LV RU

Latvijas Universitāte - slikts serviss

Labdien. Visiem kas vēlas iestāties LU, (konkr,soc.zin.fakult.) es varu ieteikt tikai labi padomāt, vai tiešam gribat tur stūdēt...
Ļoti gribēju no paša sākuma, gribēju mācīties tur, milzīģa velme tieši tur, man likās ka tā ir vieta, vislabāka, visaugstāka, bet mācīties tur- ir vienkārši unreal galvassāpes! Ir pagājuši vairāk nekā 2 gadi, bet joprojām man nav iespējams saprast sistēmu. Gan lekciju grafiks, gan kkādas pastāvīgas reģistrācijas, absolūti nevajadzīgas kas tikai pasliktina morālo stāvokli. Kas attiecas uz personālu, pasniedzēju, varbūt tikai man tā ir "paveicies" ka uz jebkuru jautājumu gaidu atbildi apmēram nedēļu un vairāk, daži vispār nav atbildējuši. Vai es uzskatu ka ir lojāla attieksme pret studentiem?gan darbiniekiem, gan pasniedzējiem, interese par to, lai viņi nokārtoja, lai pabeidza, lai palīdzētu kaut kur vairāk nekā vienu vārdu atbildē, iet uz kontaktu.. - noteikti nē!
Ļoti besī, jo maksāju naudu, un summas par pakalpojumiem nav mazas, vienu priekšmētu kārtoju 3 reizes, pa 23eur, un neticu, ka visas 3 reizes neko gudru neesmu uzrakstījis, ņēmot vērā kā skolu esmu beidzis ar izcilību. nu nu.. ļoti lojāli... nabadzīgie studenti kas maksā paši..
Labāk būtu ja es devos uz kādu privātu universitāti un mācījos tur, un visu saprotu, kur būtu atbildējis uzreiz, kur būtu kontakts, vienkāršs un skaidrs, un nebūtu nepieciešams izprast visu sūdu. Nevienam neieteikšu tur stūdēt. Diemžēl, viņiem es pārāk daudz naudu atdevu, lai iet prom...

18.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

An

Komentāri (5)

What? 18.01.2019

"...ņēmot vērā kā skolu esmu beidzis ar izcilību. nu nu"

Ņemot vērā, ka tekstā ir ļoti daudz pareizrakstības kļūdas, šaubos vai pat pamatskola ir pabeigta.

veesaa007 18.01.2019

"Diena, kad Kārlis bija Karlīna"? Kā teikt- opredeļis.

Pārdеvējs© 18.01.2019

Tu esi stūdente vai stūdents?

Met mieru tam bezjēdzīgajam pasākumam. Ja jau pat skolā rakstīt nevarēji iemācīties, tad nav ko mocīties. Sētnieki arī ir ļoti pieprasīti darba tirgū.

Li Linda_J 23.12.2019

Pazīstu vairākus jauniešus, kurus pazemoja LU pasniedzēji, liekot tiem sliktas atzīmes tikai par to, ka pret studentu ir personīgā nepatika. Katrā ziņa pedagoģiski tas nav. Pasniedzējiem jāvērtē zināšanas, nevis jāpāraudzina studenti.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes