mācīties, bet gribēju pāriet uz citu programmu, kurā jau bija par vēlu iesniegt dokumentus. Saņemot informāciju no Mācību spēkiem- ka man ir iespēja pāriet uz citu programmu - no šī momenta sākās bardaks. Tā kā es dzīvoju 300km no Rīgas (mācību spēkiem vienalga), man vajadzēja 4-5 reizes braukt darba dienās un skraidīt pa kabinetiem, jo neviena neko nezina - kā pāriet no vienas programmas uz citu. Tur tik daudz variantu dzirdēju, sanāca, ka dabūju parakstus no nepareiziem cilvēkiem un vēl bija nepareizā veidlapa. Galu galā -it kā pareizi uzrakstīju. Pagāja mēnesis - paņēmu līgumu - atkal viss sākās - kaut kā man jādabū no citas programmas savu naudu uz citu. Mācību spēki: tikai vienu sāka ,,Jums jākonsultējas". Ar ko? Ja tu pat nezini? Aizsūtīja uz finanšu nodaļu, tie pateica, ka tās nav mūsu darbs, sanāca, ka atskraidīju it ka finanšu daļa pateica, ka palīdzēs. Pēc 2 stundām zvana - Jums jāsazvanās un jāgriežas uz grāmatvedību. Jūs ņirgājaties? Cik var staigāt? Bardaks viens. E-studījās-tur vispār nekā normāla nav. Vai nu pasniedzējiem vienalga vai kaut kādu murgu ieliek. Nekādas pretimnākšanas vispār nav. Un visiem tur vienalga, kur tu dzīvo, vai tev ir darbs, vai tu mācies neklātienē. Nevienam neiesāku iet mācīties neklātiene!!!!!! Pretimnākšanas nekādas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta sapnis 777 30.06.2017

Atrisināts, neviens nav vainīgs, ka strādā sekojošie darbinieki

V Viktorija001 22.10.2016

Kurš vainīgs, ja pati laicīgi nevari iestāties?

BondsBonds 22.10.2016

Ielaiko šo komentāru, ja uzskati ka tā tas ir.

C critical thinker 22.10.2016

ēm, man diemžēl ir vienalga, cik tālu tu brauc. ja pērc pakalpojumu, pati rēķinies, kur un cik jābrauc

R Ritvars 23.10.2016

par tavu privato dzivi visam augstskolam ir pilnigi pajat. un tas ir taisnīgi. tiesi tapec pats students sev izvēlas piemerotu programmu. vai e-studijas, neklatiene vai klatiene. nevienam pasniedzejam neinteresē kur tu dzīvo un vai tu stradā. padoma loģiski cik studentu tur ir kuri strada un kaut kur dzīvo. pielauju ka 90%. ka tev liekas ka katrs pasniedzejs pieskanos lkcijas tiesi tev vai peterim no 4.kursa? par pariešanu komentet nevaraēšu bet tas ka vajag licigi pieteikties ta nu ir taisniba iepriekšejam komentetajam.

S sapnis 777 23.10.2016

vienkarsi besi - ka vinas - macibu speki - neko nezina. Ko darīt? Kur jaiet? Pat nezina kada korpusaa-kas kur atrodas? tu domaa ka tas ir normali?

L Laurēlija 27.10.2016

Kā 4-5 reizes dienā var nobraukt 300km? Ar kosmosa ātrumu?