LV RU

AtrisinātaLatvijas Kredītu Centrs - Krāpšana

Sākotnēji uz šo kantori aizgāju kā galvotājs kredīta ņēmējam, iesniedzu visus nepieciešamos dokumentus. Pēc dažām dienām pieprasīja vēl papildus izziņas, kuras arī sagādāju. Nepieciešamā kredīta summu apstiprināja tikai 1/5 daļas apmērā no sākotnēji pieprasītās un galvotāja vietā mani mēģināja padarīt par kredīta ņēmēju, bet faktisko kredīta ņēmēju par maksātāju, kaut gan ne vienam, ne otram nav sabojātas kredītvēstures, ir pastāvīgi un pierādāmi ienākumi.
Sākotnēji piekritu šādam variantam. Telefoniski nosauca mēneša maksājumus, šķita, ka viss ir, kā sākumā tika solīts. Ierodoties uz vietas parakstīt kredīta līgumu summas bija pavisam citas, GPL par aptuveni 20% lielāka, nekā solīts un citas kredītiestādes (nosaukumu neminēšu) līgums. Protams šādiem nosacījumiem nepiekritu. Cenšoties noskaidrot šādu nesakritību iemeslus, tika meklētas dažādas atrunas.
Vienkārši izskatās pēc kaut kāda starpnieku un uzmetēju biroja. Neiesaku nevienam pie viņiem griezties un risināt savas finansu problēmas, zaudētāji noteikti būsiet Jūs, nevis viņi!

Atbilde no Latvijas Kredītu Centrs Support Pārstāvja atbilde 03.12.2016

Cienījamais “Jurcha”!

Jūs portālā www.sudzibas.lv esat publicējis sūdzību par SIA “Latvijas Kredītu Centrs” uzņēmējdarbību. Publicētajā sūdzībā ir minēti vairāki fakti, kas neatbilst patiesībai, kā arī Jūs lietojat apzīmējumu “krāpšana”, kas faktiski ir apvainojums noziedzīga nodarījuma izdarīšanā.

Pirmkārt, jānorāda, ka SIA “Latvijas Kredītu Centrs” saviem klientiem sniedz starpniecības pakalpojumus kredītu saņemšanā, nevis izsniedz kredītus savā vārdā. Mūsu speciālisti, vadoties no klienta sniegtās informācijas, apzina iespējamos kredīta piedāvājumus un palīdz atrast klientam piemērotāko un izdevīgāko variantu no mūsu sadarbības partneru piedāvājuma klāsta.

Otrkārt, saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 8.panta (4.1) daļu (likums pieejams šeit: http://likumi.lv/doc.php?id=23309) un Patērētāju tiesību aizsardzības centra vadlīnijām patērētāju kreditēšanas jomā (pieejamas šeit: http://www.ptac.gov.lv/lv/content/vadlanijas-godigas-komercprakses-stenosanai-un-taisnigu-ligumu-sastadisanai) komersantiem pirms kredīta izsniegšanas ir pienākums rūpīgi izvērtēt klienta spēju kredītu atmaksāt. Līdz ar to katrs kreditētājs patstāvīgi lemj par kredīta pieteikumam pievienojamajiem dokumentiem (izziņām, apliecinājumiem), galvinieka nepieciešamību, par maksimālo kredīta summu un kredīta atmaksas termiņu. Līdz ar to pārmetumi mūsu uzņēmumam par galvinieku pieprasīšanu, izsniedzamo kredīta summu samazināšanu un procentu palielināšanu nav pamatoti, jo šos noteikumus nosakām nevis mēs paši, bet mūsu partneri – patērētāju kreditētāji, turklāt tas tiek darīts ar mērķi izpildīt likumā noteiktās prasības. Mūsu uzdevums ir atrast un piedāvāt klientam labāko pieejamo risinājumu.

Ņemot vērā minēto, lūdzam Jūs atsaukt publicēto sūdzību. Pretējā gadījumā SIA “Latvijas Kredītu Centrs” būs spiests izmantot normatīvajos aktos noteiktos līdzekļus savu tiesību aizsardzībai.

Ar cieņu,
SIA “Latvijas Kredītu Centrs” administrācija

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jurcha 15.12.2016

Atvainojos SIA “Latvijas Kredītu Centrs”, ka sūdzību raksturoju kā krāpšanu. Pareizāk to būtu traktēt, kā slikts serviss. Tomēr Jūsu mājaslapā neatradu informāciju, ka sniedzat kreditēšanas starpniecības pakalpojumus.
Paldies, ka savā pretenzijas vēstulē skaidri aprakstījāt savu darbības sfēru, un vēlētos šādu vai līdzīgu aprakstu redzēt arī Jūsu uzņēmuma mājaslapā, lai Jūsu klientiem nebūtu lieku pārsteigumu.

