www.sudzibas.lv Latvijas Televīzija tv3 neparada serialu lidz galam

Televīzijas seriāls Makleoda meitas - tv3 neparada serialu lidz galam

Sveiki es veletos iesniegt sūdzību par to kad kanāls Tv3 seriālu Makleoda meitas neparada lidz galam, parada tikai 6 sezonas kautgan šim seriālam ir 7 sezonas... daudzi skatitāji ir ļoti neapmieināti ar to kad serialu neparāda līddz galam un pēkšņi pārtrauc rādīt šo seriālu!!! Un šo seriālu beidza, pēkšņi rādīt 09.04.2008.

Paldies kad uzklausījāt skatītāja sūdzibas!

A Aigars pavārs 21.06.2016

Zb pa ko mes maksajam kas ta pa huņu ne tika tos serijalus kas ta pa lietu ka iesak serijali multeni radit pus sezonu patad rad citu kas tur tiešam cirvji strada to pašu ugundzgreku cik var radit nau kauna apzakt. Vaita maksajam pa atkartojumiem. Nokaunieties ne kadas loģikas tiešam veci cilveki tai tv strada ka nesaprot ko rad vai ar tik trucigi ka nevar ne ko normalu parādit [slēpt]@

S Samanta Normante 11.05.2021

Kad atkal rādīs ļoti gribētu noskatīties no jauna jo nekur nevar atrast lūdzu no paša sākuma