Latvijas gāze - naudas zagšana

Tomēr izdevās Latvijas Gāzei mani nokaitināt. Stāsts sekojošs (saturs pilns ar necenzētiem vārdiem):

Paneļu mājā virtuvē gāzes skaitītājs stāv vairākus gadus nevienam netraucē dzīvot.
Pretīgā vietā viņš uzstādīts ļoti augstu no grīdas, kāpēc šādi tika kādreiz uzstādīti skaitītāji es nezinu, iespējams saskaņā ar kaut kādiem mistiskiem noteikumiem. Anyway radās doma pārlikt šo skaitītāju zemāk (tuvāk grīdai).
Par to kāds čakars bija, lai apmainītu šo skaitītāju labāk nestāstīt, un stāsts nav par skaitītāja mainīšanu. Izmaksas bija prātam neaptveramas un nesamērīgas par 30 minūšu darbu, bet ar to jau es biju rēķinājies. Latvijas Gāze, monopola situācija, cik lielu gribās, tik lielu arī izraksta rēķinu. Nekur jau cilvēki neliksies, maksās.. Bet stāsts ir par kaut ko citu.
Pārlika šo skaitītāju zemāk tuvāk grīdai iekasēja naudu un pazuda. Vēlāk es nopērku gāzes plīti, pieslēdzu pie gāzes skaitītāja un nekas notiek, nav gāzes? WTF? Atvienoju nost plīti, atgriežu noslēgkrānu pirms skaitītāja gāze ārā nenāk? WTF?
Zvanu Latvijas Gāzei, kas par huiņu? Es nevienā brīdi neesmu prasījis nobloķēt/atslēgt gāzi, prasīju vienkārši pārvietot skaitītāju citā vietā.
Izrādās kāds Latvijas Gāzes ierēdnis (LASI PIMPIS, KROPLIS, PIDARS), izdomājis noteikumus, ka ja aiz gāzes skaitītāja nav gala aprīkojums (plīts), tad skaitītājs esot jānobloķē. NAHUJ? Kas viņš ir debils? Pirms skaitītāja ir krāns ar kuru aizgriež ciet, noslēdz gāzes padevi. NAHREN VAJAG VĒL Nobloķēt skaitītāju un pa virsu noplombēt? BĻAD KUR IR BRĪDINĀJUMS?
Tagad man ir jāsauc meistars no Latvijas Gāzes, jo redziet skaitītājs ir viltīgi nobloķēts un noplombēts, un jāmaksā 40 EUR. Par 30 sekunžu darbu, lai atbloķētu skaitītāju. Tā tipa neskaitās zagšana? NEMAZ NEZOG NO MANIS 40 EUR?
Kāda nahren viņiem daļa ko es daru aiz skatītāja ar gāzi? ES tāpat katru dienu 1000000000 reizes mainīšu gāzes plīti, kad es gribēšu un cik reizes gribēšu, un vispār nahuj atslēgšu plīti pielaidīšu visu māju ar gāzi un uzspridzināšu. Tas redziet Latvijas Gāzei ir pohuj, galvenais izdomāt absurdu noteikumu, lai varētu izkrāpt/nozagt no manis 40 EUR..

C

S smīkņa 19.03.2014

LG nav vienīgie, kas ar skaitītāju pārvietošanu nodarbojas.

V vidzemnieks 19.03.2014

Nav tas noteikums nemaz absurds, un cilvēka darbs maksā dārgi, nevis tik cit kāds haļavščiks iedomājies...

C calahan 19.03.2014

Visus iepriekšējos gadus cilvēki varēja paši pieslēgt plīti un katrā veikalā pārdodas gāzes šļauka ar blīvēm..

Kā tas noteikumus lūdzu paskaidrojiet man nav apsurds?

Cilvēka darbs maksā dārgi, vabūt būtu kaut ko lietderīgu darījuši?

Tā vietā tiek nobloķēta gāze. Pēc tam meistars brauc cauri visai pilsētai tērē degvielu, darba laiku, lai atbrauktu atbloķētu gāzi un par to visu bezjēdzīgo darbu (haļavšks (ES) maksā 40 EUR)?

Kāda velna pēc skaitītājs bija jātslēdz sākotnēji, ja pirms skaitīt'taja ir krāns ar kuru aizgriež gāzes padevi?

Ja tā noslēgšana ir domāta papildus drošībai, tad varēja ieskrūvēt zaglušku galā. Nevis nobloķēt skaitītāju un uzlikt plombi pa virsu.

V vidzemnieks 19.03.2014

Protams jau jums ir visas tiesības uzspridzināt sevi+visu māju ar da jebkā nopludinātu gāzi, bet Lg ir pienākums darīt visu lai jūs šīs tiesības nevarētu izmantot, un tapēc gluži pamatoti viņiem ir rupji sakot visas tās atrunas ko esat sadomājies. Un 40 eur par izsaukumu+tādu darbiņu varētu būt gana adekvāta samaksa.

C calahan 19.03.2014

Tur jau tā lieta, ka man nav nekādu tiesību.
Joprojām uzskatu, ka uzspiestais "pakalpojums" ir izdomāts tikai ar vienu mērķi izkrāpt naudu no patērētājiem. Un izskatās, ka šī krāpšanas shēma lieliski darbojas.