Paldies par sapratni!

J

Komentāri (6)

R Ritvars 17.11.2016

Loti noderīga informācija tiem kas ņem kredītus. Vismaz kads te uzraksta ka ir lasijis ko paraksta. jo parasti jau šeit 99% sūdzās kad jau parakstijuši līgumuun sapratusi kad ir auzās. Super info.

Risinot finansu problēmas ar kredītu palīdzību, zaudētāji noteikti nebūs kreditēšanas starpnieki.

O oksana 15.02.2017

У меня была аналогичная ситуация. Вместо гарантийного лица меня пытались сделать заемщиком. На мое удивление и возражение, что я не нуждаюсь в кредите, ответили - " Так решила комиссия" . По какому праву комиссия расматривала меня как заемщика так осталось тайной. Очень противное ощущение от посещения этой конторы.

N norca 04.09.2017

Latvijas Kreditu Centrs ir krapnieki un viltvarzi sakuma interneta piedavajuma piedava piem.300 eur uz 38 menesiem ar summu menesi piem. lidz 100 eur bet finala jamaksa 178 eur menesi. vienu summu ar noteiktu menesa maksajumu bet kad nonak lidz liguma parakstisanai tad ta summa menesi ko jamaksa ir uzaugusi dubulta.pieteicamies kreditam sagadajam papirus viniem vajadzigos vini pie[prasija galvotaju sakuma bet pectam kad bijam atradusi galvotaju vini saka sazinaties vairak ar vinu neka ar mums un finala galvotajs bija kredita nemejs bet es maksatajs kaut vai abiem bija tira kreditvesture bet man nebija tikai oficiali ienakumi.procenti lielaki neka Mogo un atrajos kreditos.uzmanaties un esat pratigi jo galvotaju vini pataisa par kredita nemeju bet tu esi tikai maksatajs.

Latvijas Kredītu Centrs Support Pārstāvja atbilde 14.10.2017

Cienījamais portāla lietotāj “norca”!

Vēlamies norādīt, ka mūsu mājas lapā atrodamajam kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme, tas paredzēts vispārīga priekšstata gūšanai par iespējamo ikmēneša maksājuma apmēru pie dažādām kredīta summām un atmaksas termiņiem. Kā jau šīs sūdzības sakarā iepriekš esam norādījuši, SIA “Latvijas Kredītu Centrs” kā starpnieks sadarbojas ar vairākiem kreditēšanas pakalpojumu sniedzējiem, no kuriem katram ir sava kreditēšanas politika, prioritārie kreditēšanas produkti, procentu likmju noteikšanas kārtība u.c. Līdz ar to nav iespējams ieviest kredīta kalkulatoru, kas dotu nekļūdīgus rezultātus, jo tajā brīdī nav zināms, kuras kompānijas kādus piedāvājumus izteiks. Pēc tam, kad ir aizpildīti un iesniegti visi nepieciešami dokumenti, klienti saņem konkrētus piedāvājumus, kuru izvērtēšana paliek klienta ziņā.

Arī galvinieka nepieciešamību nosakām nevis mēs, bet mūsu sadarbības partneri – kreditēšanas pakalpojumu sniedzēji. Kredīta piedāvājumu izteikšanas procesā dažkārt rodas situācijas, kad galviniekam kredītu iespējams izsniegt uz izdevīgākiem noteikumiem, un klienti par to tiek informēti. Tādos apstākļos dažkārt klienti savā starpā vienojas un izvēlas tiem izdevīgāko risinājumu. Kategoriski noraidām pārmetumus, ka no mūsu puses tiktu kaut kas uzspiests vai kāds pretēji viņa gribai pataisīts par kredīta ņēmēju.

Ar cieņu,
SIA “Latvijas Kredītu Centrs” administrācija

B berzins3490 28.03.2018

Esmu izbrīnīts, palasīju dažas atsauksmes šajā mājaslapā un nonācu pie secinājuma, ka lielākā daļa šo "sūdzību" autori ir tīrākie nīkuļi, kuri vaino visus kaut kādos nodarījumos, visi viņiem traucē dzīvot...man ir tikai viens jautājums, Jums neapnīk?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes