Latvijas gāze - rēķini

Tagad, kad Latvenergo sāk vairāk uzklausīt klientus un rīkoties racionālāk, a/s Latvijas Gāze ir izvirzījusies par lielāko māfiju un klientu terorizētāju. Latvijas Gāze sastāda tekošā gada rēķinus uz dotā dzīvokļa iepriekšējā gada rēķinu pamata. Kurā civilizētā valstī vēl tā rīkojās? Klientam būtu jāmaksā par iepriekšējā mēnesī vai kvartālā patērēto gāzi. Un viņam būtu jābūt iespējams izsekot rēķina sastādīšanas loģikai. Ar minēto metodi un pastāvīgo gāzes cenas mainīšanu, LG var faktiski prasīt ko tā grib, un klients nezina vai tas ir pareizi vai ne. Maksā vaļā - citādi noslēgsim gāzes piegādi!

A Aija 13.04.2011

Man tā jau rēķina vairākus gadus.

J Janka 13.04.2011

Ja jūs būtu SIA "Latvijas propāna gāze" klienti, tad jūs velnu redzētu!
Mēs tagad domājam, kā atteikties no šī pakalpojuma sniedzēja, jo konkurentiem tarifi ir zemāki un piegāde izdevīgāka!

. ..... 13.04.2011

MAn ar LG gāze rēkina kautkādu mistisku vidējo patēriņu...mēnesī Ls 13.00. un man ir tikai gāzes plīts. Piereģistrējos LG mājas lapā un tur iesniedzu skaitītāja rādijumus. Tākā konkrētajā dzīvoklī nedzīvoju, tad skaitītājs stāv uz vietas, bet LG to neņem pierē un tik rēķina mistisko vidējo.

č Čoms 13.04.2011

Es dzīvoju kopmītnē un pārējiem iedzīvotājiem vakaros palīdzu risināt gāzes problēmu šādā veidā - es eju uz pagrabu, ņemu gāzes vadu un nepārtaukti tajā piržu, tad visiem ir iespēja pagatavot vakariņas.

M Modris 17.04.2011

Piekrītu Ansim. Man viņu rēķini arī ir pilnīga mistērija. Rakstīt uz Klientu servisu ir veltīgi pūliņi -- viņi neatbild.

P Pidriķene 17.04.2011

Arī es visiem šeit komentējošajiem garīgajiem kropļiem palīdzu risināt šo problēmu.

G Gaļa 21.04.2011

Pidriķene, vai tu esi tipiska LG darbiniece? Tev blakus laikam stāv "Čoms" un baro belašus.

T ToGaļa 21.04.2011

Kāda dzīvnieka gaļa tu esi?Suņa, kaķa, truša?Nav labi siltā laikā pamest ledusskapi, jo drīz tu sāksi smirdēt!

S Sveta 20.06.2011

Smirdēt tā kā tavas daiļās draudzenes krieviskais dupsis?

I Ieva 20.06.2011

Bet tu taču pati esi urlene, tev labāk zināt, kā smird krieva sūds!

G guntis132 10.10.2019

Pievienojos, ka Latvijas Gāze ļoti slikti izturas pret klientiem un viņus ignorē. Sastāda tādus rēķinus ka grib, personīgi priecājos, ka tagad var pāriet pie Tēta, ko arī izdarīju un maksāju katru mēnesi par faktiski patērēto.