Varbūt tad jūs izdomāsiet, ka LG pienākums ir stāvēt man klāt katru reizi kā es aizdedzinu plīti un gribu uzvārīt cīsiņus? Un par to iekasēsiet no manis 40 EUR, jo braucāt caur visu pilsētu un cena par šādu pakalpojumu ir adekvāta? Redziet pastāv risks, ka es varētu nezinu piemēram atgriezt gāzi plīti un aizmirst aizdedzināt un rastos noplūde?

Tad jau Latvenergo būtu man jāatslēdz elektrība, ja man virtuvē nav ieskrūvēta lampiņa?
Rīgas Ūdenim būtu man jāatslēdz ūdens, ja man nav pievienots maisītājs vai veļas mašīna?

Es saprastu, ja šis būtu kā papildus pakalpojums no LG, pieļauju, ka ir patērētāji (pensionāri vai bagāti ļaudis, kuri varbūt tiešām nevar/neprot/negrib to plīti pieslēgt) un gribētu šādu pakalpojumu par papildus samaksu.

Uzskatu, ka LG rīcība ir ļoti neadekvātā, bez brīdinājuma nobloķēts skaitītājs, kā rezultātā patērētājs paliek bez gāzes, vēlāk atklājas, ka esot mistiskie noteikumi, ka bez gala iekārtas esot jānobloķē.. Meistars atbraukt pieslēgt gāzi (ko pats atslēdzis) atpakaļ protams nevar, jāgaida vesela nedēļa, un par šo bezjēdzīgo darbu jāsamaksā 40 eur, kurš nemaz nebūtu jādara, ja sākumā netiktu nobloķēts skaitītājs..

Pasakiet man lūdzu kāda tad ir jēga noslēgkrānam pirms skaitītāja?

V vidzemnieks 20.03.2014

Nu nesapratāt jūs manu ironiju... Tieši sakot: Lg cenšas kā vien iespējams novērst tās postošās sekas ko jūs varētu radīt nemākulīgi apejoties ar gāzes iekārtām.Nu un lai arī savtīgos nolūkos noņemtu no sevis atbildību, ja jūs tomēr pamanītos ko uzspridzināt. Un vnk.arī tapēc tur ir tas noslēgkrāns. Un jā..es kā elektriķis varu jums teikt:teorētiski jums tik tiešām nav tiesību savā mājā nomainīt izdegušu spuldzīti.

Leonīds Osipovs 29.03.2014

Es gan, ņemot vērā nesenos notikumus, nevēlos finansēt Krievijas Federācijas karaspēku, lai arī cik miermīlīgi nebūtu sīs valsts nodomi un viņu bizness Latvijā godīgs. Labāk salstu un mirstu badā, bet reāli nav jau tik traki, ir alternatīvas. Par laimi, manās telpās skaitītājs ir ļoti grūti pieejamā vietā, kur to nevar redzēt.

R rozhuks8 26.04.2014

IZLASIET LĪGUMU AR A/S "LATVIJAS GĀZI" kādi ir jūsu pienākumi kā dabasgāzes lietotājam!!!pilnīgi pareizi Latvijas gāzes darbinieki izdarīja!

V vgy7 16.05.2014

1994. gadā, kad Rīgā sākās gāzes skaitītāju uzstādīšana, šāds te pat lunahods Imantā pierunāja meistaru to pielikt pie griestiem virs virtuves skapīša... nolasot skaitītāja rādījumus, apgāzās viņa ķeblis uz divarpus izļurkātajām kājām un lunahods salauza ne tikai roku, bet pat kāju... un iesūdzēja amatnieku tiesā, jo noteikumos bija izlasījis, ka skaitītājs jāuzstāda acu augstumā... tiesa piesprieda amatniekam apmaksāt visus ārstēšanas izdevumus, visu summu, ko mērglim izmaksāja pēc zilās lapas un vēl kādus 6oo latus kompensāciju par ciešanām... tobrīd alga Latvijas Gāzē strādājošajiem bija ap 100 latiem uz papīra mēnesī...
šis mērglis šoreiz noteikti sagribēja sev jaunu dzīvokļa iekārtu un tāpēc cerēja atdriezt krānu pirms tur pievienota plīts un uztaisīt ugunsgrēku, bet Latvijas Gāzes darbinieki sen jau tādus ir uz sava naudasmaka apguvuši un strādā tikai pēc noteikumiem, bet tur rakstīts, ka viņi nedrīkst atstāt dzīvokli, kur ir plika gāzes truba, bez aparatūras galā... tāpēc tur skaitītājā tika ievietota speciāla blende, kas pārtrauc gāzes padevi pie atvērta krāna un uzlikta plombe, lai nevarētu to izņemt... un nevajag stāstīt pasaciņas, ka tas bija kāds pārsteigums... viņi par blendes ievietošanu un saskrūves noplombēšanu uzrakstīja aktu, kuru iedeva parakstīt...
un tie 40 ērickiņi par skaitītāja pārvietošanu ir tiešām smieklīga maksa, es pērn apzvanīju visas licencētās privātfirmas, kas veic tādus darbus, tur vidējā cena grozījās ap 60 latiem, Latvijas Gāzei cena bija gan uz pusi mazāk, bet pie viņiem mani solīja ierakstīt rindā tik uz nākamo mēnesi...