www.sudzibas.lv Latvijas Gāze Iespējams, krāpšana ar gāzes sastāvu

Latvijas gāze - Iespējams, krāpšana ar gāzes sastāvu

Kas var pārbaudīt Latvijas Gāzi?

Lieta tāda - katru gadu apkures siltums aizvien samazinās, bet jāmaksā apmēram tas pats (salsti - un maksā - bet par KO?).
Ir novērots arī, ka uz gāzes plīts gāze nāk un deg un pat liesmas krāsa mainās, bet necepās!? Un skaitītājs tik griežas :(
Tas nav tikai mūsu dzīvoklī, tas ir visā ciemā, un, manuprāt, TĀ ir liela mēroga krāpšana - vietējais pagastvecis saka - jā, kā uzstādīja gāzes konteinerus apkurei, tā iedzīvotāju sūdzību skaits strauji pieauga. Agrāk bija katlumāja un gandrīz visiem bija silti!

Kā loģisks izskaidrojums varētu būt, ka gāzei tiek kas pievienots skaitītāju griešanai - tas griežas, nauda nāk, bet siltumatdeves NAV!

Vēl ar gāzes konteineriem novērots, ka LG darbiniece (viņa vienīgā drīkst tur ieiet), kad uzņem skaitītāja rādījumus, konteinerā uzturas apmēram pusstundu - Ko viņa tur Dara?!
Izskaidrojums varētu būt - sagroza skaitītāju tā, lai LG ienāk tik naudiņas, cik ieplānots

O

Latviešu tautas 04.11.2016

Ну я уже давно предлагал использовать местные, экологически чистые источники газа. Например, результаты поедания латышских национальных блюд, таких как серый горох со шпеком: если каждый патриот Латвии хоть раз в день на 15 минут будет вставлять себе в анус трубку для сбора отработанных газов, это ж какая экономия будет для бюджетов всех уровней! Аш дух захватывает... Латвия станет поставщиком газа для всей Европы и составит конкуренцию российскому Газпрому. ПОДДЕРЖИМ НАШИХ ХОЗЯЕВ ИЗ-ЗА ОКЕАНА И ИЗ БРЮССЕЛЯ! МЫ ЕЩЁ ЭТОМУ )(УЙЛУ ПУТИНУ ПОКАЖЕМ КУЗЬКИНУ МАТЬ!

Sardele 04.11.2016

Iedzer indi, kremļa krupi. :)

Latviešu tautas 04.11.2016

Врёшь! Я патриот латвии и готов сосать сисю у нашей мамы - чёрной абамы!