www.sudzibas.lv Latvijas Gāze Latvijas Gāze - komunikācijas problēmas un nepārdomāti darbi.

Latvijas gāze - Latvijas Gāze - komunikācijas problēmas un nepārdomāti darbi.

Latvijas gāze, jeb sadales sistēmas operators gaso, šodien 22. Decembrī (apkures sezonas laikā) ieplānoja remontdarbus, kā rezultātā notika avārija un lielākā daļa Salaspils palika bez gāzes.

Tā kā diezgan daudz Salaspils iedzīvotāju apkurei un ūdens uzsildīšanai izmanto gāzes katlus, ziemas vidū šie iedzīvotāji palika bez apkures uz ilgu laiku.

Viss ir saprotams, avārija ir avārija, bet remontdarbus ir jāplāno ārpus apkures sezonas. No uzņēmuma puses klients nekā netiek informēts par atslēgumu, pašām nācās meklēt informāciju sociālajos tīklos.

Kopumā - nepārdomāti darbi, noved pie gāzes atslēguma apkures sezonas vidū. Uzņēmumam nav komunikācijas tehnoloģijas ar klientiem, tāpēc serviss ir samērā slikts.

22.12.2020

Atbilde no Latvijas Gāze Pārstāvja atbilde 23.12.2020

Labdien!
Latvijas Gāze neveic nekādus remontdarbus, līdz ar to arī nekomunicē par tiem. Par sadales sistēmu atbild uzņēmums “Gaso”, kura speciālisti speciālisti strādājuši pie gāzes padeves atjaunošanas Salaspilī visu nakti Uz 23. decembra plkst. 8.00 gāzes padeve atjaunota 250 patērētājiem, tostarp 5 rūpnieciskajiem objektiem. Atjaunošanas darbi turpinās.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

M Mošpietiek??? 22.12.2020

Tātad, sociālajos tīklos tomēr informācija bija. Es gan labāk paliktu bez gāzes uz pāris dienām un aukstumā, nekā ar gāzi, bet bez mājas. Avārija gāzes tīklā ir nopietna lieta.

A Andrejs52 22.12.2020

Sociālajos tīklos informācija bija iedzīvotāju grupā.

Nepārprotami, avārija gāzes tīkla ir nopietna lieta, bet veicot plānotos darbus avārijām nav jānotiek. Tas noteikti liecina par kāda nekompetenci, vai nu paša darba veicēji nebija kompetenti, ja pieļāva kļūdu, kā dēļ notika avārija, jeb arī darba plānojuma nekompetence.

Lai nu kā, nenovēlu jums nonākt tāda situācija.

M Mošpietiek??? 23.12.2020

Tiešām jūtu līdzi, ka Jūs un pilsētas daļa esat nonākuši tādā situacijā, ceru, avārija ātri tiks novērsta un svētki būs silti. Man arī mājàs ir gāzes apkures katls un daži elektriskie sildītāji. Ja kaut kas nedarbosies, man vismaz ir otra iespēja uzturēt māju siltu. Ja nobruks elektrība, tad nekā. Tāpat ģimenes locekļiem ir katram savs mobilais operators, ja kas notiks, tad vismaz vienam būs pieejami sakari.