www.sudzibas.lv Latvijas Universitāte LU apkopējas pret LU studentiem izturās rupji un dzen no tualetēm ārā

LU apkopējas - LU apkopējas pret LU studentiem izturās rupji un dzen no tualetēm ārā

Labdien. Esmu LU Juridiskās fakultātēs studente. Mani tiešām pārsteidz LU apkopēju nekaunība, ka es apsēžos uz poda, uzreiz pēc 2 minūtēm ieskrien tualetē apkopēja, sāk nervozi rausīt manas tualetes kabīnes durvis. Tā kā man bija toreiz caureja, tad tiešām sēdēju vēl 3 minūtes. Tad sekoja LU apkopējas brēciens:: ""Vai ilgi vēl sēdēsi"???
Es tiešām esmu šokēta, cik zemam kultūras līmenim jābūt ir cilvēkam, lai dzītu ārā no tualetes.
Kā, lai mēs, studenti, zinām, cikos tad LU tualešu telpas tiks uzkoptas? Un vai apkopējām ir jaizvedās pret LU studentiem tik rupji?
Vai man tiešām nav tiesību sēdēt uz pda 10 minūtes?
Vai tiešām LU apkopēja nevarēja pagaidit?
Tad vēl, kad ap plkst. 8;00 sāk nākt studenti uz LU, tad tieši tajā laikā apkopējas sāk mazgāt grīdu un ap plkst. 9.00 sāk tīrīt tualetes, tieši tad, kad visvairāk studentu.
Vai tos visus tīrīšanas darbus LU apkopējas nevar izdarīt ātrāk, ap pkst. 7.00, kad vēl studentu LU nav?

N Nastja! 28.09.2011

Nu ti dura!

D dffddfg 28.09.2011

ārprāts! ar to slapjo grīdas lupatu viņai pa muguru būtu par maz!
bet, ja nopietni, vajadzēja iet sūdzēties vadībai, kāpēc tas ir jānoklusē un par to vārgi jāpačiepst anonīmajā virtuālajā vidē? kamēr neviens neiebildīs, nekas nemainīsies

E Edgars 28.09.2011

Neņem pie sirds! Ļoti iespējams, šīs kundzes strādā to darbu sava mežonīgā rakstura dēļ. :D

Z Zane 28.09.2011

LU ar tualetēm vienmēr bijis švaki. Kādreiz nebija tualetes papīra, kaut maksājām lielas studiju maksas (kur tā nauda palika?). Nebija kabīnēs āķu, kur uzkārt somu. Arī garderobistes Raiņa bulv. bija iedomīgas.

E egoooo 28.09.2011

vispaar jau LU apkopeejas stradaa kaa vinjaam liek... visas sudzibas uz LU prieksnieciibu.

* ***** 29.09.2011

Nu i dura!!!Un tāda ir mūsu NĀKOTNE!!!Tādas duras pēc 4 gadiem sēdēs kaut kur kabinetos un dos "gudrus" juridiskus padomus...kā, piemēram, varētu sodīt LU apkopējas...

C citsstudents 30.09.2011

arī man ir pemeties ""skrejamais"" un tad eju uz LU tualeti 2. stāvā, un, tikkko, kā apsēdos, tā ietešās apkopēja un sāka nervozi raustīt manas kabīnes durvju rokturi. Pēc atvieglošanās gan bija pārmaiņa ar to apkopēju man, un kopš tā laika viņa vairs neuzdrošinās tā cūciski uzvesties. Par šo lietu ir jāraksta LU studentu padomei, jo tāda nekorekta rīcība no apkopējām nav pieļaujama. Es varu uz poda sēdēt kaut pusstundu.
risinājums būtu viens- uzrakstīt tos laikus, cikos tad kuru WC apkopēja uzkops, un tad zināsim, cikos drīkst, vai nedrīkst ieiet WC.

* ***** 30.09.2011

Acīmredzot, visiem juridiskās fakultātes LU studentiem bieži piemetas " skr'ejamais" :)))))Varbūt, smadzenes ir par mazu un liekais izdalās caur taisno zarnu??????:))))))
Smiekli n'ak par tik idiotiskām sūdzībām

N Nastja! 30.09.2011

Mozet hvatit vsem zdesj rasskazivatj kak vi sratj begaete! I chem vi srete! Idioti!

* ***** 30.09.2011

Molodec, Nastja!!!Uvažaju!!!

, ,,,,, 30.09.2011

:D

V Vaoņodniece 02.10.2011

ha, mani Statiolā gribēja nodzīt no poda, kad es tur pasedēju 7 minūtes. Pēc sūdzības Statoil vadībai vairs darbinieki nesitās pie WC durvīm, ja tur tiešām ir aizņemts.