Latvijas Kredītu Centrs - Cik ilgi man jāmaksa

Par kredīta piešķiršanu prasīja 250 euro, sagatavoja ligumu, tad lai naudu pārskaitītu bija jāsamaksā 544, kur vienojamies par 300 euro, nākoša diena uzlika sodu 102 euro un nauda bušot 5 minūtes, pagāja dažas dienas nu man jāmaksā 898 euro un tad nauda bušot konta. Cik ilgi man jāmaksa jo tā kārtojam divas nedēļa, bet teica ka 250 euro un vairāk ne kas, bet summa aug katru dienu un nav nekādu rezultātu

18.05.2020

S

V vitols 18.05.2020

Iesaku apkopot visus papīrus un nebaidīties rakstīt iesniegumu uz patērētāju tiesību aizsardzības centru izklausās pēc negodprātības!

S Sibe 18.05.2020

Ari konta izdrukas ko maksaju

V vitols 19.05.2020

Jā!

A Artūrs Dante 18.05.2020

Izskatās nevis pēc negodprātības, bet krāpniecības, kāds naudas pārskatījums pirms kredīta iemaksas ? :)))))))))

S Sibe 18.05.2020

Teica ka 250 bus jamaksa un viss nekadas summas , tad atnaca bankas izdruka kur summa bija 544 , samaksaju kopa 300 , uzlika sodu kuru nomaksaju 102 , un sodien atnaca rekins ka jamaksa 898

A Artūrs Dante 18.05.2020

ja godīgi ļoti maz ko sapratu, kur kas atnāca.
tātad esiet jau ko samaksājuši, cik saprotu 300, uz kāda pamata tiek uzlikts kāds sods, un tad vēl kāds rēķins, apakšā lai uzliktu kādus līgumssodus vai ko vēl ir jābūt parakstītam līgumam kā minimums un nekā savādāk.

S Sibe 19.05.2020

Bet ka iestade LKC un ko man tagad darit

Dokumenti

A Artūrs Dante 19.05.2020

Sibe,... es vienkārši esmu šokā par to, ka vēl ir Latvijas pilsoņi, kas uzķerās uz Āfrikas nigeru razvodiem ... nu moins, nu moins - kā var būt tik lētticīga ..
Es pat nezinu, ko lai iesaka, policija nepalīdzēs, ... jo 99.999999%, ka vainīgie Āfrikā - naudiņa atā atā atā...

S Sibe 19.05.2020

Tad fesbuka iznemat ara lai citi neuzkeras jo vini ir zem KLC karoga

A Artūrs Dante 19.05.2020

es lai izņemu no FB, labi kāpēc nē, es principā domāju, ka mierīgi varu arī google meklētājā Nigēriju ar Šveici vietām samainīt ...

A aicis24 19.05.2020

Jebal cik mūsdienās ir lētticīgi cilvēki, vēljoprojām iekrīt no Āfrikas krāpšanas veidiem.Gan jau iekritīsi Signe,ja uz e-mailu viņi tev atsūtīs,ka esi vinnējusi miljonus,jums tikai jāatsūta nedaudz naudas un miljoni būs jūsu.Galvenais,ka ir vēl daudz šādu lētticīgu cilvēku.

⛔️ 19.05.2020

Nabaga meitenīte

K Klientamnavtaisnība 19.05.2020

Mazliet vajadzēja piedomāt līdzi. Kurš prasa gandrīz 25% no aizdevuma iemaksāt, lai piešķirtu aizdevumu?

G gadalaiks 19.05.2020

Sigita, ar steigu rakstīt iesniegumu Swedbank par naudas izkrāpšanu! Cerība maza, bet kā minimums turpmāk pasargāsiet citus Swedbank klientus.

Padalieties ar līdzcilvēkiem arī Facebook par šiem krāpniekiem un reportējiet viņu reklāmu Facebook administrācijai.