Latvijas gāze - Tarifa maiņa

Katru mēnesi godprātīgi maksāju par gāzi. 1.jūnijā saņemu rēķinu no LG, ar kuru viņi paziņo, ka no 2008.gada 1.oktobra esot mainīti gāzes patēriņa tarifi. Tā kā visu laiku maksāju pēc vecā tarifa, tad tagad man esot uzreiz visa starpība jāsamaksā. Vai tad nebija viņu pienākums par to informēt savlaicīgi? Un ko lai tagad daru?

D

U Uģis riktigais 08.06.2009

Droši vien, ka būs jaamksā.Vienīgi, ja vari vienoties pa daļām.

D Dzintars 09.06.2009

Jā, šie piedāvā trešdaļu samaksāt uzreiz, noslēgt līgumu un pārējo maksāt pa daļām

. ....kl 09.06.2009

Kā nebrīdināja??? Avīzēs, TV, radio par to informēja.

S Sallija 10.06.2009

Informācija par tarifiem masu mēdijos bija pietiekoši (vairāk nekā pietiekoši) daudz.Es piemēram pati sazvanos un noskaidroju kas, kā un cik (tas ir manās interesēs nevis kāda cita).Tagad no 1.jūlija atkal kaut kas mainīsies-zvanīšu un interesēšos.Kāda problēma pašam ko noskaidrot nevis gaidīt kaut kādus paziņojumus?Nezināšana neatbrīvo no atbildības.
Tagad sakarā ar jaunajiem tarifiem varbūt summas izlīdzināsies, bet noteikti ir jāsakontaktējas ar Latvijas gāzi .

D Dzintars 10.06.2009

Bet ja neskatos TV, neklausos radio un nelasu presi? Sanāk, ka tas ir patērētāja pienākums vismaz reizi mēnesī apskatīt LG, Latvenergo un citu pakalpojumu sniedzēju interneta mājas lapas un pētīt tarifus?

S Sallija 10.06.2009

Tieši tā, jo Tev ir vajadzīga no viņiem gāze, elektrība, telefons uc.Ja tas pakalpojums nav vajadzīgs tad atsakies un nekam nebūs jāseko līdzi.

. ....kl 10.06.2009

Dzintar, ja Tu TV neskaties, radio neklausies un presi nelasi, tad man jautājums Tev: "A TU gāzes plīti ieslēgt māki?"

D Dzintars 10.06.2009

Bez apvainojumiem, labi? Bet kā ar cilvēcisko faktoru? LG taču redzēja kvītīs, ka maksāju par veco tarifu! Vai tad 8 mēnešu laikā vismaz emailu nevarēja atsūtīt? Galīgs pohujisms un necieņas izrādīšana no viņu puses..

Iesūdz LG tiesā :D:D:D:D:D:D

. ....kl 10.06.2009

Cik zinu, tad visi maksājumi LG kontā un uz abonentu rēkiniem ienāk automātiski. Tāpēc jau ir internetbankā speciāls definētais maksājums par gāzi. Tāpēc neviens neseko par kādu tarifu tu maksā.
LG piedāvā vai nu visu apmaksāt uzreiz vai sadala uz divpadsmit mēnešiem izejot uz tarifu, kas ir šodien. Viņi jau ar nezina, ka tarifs pēc pusgada mainīsies.
Tāpēc noslauki puņķus un samaksā.