www.sudzibas.lv Latvijas Televīzija tv3 neparada serialu lidz galam

Televīzijas seriāls Makleoda meitas - tv3 neparada serialu lidz galam

Sveiki es veletos iesniegt sūdzību par to kad kanāls Tv3 seriālu Makleoda meitas neparada lidz galam, parada tikai 6 sezonas kautgan šim seriālam ir 7 sezonas... daudzi skatitāji ir ļoti neapmieināti ar to kad serialu neparāda līddz galam un pēkšņi pārtrauc rādīt šo seriālu!!! Un šo seriālu beidza, pēkšņi rādīt 09.04.2008.

Paldies kad uzklausījāt skatītāja sūdzibas!

D Drausmiigi 12.04.2008

Nu ar to vien nepietiek...es pat uz tv3 uzrakstīju ar jautājumu kāpēc pārtrauc utt, bet šie pat atbildēt nevar uz nieka vēstuli...lai gan domājams tādas kā es daudzas bija, kas rakstīja, bet atsaucoties uz to vismaz varēja atvainoties un paskaidrot publiski atcelšanas iemeslus...galīgā bezkaunība...rodas iespaids ka tv3 nav nekas īpašs bet kaut kāda krāmu bode, kur darās kā grib un kad grib...kā redzams skatītāji viņiem nav ne plika graša vērti... :(

L ljotiniknscilvēx 12.04.2008

Pilnīgi piekrītu visiem!!! KAS TAA PAR LIETU KA PĒKŠŅI PĀRTRAUC RĀDĪT LABĀKO SERIĀLU NO LABĀKAJIEM!!! Mēs, skatītāji neredzēsim sava iemīļotā seriāla beigas tikai tapēc ka tika iebāzts jau kārtējais krievu seriāls ? Kapēc TV3 tā dara??? Kapēc???

V Vīlusies 13.04.2008

Es arī uzkatu ka nav godīgi, ka TV 3 taa ņem un līdz galam neparāda tik populāru un tiešam labāko seriālu ko esmu redzējusi-MAKLEODA MEITAS... Tā takš nevar paņemt un neparādīt līdz galam seriālu kuram palikushas tik 32 sērijas un ielikt kaut kaadu citu seriālu...TV3 ļaujiet mums noskatīties līdz beigām MAKLEODA MEITAS...LŪDZU

MĒS pieprasam atpakaļ MAKLEODA MEITAS !!!

V Viilusies 13.04.2008

TV3 ir nožēlojams, jo "Makleoda meitas" tajā nedēļā pat vēl reklamēja!!! Biju šokā, kad 10.04. ieslēdzu tv bet tā vietā redzu bezgaumīgu seriālu nevis patiešām baudāmās, tik satriecoši aizraujošās Makleodas. TV 3 mājaslapa ir bombordēta ar neapmierinātu skatītāju vēstulēm, bet viņi pat neizrāda tik cieņas, lai paskaidrotu, kas tad ir par iemeslu seriāla pārtraukšanai. Cūcība!!! Un tā nepārtrauktā žonglēšana ar seriāla laiku arī bija skatītāju vazāšana aiz deguna! Riebjas šī TV visatļaudība un nepatstāvība!

S sašutusi 13.04.2008

Tv3 rīkojas kā grib, neņemot vērā skatītāju vēlmes! Lūdzu parādiet pēdējo sezonu!! Tie stūlbie krievu seriāli jau piegriezušies.

I ilva 13.04.2008

Atdodiet makleoda meitas. Lieciet to spāņu zorro missenē!

I ievinja 13.04.2008

7. sezona, par laimi, nemaz vēl nav pēdējā - esmu gandrīz jau noskatījusies, bet ceru, ka pa TV arī rādīs !!

8. sezonu drīz sāk rādīt Channel 9 ;)

Es domāju, ka TV3 mūs tā neapbēdinās - un nopirks arī 7 sezonu :)

L Liva 13.04.2008

Vai tiehsaam jaaizveersh tik plasha diskusija par kaut kaadu seriaalu?
Kur palikusi atpuuta briivaa dabaa, graamatu lasiishana, jaunrade? Vai tieshaam NEKAS cits juusu dziivee neeksistee kaa stulbi seriaali? Ja jau shsis seriaals bija tik nesamaakslots un pietuvinaats reaalai dziivei- pilnveidojiet savu dziivi, padariet to interesantu, nevis blenziet kaa dziivo citi!!!

K kristine 13.04.2008

Kas ir, pasiem savas dzives nav, ko? Tapec serialus vajag? :)

D dzeina 13.04.2008

Tiešām, lūdzu, atdodiet seriālu Makleoda meiitas. Tas ir vienīgais seriāls, ko skatījos, jo visi parējie ir tiešām pārspīlēti un debili..

L Liva 13.04.2008

Vispaar vajadzeetu paartraukt visaadu seriaalu raidiishanu! Tv paliktu tikai kino, diskusijaam un izgliitojoshiem raidiijumiem!!! Seriaalus un tolk shovus vnk likvideet!!!

I Ilga 14.04.2008

Makleoda meitas bija interesants un skatāms seriāls. Būtu prieks tomēr redzēt to līdz galam, jo kurš gan lasītu grāmatu, ja zinātu ka beidzamās 10 lapas ir izplēstas un ar ko beigsies atliek vienīgi minēt. Nu tāda necieņa pret skatītājiem. Žēl.
Pilnībā piekrītu arī visiem, kuri uzskata par stulbu tādu filmu laiku mētāšanu.
Tiem, kuri plāno šos teleseriālu laikus, no manas puses būtu lūgums - padomājiet reāli, kad un kādus seriālus skatās- piemēram tās pašas Makleoda meitas, skaists seriāls, kuru gribas paskatīties un atpūsties, nē, lai to redzēt, jāskrien no darba pa galvu pa kaklu, bet CSI, kur visus griež un bendē, tos rāda uz nakti, lai miegs nenāk...

L ljotiniknscilvēx 14.04.2008

Es neuzskatu ka tie kas skatās seriālus nedzīvo savu dzīvi- tā nav!!! Un galu galā tak cilvēkiem ir vajadzīga arī mierīga atpūta pie tv. Jā protams ka ir arī citas nodarbes bez seriāliem brīvā laika pavadīšanai, taču mēs runājam par Makleoda meitām- vienu konkrētu un brīnišķīgu seriālu, kas iet apmēram pusstundu vai nedaudz vairāk (pārējo laiku aizņem stulbās laiku atņemošās reklāmas). Tik interesantu un aizraujošu seriālu vajag parādīt līdz galam! Vai tas ir par daudz prasīts to tūkstošu vārdā kuri skatā šo seriālu???

M Maija 15.04.2008

Kapēc nerāda makleoda meitas ?tas nav godīgi norauj no ētera tieši tad kad ir pats labākais tikai sacies!!!

Mēs visi gribam atpakaļ Makleoda meitas!!!

: :@ 18.04.2008

Atdodiet tak seriālu!!Gribu Makleoda meitām redzēt pēdējās divas sezonas.Cik gan mums būs ilgi jāgaida, lai mūsu sūdzības uzklausītu kāds???Tik nejauki [slēpt]@.

M Māra 19.04.2008

Nu, ko, šķiet, TV3 programmas veidotāji uzskata, ka seriāli par mūžīgi bēdu sagrauztām naivulēm un sievieti ar personības dalīšanos ir daudz vērtīgāki...Prieks...

S SantaLāce 19.04.2008

7. sezona nesniegs jums nekādu mierinājumu, esmu to redzējusi!
pēdējā sērija iemet vēl lielāku āķi lūpa... un turpinājums vēl nemaz nav uzfilmēts!
varētu teikt, ka tv3 izdara pakalpojumu... ! Pagaidām pieejām beigas ir tiešām skumjas :(

L Lala 19.04.2008

Tomēr Latvijā ir vel kam, patīk visi tie stulbie seriāli, ... Ja kādu sēriju neepaskatās-sākās lomkas??????????? A Hameleona rotaļas vairs neviens neskatās?????

L ljotiniknscilvēx 20.04.2008

Lala- lūdzu nesalīdzina stulbās, garlaicīgās, neinteresantās, tizlās, utt. Hameleonu rotaļas ar Makleoda meitām. Atšķirība ir ļoti MIIIILZIIIGA. Jā kā redzi Latvijā ir vēl, kam patīk seriāli(bet tak ne jau visi). Tāpat kā ir labas filmas, tāpat ir arī labi seriāli- loģiski, ne? Un lomkas jau nesākas, bet tev patiktu ja tev interesējošā filmā pārrautu kadrus????? Drošvien jau ka nepatiktu.

L Lala 20.04.2008

Es netērēju savu laiku skatoties sseriālus