AtrisinātaLatvijas Kredītu Centrs - Krāpšanās!

Vēlos informēt par šo uzņēmumu, neticiet visam ko viņi saka, jo reāli tā nemaz nav. Vērsos pie viniem, lai apvienotu kredītus vienā maksājumā, pirms tam aizpildīju pieteikumu, tad man piezvanīja, lai atnāku uz Dzirnavu ielu 121, aizgāju visus papīrus noformēju un iesniedzu, kas bija nepieciešams un tad teica, ka zvanīšot. Nākamajā dienā man zvanīja un teica, ka pieteikums ir izskatīts, ka varot piešķirt ar galvotāju, galvotājam jābūt vismaz ar 300 eiro oficiāliem ienākumiem. Labi atradu galvotāju, kuram nav kredītu un kuram vidēji mēnesī ir 400 eiro oficiālie, aizgājām nākošā dienā, galvotājs aizpildīja visus nepiecašamos papīrus un arī iesniedz ko viņi lūdza, teica atkal ka zvanīšot. Tanī pašā dienā pēc aptuveni 1 h atzvanīja, saka mēs jums nevaram piešķirt jo galvotājam ir vienu mēnesi 300 eiro citu mēnesi 500 eiro mēnesī un saka mēs jums nevaram piešķirt, bet galvotājam var piešķirt, bet biški mazāku summu nekā es prasīju. Nemācēja īsti paskaidrot, kāpēc nevar piešķirt (man ir laba kredītvēsture, normāli vidēji oficiālie ienākumi ap 800 eiro), tāpēc neticat visi ko viņi saka un prasa, tā ir cilvēku krāpšana. KRĀPNIEKU kantoris, kur kārtējo reizi cilvēkiem, tautas valodā "čakarē" cilvēkus. Neiesaku.

Papildināts Linda Karote 13.11.2016

Tās Tā atsauksmes mājas lapā ir izdomātas, protams lai cilvēki uzkeras. Neticiet šai kompānijai.

Atbilde no Latvijas Kredītu Centrs Support Pārstāvja atbilde 03.12.2016

Cienījamā “Linda Karote”!

Jūs portālā www.sudzibas.lv esat publicējis sūdzību par SIA “Latvijas Kredītu Centrs” uzņēmējdarbību. Publicētajā sūdzībā ir minēti vairāki fakti, kas neatbilst patiesībai, kā arī Jūs lietojat apzīmējumu “krāpšana”, kas faktiski ir apvainojums noziedzīga nodarījuma izdarīšanā.

Pirmkārt, jānorāda, ka SIA “Latvijas Kredītu Centrs” saviem klientiem sniedz starpniecības pakalpojumus kredītu saņemšanā, nevis izsniedz kredītus savā vārdā. Mūsu speciālisti, vadoties no klienta sniegtās informācijas, apzina iespējamos kredīta piedāvājumus un palīdz atrast klientam piemērotāko un izdevīgāko variantu no mūsu sadarbības partneru piedāvājuma klāsta.

Otrkārt, saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 8.panta (4.1) daļu (likums pieejams šeit: http://likumi.lv/doc.php?id=23309) un Patērētāju tiesību aizsardzības centra vadlīnijām patērētāju kreditēšanas jomā (pieejamas šeit: http://www.ptac.gov.lv/lv/content/vadlanijas-godigas-komercprakses-stenosanai-un-taisnigu-ligumu-sastadisanai) komersantiem pirms kredīta izsniegšanas ir pienākums rūpīgi izvērtēt klienta spēju kredītu atmaksāt. Līdz ar to katrs kreditētājs patstāvīgi lemj par kredīta pieteikumam pievienojamajiem dokumentiem (izziņām, apliecinājumiem), galvinieka nepieciešamību, par maksimālo kredīta summu un kredīta atmaksas termiņu. Līdz ar to pārmetumi mūsu uzņēmumam par galvinieku pieprasīšanu, izsniedzamo kredīta summu samazināšanu un procentu palielināšanu nav pamatoti, jo šos noteikumus nosakām nevis mēs paši, bet mūsu partneri – patērētāju kreditētāji, turklāt tas tiek darīts ar mērķi izpildīt likumā noteiktās prasības. Mūsu uzdevums ir atrast un piedāvāt klientam labāko pieejamo risinājumu.

Ņemot vērā minēto, lūdzam Jūs atsaukt publicēto sūdzību. Pretējā gadījumā SIA “Latvijas Kredītu Centrs” būs spiests izmantot normatīvajos aktos noteiktos līdzekļus savu tiesību aizsardzībai.

Ar cieņu,
SIA “Latvijas Kredītu Centrs” administrācija

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 11.01.2017

Uzņēmuma Latvijas Kredītu Centrs pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu..

Komentāri (5)

C critical thinker 13.11.2016

Negrib, nedod. kur ir krāpšana?

L Linda Karote 14.11.2016

Tādas jau tās kompānijas ir, saka vajag galvotāju tu atrodi (ar labu kredītvēsturi un bez kredītiem un ienākumiem ar kādiem prasa), pēc tam pasaka ne vajag citu, un paši saka mēs galvotājam varam piešķirt kredītu.

K Krisu 16.11.2016

Man līdzīga pieredze ar šo firmu. Vēlējos apvienot kredītus. To, kas palicis no autolīzinga un to, kas no hipotekārā, lai būtu mazāki ikmēneša maksājumi. Pēc pieteikuma iesniegšanas uz vietas, teica, ka vajagot galvotāju, citādi piekrīt. Piesaistīju galvotāju, abi kopā mēnesī saņemam ~1600€ uz rokas. Beigās pateica, ka iespējams noformēt uz galvotāja vārda, es kā maksātājs, tikai summa, ko dod, ir 1/5 no lūgtā. Paskaidrojumus gluži nesniedza gan..

D dmitrijs28 21.11.2016

Kā man paziņa stāstīja, kas zina šo iestādi. Tad firmas mērķis nav palīdzēt klientiem apvienot kredītus vienā maksājumā, bet gan lai kredītu ņēmējs attaicina galvotāju, kuram ir oficiālie ienākumi un nav nekādas kredītu saistībus. Pēc tam saka, ka jums nevar iedot kredītu, bet galvotājam var. Tā viņi piesaista jaunus klientus ar tīru kredītu vēsturi. Un kredītu firma darbinieki jau pašā sākumā zina, ka nedos cilvēkiem, kam ir citās iestādēs kredīti, bet sola, ka varēs piešķirt tikai vajag galvotāju. Un tā kā Linda teica, tad tie cilvēki, kas ir mājas lapā ar pozitīvām atsauksmēs ir feiki. Vadība pati esot salikuši tās atsauksmes.

M Mar 13.09.2017

Starpnieki-Liekēži.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes