www.sudzibas.lv Latvijas Gāze Neadekvātas zvanu cenas

Latvijas gāze - Neadekvātas zvanu cenas

Pazvanīju uz viņu telefona numuru 1855, 7min gaidīju rindā (tas protams maksā), kopā telefona saruna bija 32min un tas viss maksāja 6.40. Vismaz būtu pirms tam devuši ziņu, ka šis pakalpojums maksā nieri, nekādā gadījumā nezvaniet uz šo numuru

25.01.2020

E

T Turkey901 25.01.2020

50% summas paliek sakaru operatoram, otra puse summas algā zvanu centra operatoram, arī Latvijas Gāze iesaka Jums un citiem nezvanīt uz šo numuru, bet gan sazināties elektroniski/ sūtīt epastu!

C CilvēksParastais1 25.01.2020

Labprāt par 6.40 Eur iegādātos Jūsu nieri, caur Omnivu nesūtat?

T Turkey901 25.01.2020

Man arī vienu, vidēji apceptu!

BondsBonds 26.01.2020

Kurš vainīgs ka tava telefonoperatora tarifā nav iekļauti paaugstinātas maksas numuri? Vrbūt ir vērts saprast savas prioritātes un ja šad tad jāzvana, ieguldīt dažus eiro tarifā, lai nav tādi pārsteigumi.

T Turkey901 26.01.2020

Nav tādas opcijas kā tarifu plāns, kurš iekļauj paaugstinātās maksas numurus, tad jau varētu viens otrs pieslēgt un visu dienu zvanīt uz s*x pa telefonu.

BondsBonds 26.01.2020

Ir. Izdala paaugatinātas maksas un maksas. Kam nav - Bite noteikti.