www.sudzibas.lv Latvijas Gāze Krāpšana par rēķina saņemšanu papīra formātā

Latvijas gāze - Krāpšana par rēķina saņemšanu papīra formātā

Saņemu rēķinu papīra formātā pa pastu, kura maksa par šādu pakalpojumu sastāda nu jau 2€! Kas jums tur, vispār saprāts zudis!? Klientu krāpšana uz papīra rēķina. Sadales pakalpojuma Cena lielāka par patērēto pašu gāzi, plus pvn. Trīskārtīga finansiālo līdzekļu izspiešana no patērētāja. Nabagi!

18.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Latvijas Gāze Pārstāvja atbilde 19.05.2023

Labdien,

Pateicamies par Jūsu iesūtīto informāciju. Mums ir svarīgas katra klienta intereses, tāpēc sniedzam atbildi uz Jūsu jautājumu par Latvijas Gāze sniegto pakalpojumu izcenojumu ikmēneša rēķina saņemšanai uz klienta pasta adresi. Saskaņā ar Universālā pakalpojuma norēķinu kārtības punktu Nr.22 Par norēķinu dokumentu un citas korespondences nosūtīšanu pa pastu vai atvasinājumu sagatavošanu, tirgotājs (šajā gadījumā Latvijas Gāze) piemēro papildus maksu atbilstoši pakalpojumu cenrādim, kas publicēts tirgotāja (Latvijas Gāze) tīmekļa vietnē www.lg.lv sadaļā Norēķini. Maksa (2.00 EUR) tiek ieturēta par sagatavotā norēķinu dokumenta nosūtīšanu pa pastu uz Jūsu norādīto pasta adresi. Maksa ietver pakalpojuma nodrošināšanu. Vēršam Jūsu uzmanību, ka norēķinu dokumenta saņemšana klientiem ir pieejama vairākos veidos: uz pasta adresi, kas ir maksas pakalpojums. Lai saudzētu dabu un samazinātu papīra ražošanas ietekmi uz dabas resursiem, aicinām izmantot digitālos pakalpojumus. Tāpēc saņemt norēķinu dokumentu iespējams bez maksas - Klientu portālā (mans.lg.lv), kurā iespējams reģistrēties bez maksas, saņemt ikmēneša rēķinu, apskatīt rēķina detalizētu informāciju un veikt tā apmaksu. Rēķinu bez maksas iespējams saņemt arī savā e-pasta adresē. Lai saņemtu rēķinu e-pastā, aicinām norādīt vēlamo e-pasta adresi Klientu portālā, sadaļā Līgumi vai abonentam (līgumslēdzējam) sazinoties ar Latvijas Gāze klientu centru pa tālruni +371 67 869 866 (darba dienās no 8:00 līdz 18:00) vai rakstot uz e-pastu [email protected].

L

Komentāri (6)

RAMONA👀 18.05.2023

Jūs zināt cik maksā nosūtīt vēstuli ar pasta starpniecību?

L lillijas 19.05.2023

Jūs esiet tik pat "gudra" kā jūsu komentārs! Sūdzība nav Latvijas pastam par tā izmaksām!

RAMONA👀 19.05.2023

Jums vēstules, rēķini pa gaisu pienāk? Vai tomēr ixmantojot pastu. Pasūtiet uz e-pastu un nevajadzēs te muļķības rakstīt.

L lillijas 19.05.2023

Atšujies taču! Regulē savas intereses! Tev neviens neko neprasa! Piepi.ās...gudrā rakstītāja!

RAMONA👀 19.05.2023

Mieru, tikai mieru. Iedzeriet kādu tējiņu.

L lillijas 19.05.2023

Ej ka...kādu gabaliņu taisni...:)))

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes