LU apkopējas Raiņa bulvārī 19 - LU apkopējas

Mani naturāli kaitina LU apkopējas, jo viņas sevi iedomājas Dieva vietā. Ok, ir jau labi, kad viņas kopj tualetes un rēpējās par tīrību, taču viņas to dara ar naidu sejā pret studentiem.
KAd biju aizgājis uz tualeti, tikko apsēdos uz poda, pēc 15 sekundēm tualtetē iedrāžas apkopēja, nervozi sāk raustīt manas tualetes kabīnes durvis un pēc kādām 3 minūtēm jau sāk kliegt, ka viņai, lūk, esot uzkopšana, ka man esot jaatbrīvo tualetes kabīne.
Bet ko es tanī situācijā varēju izdarīt, ja man tiešām naturāli riktīgi sāpēja vēders, un šī gribēja mani uzreiz dzīt no tualetes ārā.
Kā lai es, students, zinu, cikos parasti ir tualetes uzkopšana? Vai tiešām nevar uzlikt konkrētu laiku, ka tieši tad ir tualetes uzkopšana? Lai, mēs studenti tad zinātu.
Otra lieta- LU 1. stāvā atrodas galdi, parasti studeni tur mācās, gan arī raksta šo un to, kas vajadzīgs.
Slinkās apkopējas sp plkst. 9.00 tikai sāk mazgāt grīdu, un tad nu šīs trenkā projām studentus, jā, lūk viņām esot jāmazgā grīda.
Nav normāla situācija :(

E Eseseseseseseseses 22.09.2010

Nu tak nenjem galvaa - ja vajag seedeet uz poda, tad seedi tik ilgi, cik vajag, paluudz netrauceet; ja nesaprot - pieklaajiigi pasuuti. Jo saproti tacu - cilveeks straadaa vienu no netiiraakajiem, neprestizaakajiem un mazaak apmaksaatajiem darbiem un drosi vien, ka vairumam to apkopeeju nav ne 20, ne 25, kad veel varbuut dziivee paarmainjas uz pozitiivo pusi spiid. Un te juus jaunie gurkji ap 20, kuri darbina smadzenes, studee, lai naakotnee dziivotu cilveeka cieniigu dziivi. Nu besii tacu taas apkopeejas aaraa sii situaacija, visi kompleksi un neapmierinaatiiba ar dziivi lauzas aaraa. Saproti tacu cilveekus un staavi tam paari...

C citsstudents 23.09.2010

Tieši LU apkopējas ir piekasīgākās vecenes. Vot tieši vinas tik sev zinama laika tira tualetes un tad vinjas paarmet, ka es esmu parak ilgi sedejis uz poda, ka nu vinjam tiesi taja laika esot jatira tualete.

B Bijusajs 27.09.2010

nu padirsi? viss ok? ej macies ! :)

R Raimonda 04.05.2011

Tās LU apkpējas toč var izmazgāt tualetes no rīta agri, kamēr vēl studentu Universitātē nav, vai arī tajos laikos, kad ir lekcijas.
Es ieteiktu sūdzētes LU SP.