www.sudzibas.lv Latvijas Universitāte Briesmīga attieksme no pasniedzēju puses

Latvijas Universitāte/ Krievu filoloģija - Briesmīga attieksme no pasniedzēju puses

Latvijas Universitātē Krievu filoloģijā strādā nekompetenti pasniedzēji, kuri nav ieinteresēti kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā.
Neierodas laicīgi uz lekcijām, vienmēr kavē.
Briesmīga attieksme arī no pasniedzēju puses, ja tavs viedoklis nesakrīt ar pasniedzēja viedokli, tu automātiski saņemsi mazāku atzīmi un vēl nepatikšanās, jo tu nedrīksti aizstāvēt savu viedokli.
Ja tu pasaki kaut ko pret pasniedzēju, vari vispār neiet uz eksāmenu.
Luis ir publicēti visu priekšmetu apraksti - tas, kas tiek pasniegts lekcijās bieži atšķiras.
Studenti baidās runāt - var sekot atklāta nepatika un sliktas atzīmes no pasniedzēju puses.
Universitāte vai pasniedzēji nenes kaut kādu atbildību par savu rīcību.

St

St studentische 23.02.2020

Cilvēkiem maksā par to, ka viņi slikti dara savu darbu.

BondsBonds 23.02.2020

Man vienalga.

Tu Turkey901 23.02.2020

Pasniedzējas filosofija, kuru, acīmredzot neuztvērāt, ir - turi muti un klausies!
Tad nedz viedokļu nesakritība, nedz arī runāšana pretī nefigurēs, problēma atkritīs pati no sevis!