Latvijas Universitāte - iestāšanās

Labdien!
Es stājos Latvijas Universitātē Matemātika (Pilna laika (dienas) - budžets) fakultātē caur interneta lapu www.latvija.lv un biju tikusi budžetā, kā 30. no 30. budžeta vietām. Bet šodien sniedzot dokumentus - tā vairs nebija. Arī internetā skatījos, vairs neesmu tikusi tajā fakultātē. Kā tas ir iespējams? Sistēmas kļūda vai tomēr kādam gribējās "ielaist" budžetā savu paziņu?

Kr

To ToKrista 26.07.2011

Tava vēlme iegūt augstāko izglītību ir apsveicama, bet vēl līdz šim Latvijā valda padomjlaikos iedibinātā blata sistēma, kur roka roku mazgā.

Jj jjjj 26.07.2011

vo

Za Zaurijs 27.07.2011

Bet pastāv arī tāda iespēja, ka pēc tevis pieteicās kāds, kam bija labākas atzīmes un tas tad tevi arī izstūma.

El Elīna 14.08.2011

Var būt sistēmas kļūda. Dažus cilvēkus, kas reģistrējās www.latvija.lv vispār izsvieda no sistēmas, un nepalika arī datu par to, ka tika maksāta reģistrācijas maksa. Par visu jāiet runāt personīgi uz LU Studentu Servisu, vai arī uz fizmatu fakultāti.

At Atklāti 01.09.2011

viss mainās pa stundām, starp citu, un nevajag te meklēt paziņas un radus!!!

La Lauma 16.12.2011

Man arī bija problēmas ar LU, jo apzināti neko tā līdz galam neizskaidroja, lai laicīgi neaizstāvētu diplomdarbu un galu galā samaksātu vēl par pussemestri. Neiesaku studēt LU ekonomikas un vadības fakultātē