www.sudzibas.lv Latvijas Kredītu Centrs Nesaprotami atteikumi / galvotaja pieprasijumi

AtrisinātaLatvijas Kredītu Centrs - Nesaprotami atteikumi / galvotaja pieprasijumi

Labdien, velos padalities ar savu pieredzi sekojasaja uznemuma, kas regulari suta e-pastus par labiem nosacijumiem, summam.

Jau ja nemaldos treso reizi meginu noformet pie sis firmas kreditu(gan apvienosana, gan paterina kredits), protams kreditvesture ir bijusi bojata pirms entajiem gadiem, bet kops pedejie 7 eur par parada atgusanas izdevumiem ir samaksati, jau ir pagajis vairak ka gads, ir pieradami ienakumi 2500 eur menesi, un citi krediti, tadel pie bankam griezties ir bezjedzigi, izlemu pameginat laimi seit, pirmas divas reizes protams ka priekslemums ir bijis pozitivs, pec ka tiek veikts zvans ar lugumu aizbraukt pie viniem ar dokumentiem, tiek aizpildits velreiz pieteikums klatiene, un pec stundas lkc parstavis zvana un saka ka kredits ir atteikts, un var izskatit variantu tikai ar galvotaju.

Paslaik biju meginajis treso reizi, uz ko sanemu atkal e-pasta veidlapu - pieteikums galvotajam, tadel soreiz uz vinu zvaniem pat neatbildeju.

Rezultata ir saprotams, ka sis kantoris izplata diezgan nepareizu informaciju, pirmkart, vini pasi neizsniedz kreditu, bet Jusu vieta aizsuta pieteikumus tam pasam bigbank, un talak uzliekot savu komisijas maksu izsniedz Jums kreditu, otrkart, ir bezjedzigs noformesanas process, lai uzzinatu lemumu ir pasam jatere laiks un jabrauc pie viniem klatiene.

Sis pats attiecas ari uz nordlizingu - tiesi ta pati situacija, un nemot vera majaslapu identiskos dizainus, var saprast, ka apaksa stav viens un tas pats kantoris, vai persona.

Tadel man nav saprotami, kadel katru reizi tiek atteikts aiznemums ar manu ienakumu apjomu - mums Latvija ir loti erts noteikums, ka aizdevejs patur tiesibas atteikt aiznemumu nepaskaidrojot iemeslus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 01.08.2018

Uzņēmuma Latvijas Kredītu Centrs pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E

Komentāri (7)

Kolta 13.05.2018

Kredītvēsture ir bojāta un ar to viss ir pateikts. Otrkārt, kāpēc ņemt kredītu, ja ikmēneša ienākumi ir 2500eur?

E ezitis1991 13.05.2018

Kadel ir vajadzigs kredits ir mana darisana, un bojata kreditvesture nav vairs iemesls lai nepieskirtu kreditu, jo no paradu apmaksas ir pagajis vajadzigais laiks.

C critical thinker 13.05.2018

neskumsti, ej pie citiem. rekur šodien Tv bija kaut kāds alkāns azartspēļu atkarīgais, 5 kredītus savācis

Vladimirs Ļеņins 13.05.2018

Tev ir šausmīgi liels ienākumu apjoms!Ja gribi pamēģināt laimi, tad aizej uz Laimētavu.

E ezitis1991 14.05.2018

Paldies, bet atturesos

Likumsargs 14.05.2018

Bojāta kredītvēsture ir iemesls lai atteiktu kredītu!
Informācija datu bāzē glabājas 10 gadus no pēdējā parāda pilnas atmaksas datuma!

D dandeliona 26.07.2018

Nu noteikti tas nevar būt reāls iemesls, ja cilvēkam ir labi ienākumi. Esmu saskārusies ar šīm "cerīgajām" reklāmām, piedāvājumu izskatīšanu un tml. un tad visi atsaka, pat nesaprotami- kāpēc.
Te jau var saprast, ka uzņēmums vēlas tikai iegūt vairāk nekustamo īpašumu...kas būtu kā ķīlas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes