Latvijas Kredītu Centrs - Apšaubāms serviss

Mani tikai mulsina tas, kā tiek izskatīts tas kredīta pieteikums. Gatavās atbildes (negatīvās) parādās jau principā uzreiz no N-Tajiem kreditoriem, un daži kredīta sniedzēji it kā Vsaa ilgi izskata un domā. Mans pieteikums (5000 eiro patēriņa kredīts ar normāliem ienākumiem) aizņēma veselu dienu. Kamēr beigās izkristalizējās viens, kam nepieciešama izziņa no vsaa. Kad atbildi vairs nekādu nesniedzu, pēkšņi e-pastā uzradās pavisam cita kreditēšanas kompānija "no citas planētas" gan man, gan vīram, kas neko tādu pat nemeklēja.

21.01.2020

Am

Ot Otis 21.01.2020

Kredīts 5000 eiro, bet brīnaties, ka tas aizņem vismaz dienu, lai izskatītu ? Paskaidrojiet steigu šajā gadījumā.
Tas ,ka pieteikumi aizpeld, kārtējo reizi liek secināt, ka visi tie kantori ir savā starpā saistīti, un tāpēc vien visi tie nebanku kreditori iedzīvojušies un sapinuši ap sevi tādu sistēmu, ka neviens tiem pat nevar aizliegt skrūvēt kaut procentus simtos.

Te tele2 nidejs 21.01.2020

Pilnīgākais pižiku kantoris

Tu Turkey901 21.01.2020

Ja Jums ir normāla alga, tad tos 5000 Eiro varat iekrāt dažos mēnešos un nebūs un neaizņemties uz kosmiskiem procentiem!

Tu Turkey901 21.01.2020

* un nebūs jāaizņemas uz kosmiskiem procentiem!

Likumsargs 21.01.2020

Kāpēc neaizņemties bankā?
Tur arī procenti nav tik lieli!

Tu Turkey901 21.01.2020

Jo tauta nav izglītota, tā neprot skaitīt un nesaprot atšķirību!

Ga Galdnieka Dēls 21.01.2020

Kas ir normāla alga? 1000 neto neskaitās normāla?

Li Linda_J 22.01.2020

Šis portāls nepalīdz atrisināt ne šādas lietas, ne arī citādas. Finanšu lietas nenotiek ātri.

Tu Turkey901 22.01.2020

Tāpat kā Tavu smadzeņu disfunkcija!