Latvijas Universitātе - nav zināms atzīme

Krievu filoloģijas pasniedzējs Igors Koskins. Lekcijas tiek kavētas un nerēķinoties ar to, ka viņa studenti plāno savu laiku. Nav pat informācijas, ka lekciju laiks mainījies - sēdi stundu un gaidi, kad pasniedzējs pieslēgsies. Un tai laikā pat neizdodas nekādi sakontaktēties ar viņu, lai noskaidrotu, kas noticis.
Krievu filoloģijas cita pasniedzēja pēc kd uzrakstīšanas, atzīme nav zināma līdz pat eksamenas laikam.

21.10.2021

A aija.skre 22.10.2021

tur vēl ir pasniedzējas kuri nerēķinoties ar to, ka viņas studenti ir cilvēki. Diskriminācija zied, tiek rupji pārkāptas studentu tiesības. Arī paši studenti ir iesaistīti melos, krāpšanā un tiesību pārkāpumos.

G Gulbenietis 22.10.2021

Tu no viena profila nemāki rakstīt? Divi jātaisa? :D

V vz1232 22.10.2021

Преподаватели «уничтожают» при помощи своего влияния.
У кого больше прав, тот и прав, поэтому, конечно, пользуются своим преимуществом и студентам приходиться бросать учебу.
Это злоупотребление полномочиями, социальным статусом.
когда рассылаются письма с указанием травить студента, что преподаватели с удовольствием и делают, кто как может себе позволить.