www.sudzibas.lv Latvijas Gāze Krāpniecība unb draudi

Latvijas gāze - Krāpniecība unb draudi

Jau otro mēnesi pēc kārtas man lg sūta īsziņā cita klienta rēķinu. Pagājušo mēnesi viņiem rakstīju no sava konta. Atbildēja ka izņems manu telefona numuru no svešā konta, bet tagad sūta atkal. Ziņas teksts šāds: atgādinām, jums ir nenokārtotas saistības 14,67 eur apmērā. Aicinām nekavējoties veikt apmaksu, noradot nr. Lg90477671. Informejam, ka maksajuma nesanemsanas gadijuma, parada atgusana tiks uzticeta parada atgusanas pakalpojuma sniedzejam. Latvijas gaze
varbūt kāds atpazīst savu klienta numuru? Varbūt kāds naivs cilvēks arī maksā šādi svešus rēķinus? Bet es labi zinu savu numuru un svešu rēķinu netaisos maksāt.

25.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Latvijas Gāze Pārstāvja atbilde 28.02.2024

Labdien,
Pateicamies, ka informējat mūs par radušos situāciju. Izvērtējot sniegto informāciju, sniedzam Jums skaidrojumu.
Klienta sniegtā informācija, kas tiek norādīta dabasgāzes tirdzniecības līgumā, šajā gadījumā, kontaktinformācija, tiek uzskatīta par pareizu un Latvijas Gāze vienpersoniski nevar veikt izmaiņas norādītajos datos, bez paša līgumslēdzēja apstiprinājuma, ka norādītā informācija ir kļūdaina. Pamatojoties uz Jūsu iesniegto informāciju, no savas puses Latvijas Gāze sazināsies ar norādītā līguma īpašnieku, lai veiktu izmaiņas kontaktinformācijā. Tā pat vēršam Jūsu uzmanību, ka, saņemot īsziņu ar aicinājumu veikt maksājumu uz norādīto līguma numuru, lūgums pārbaudīt vai telefona numurs uz kuru īsziņa tika saņemta, nav norādīts kā kontaktālrunis līgumam, par kura maksājumu īsziņa tika nosūtīta. Ne reti gadās, ka slēdzot līgumu, kontaktinformācijas laukā vecvecāki norāda kāda tuvinieka tālruni vai e-pasta adresi.
Jūsu situāciju, esam nodevuši tālākai risināšanai.
Vēlam veiksmīgu turpmāko sadarbību.

S

Komentāri (1)

B barmaleikin 26.02.2024

Latvijas Gaze - - - Varbut "Latvijas Gāze"?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes