LU - LU EVF

Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības fakultātes vadības zinību studenti, pastāstiet, lūdzu, kā ir mācīties šajā programmā? Vai mācību priekšmeti (matemātika, statistika, ekonomika u.tt.) nav ārkārtīgi smagi? Kā ar pasniedzējiem? Varbūt kāds mācās Tūrisma un viesnīcu vadību un varētu pakomentēt?
Kādas atsauksmes no darba devējiem par LU EVF vadības zinību un viesnīcu vadības studentiem?

H

A ally 04.08.2008

es tur maacos magistrantuuraa, un ir jaabuut pilniigam idiotam, lai to fakultaati nepabeigtu..liimenis liidziigs kaa pamatskolaa...betm, ja nopietni, tad neiesaku..nu ko war spriest par fakultaati, kuraa njem wisus bez iznjeemuma?

I ir labs 04.08.2008

Nezinu kā ir tagad, bet es kad stājos, tas bija 1996 gadā, tad visus neņēma, bija tikai 20 budžeta vietu un 80 maksas, es stājost tūrisma un viesnīcu vadībā. Reāli TVV priekšmeti parādījās tikai trešajā kursā, bet tādi priekšmeti kā mat.stat.ekonomika, lai arī sākumā likās, ka truli un nevajadzīgi, bet vēlāk tomēr secinājums ir savādāks

N nja 29.06.2010

nu, gan tu ally dod! protams, uz 4 izmācīties nav grūti, bet ja cilvēkam ir augstākas prasības tad ir jācenšas. šausmīgi kaitina šitie četrinieku karaļu komentāri.

M miu-miu 29.06.2010

Tūrisma un viesnīcu vadība ir viens no vienkāršākajaiem vadības zinību novirzieniem. Ja vēlies kvalitatīvu izglītību, tad iesaku izvēlēties Vides un uzņēmējdarbības vadības virzienu. Tur ir pilnīgi cits līmenis, kuru apliecina gan studenti, gan pasniedzēji.
Kopumā tādi kursi kā matemātika ekonomistiem, statistika (gan I, gan II), mikroekonomika un makroekonomika (kurus pasniedz pirmajā kursā pilnīgi visiem vadībniekiem neatkarīgi no novirziena) nav grūti, galvenais ir tikai mācīties līdzi.

A Anonimus22222 18.06.2013

Drausmīgi!
Nekad neieteiktu LU EVF. Nevienam nekas neinteresē, atzīmes daži pasniedzēji liek neparko, bet daži saka, ka max ir 8. Pilnīga neatsaucība gan no pasniedzeju puses gan no vadības. Kā piemēru minu Uldi Rozevski. Vnk tāds āpsis!!! Sen jau vajadzēja atlaist viņu un to "gudro" lietvedi.

B biva 27.01.2016

Gluzi manas domas,man ari nepatiikamas atminas par so fakultaati

Z zita2 18.01.2015

piekrītu pēdējam komentāram, izskatās, ka nekas nav mainījies...
atzīmes liek saskaņā ar to vai tu patīc pasniedzējam vai nē.. nevis pēc tā kāds ir tavs ieguldījums darbā un cik ļoti tu centies...

B biva 27.01.2016

Pat izlaiduma datumu nevar normaali ieplaanot,es gatavojos savam 19.02,16 izlaidumam,kurs bija jau notekts,te man peeksni 26.01.16 pazino ka izlaidums paarcelts uz 16.02.16 es jau biju sev izplaanojusi briivdienu,nu man naaksies ar ruuktumu sirdii palikt bez ilgi gaidiitaa izlaiduma,taa ir attieksme pret saviem absolventiem!