Latvijas gāze - Krāpšana

Nekādi nav iespējams samaksāt rēķinu. Lg interneta lapa "uzkārusies", lapa neiet jau no 20 maija, kopš tur reģistrējos, jo lg pieprasīja reģistrēties. Un no bankas konta nevar jo esot abonenta numurs nepareizs. Interesanti gan, ko tad man atsūta paši nepareizu numuru. Droši vien tā dara, lai soda naudas pēc tam iekasētu. Mans abonenta numurs 34-252051

19.06.2022

Atbilde no Latvijas Gāze Pārstāvja atbilde 20.06.2022

Labdien!
Atvainojamies par tehniskajām problēmām, kuras radušās saistībā ar klientu portālu. Mūsu apkalpošanas speciālisti ar Jums sazināsies, lai noskaidrotu situāciju. Par maksājumiem internetbankā nevarēsim sniegt precīzu atbildi, bet, ja izmantojiet definētos maksājumus, iesakām pārbaudīt vai maksājumā norādītais abonenta numurs sakrīt ar Jūsu maksājumu dokumentos norādīto abonenta numuru.

Mēs nekādā gadījumā nevēlamies, lai mūsu klientiem uzkrātos soda procenti no laikus neveiktiem maksājumiem, tāpēc aicinām maksājumam izmantots mūsu mājaslapā pieejamo rīku, kurā varat veikt maksājumu norādot abonenta vai līguma numuru. Maksājumu varat veikt šeit: https://mans.lg.lv/public/payments?culture=lv-LV

Oļegs Zatlers 20.06.2022

Vakar samaksāju, nekādu problēmu. Meklē vien vainu sevī.

D Džigits2021 20.06.2022

Prātīgākais droši vien doties uz Latvijas Gāzes klientu centru ar personas dokumentu un pārējo, vēl var arī zvanīt, šķiet, 155 telefona numurs LG

RAMONA👀 21.06.2022

Man viss ok. Arī pēc 20 maija izdevās skaitītājus nodot un samaksāt...