www.sudzibas.lv Latvijas Gāze Iespējams, krāpšana ar gāzes sastāvu

Latvijas gāze - Iespējams, krāpšana ar gāzes sastāvu

Kas var pārbaudīt Latvijas Gāzi?

Lieta tāda - katru gadu apkures siltums aizvien samazinās, bet jāmaksā apmēram tas pats (salsti - un maksā - bet par KO?).
Ir novērots arī, ka uz gāzes plīts gāze nāk un deg un pat liesmas krāsa mainās, bet necepās!? Un skaitītājs tik griežas :(
Tas nav tikai mūsu dzīvoklī, tas ir visā ciemā, un, manuprāt, TĀ ir liela mēroga krāpšana - vietējais pagastvecis saka - jā, kā uzstādīja gāzes konteinerus apkurei, tā iedzīvotāju sūdzību skaits strauji pieauga. Agrāk bija katlumāja un gandrīz visiem bija silti!

Kā loģisks izskaidrojums varētu būt, ka gāzei tiek kas pievienots skaitītāju griešanai - tas griežas, nauda nāk, bet siltumatdeves NAV!

Vēl ar gāzes konteineriem novērots, ka LG darbiniece (viņa vienīgā drīkst tur ieiet), kad uzņem skaitītāja rādījumus, konteinerā uzturas apmēram pusstundu - Ko viņa tur Dara?!
Izskaidrojums varētu būt - sagroza skaitītāju tā, lai LG ienāk tik naudiņas, cik ieplānots

O

Komentāri (3)

Latviešu tautas 04.11.2016

Ну я уже давно предлагал использовать местные, экологически чистые источники газа. Например, результаты поедания латышских национальных блюд, таких как серый горох со шпеком: если каждый патриот Латвии хоть раз в день на 15 минут будет вставлять себе в анус трубку для сбора отработанных газов, это ж какая экономия будет для бюджетов всех уровней! Аш дух захватывает... Латвия станет поставщиком газа для всей Европы и составит конкуренцию российскому Газпрому. ПОДДЕРЖИМ НАШИХ ХОЗЯЕВ ИЗ-ЗА ОКЕАНА И ИЗ БРЮССЕЛЯ! МЫ ЕЩЁ ЭТОМУ )(УЙЛУ ПУТИНУ ПОКАЖЕМ КУЗЬКИНУ МАТЬ!

Sardele 04.11.2016

Iedzer indi, kremļa krupi. :)

Latviešu tautas 04.11.2016

Врёшь! Я патриот латвии и готов сосать сисю у нашей мамы - чёрной абамы!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes