LV RU

LU - Krāpnieki

|Erika Šumilo(LU Ekonomika) laikā kad citus GODĪGUS CILVĒKUS publiski apsaukā par zagļiem, divkosīgi pate sev vēlamos ĪSTOS zagļus piesedz . Uzsakatu ka tādas perversas darbības apkauno ne tikai izglītības sistēmu, bet valsti kopumā.Vai tas cilvēks, kas tika publiski nosaukts par zagli vairs vēlēsies savus bērnus skolot Latvijā. Šādiem perversiem cilvēkiem kā Šumilo nav vietas izglītības sistēmā

S

Komentāri (6)

S Students123 30.08.2013

Ērika Šumilo(LU Ekonomika) laikā kad citus GODĪGUS CILVĒKUS publiski apsaukā par zagļiem, divkosīgi pate sev vēlamos ĪSTOS zagļus piesedz . Uzsakatu ka tādas perversas darbības apkauno ne tikai izglītības sistēmu, bet valsti kopumā.Vai tas cilvēks, kas tika publiski nosaukts par zagli vairs vēlēsies savus bērnus skolot Latvijā. Šādiem perversiem cilvēkiem kā Šumilo nav vietas izglītības sistēmā
Erika Sumilo, Olevskis un citi sāk spēlēt Dieva lomu- noteiks, kurš varēz zagt, kurš būs zaglis
MAN TĀ BIJA ĻOTI PRETĪGA UN NEPATĪKAMA PIEREDZE IT SEVIŠĶI, JO ES NEZAGU
SAPRASTU, JA ŠIE BŪTU PASAULES AUTORITĀTES, BET VIENKĀRŠI SAVU LAICIŅU ATSĒDĒJUŠI CILVĒCIŅI
KAS GREMDĒ LATVIJU

S smīkņa 30.08.2013

Ko un kur viņi apsaukā par zagļiem?

M m00 02.09.2013

būtu labi, ja tu paskaidrotu.
Tev taču nepatiks, ja es pateikšu, ka tu, students123, esi slinks un slīmests, zaglis un nelietis. Vot tā, bet kāpēc es tā domāju, gan neteikšu!

S Students123 15.09.2013

Kas tur ko paskaidrot- laikā kad skaļi publiski tiek runāts, cik slikti ir zagt, cilvēki, kas kaut ko nav izdarījuši pa prātam publiski tiek ķengāti par zagļiem un krāpniekiem un neprašām. Tai pašā laikā ciniski un nekaunīgi uz URRRAAA tiek piesegti diplomdarbi, kas ir 100% zagti(cilveks nomainījis tikai vārdu). Tiek piesegti diplomdarbi, kas ir pilnīgi viltoti pētījumi(vienā vakarā uzcepti), vai apzināti noklusēti kļūdaini spriedumi . Jo zem šo cilvēku darbiem ir paraksti(pašu vai sev pietuvinātu draudzeņu paraksti). Vai šie cilvēki drusku vairāk pačabinājušies ap pareiziem cilvēkiem. PRĀTAM NEAPTVERAMAS PERVERSIJAS, KO APMAKSĀ NODOKĻU MAKSĀTĀJI.(nevajadzētu ilgi pastrādāt, lai šos minētos faktus apliecinātu ar pierādījumiem). Es negribēju minēt vārdus, bet grūti tādas perversijas noklusēt.
PAR PĀRĒJO SPRIEDIET PAŠI, KUR TĀDIEM CILVĒKIEM IR VIETA NORMĀLĀ VALSTĪ
Es jau sen nedzivoju šajā sādžā Latvijā un mani bērni diezvai šeit māciisies

M morozs 16.09.2013

haha, trako augstskola audzē trakos :D

S Students123 15.11.2013

IR VĒL TRAKĀK
Es kā latvietis negribu, lai Latvija paliek par sādžu, kur dominē sādžas tikumi(Austrumu virziens)
gribu, lai mani bērni mācītos Latvijā normālā skolā, kur krāpniekiem NAV vietas
Paldies sudzibas.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes