www.sudzibas.lv Latvijas Gāze Konsultācija pa telefonu

Latvijas gāze - Konsultācija pa telefonu

Labdien! Šodien nācās zvanīt uz latvijas gāzes info telefonu 1855, konsultācijai par līguma pārslēgšanu. Lūk ko nozīmē monopols! Var atklātā tekstā spļaut virsū. Tik nelaipnu un nepatīkamu telefonkonsultāciju nebiju saņēmusi. Skaidri jūtams, ka viņi zina ka mums nav kur likties, jo ir vienīgie gāzes pakalpojuma sniedzēji, vismaz pagaidām. Tamdēļ var atļauties šādu apkalpošanu un šādu sarunas toni. Es vienkārši vēlējos pārslēgt līgumu, bet pretī saņēmu sliktu garastāvokli visai dienai un pārliecību, ka jāmeklē alternatīva. Žēl, ka gāzes plīts jauna nopirkta, savādāk tiešām pārietu uz elektrisko, tikai lai nebūtu jākontaktē ar šādu uzņēmumu.

D

Bomboklak 22.05.2018

Ko tad viņa tādu pateica, ka sajutāt spļāvienu?

A Alex2266 22.05.2018

Zin..savā laikā arī ar viņiem karoju..un diezgan karoju..un šie tik nekaunīgi izturējās un komunicēja ka vēmiens nāca..bet nu..viņu galvenie bosi jau ir Krievijā, kam ir pilna pakaļa ar naudu un ntie maserati, merši, ferarri, lambo un vēl visādi ekskluzīvi autiņi kolekcijā, un tie galvenokārt arī diriģē, ko un kā darīt.