Latvijas gāze - Atslegšana

Gadā sākumā apmaksāju rēķinu uz priekšu par gadu 160 euro, tad pēc mēneša zvana kada sieviete un sāka lai sūta zemesgrāmatu un jāslēdz līgums jauns par gāzi, jo iepriekšējais saimnieks miris, bet miris jau 10 gadus. Un 10 gadus laicīgi tiek maksāts par gadu uz priekšu. Nekādas vēstules par līguma pārslēgšanu nav nākušas. Kaa varu zināt ka zvanīja no Latvijas gāzes, varbūt zvana krāpnieki kuri lūdz sūtīt zemesgrāmatā kopijas. Tad pēc 6 dienām atbrauc un atslēdz gāzi, kaa nau kauna, ja visu laiku maksājām par gadu uz priekšu. U z kāda pamata atslēdza un par pieslēgšanu 25 euro jāmaksā. Kad atbrauca atslēgt zvanīja uz īso numuru rēķins šausmigs, un ko tu domā ludzam kā šodien būsim Rīga pārslēgsim līgumu, a ko viņi vienalga atslēdz. Pec si visa iesim uz citu kantori šie tik nekaunīgi, ka pat neinformēja mūs par līguma slēgšanu rakstiski, melo uz katra stūra kā sūtījusi ierakstītu vēstuli, uz vecu cilvēku tik uzdzīvot grib. Kauna nau. Atslēgt var ja nemaksā, bet šīs ir tās gadījums ka 10 gadus tiek laicīgi maksāts gadu uz priekšu un atslēdz, cerams kā vēl naudu parmaksāto atgriezīs.

24.03.2019

Papildināts Jelena.dudas 24.03.2019

P.s. īpašnieks bija mans mirušais vīrs,un dzīvoklis ir uZ mana vārda,un abonenta Nr visus 10 gadus maksāju tad viņi neko neteica a te pēkšņi atbrauc atslēdz bet pa 2019 gadu viss samaksats

Ventilators 25.03.2019

Drīkstat izmantot taču arī LG mājaslapu. Tur arī jābūt tam pašam paziņojumam, kas telefoniski. Un telefoniska saruna nav pierādāma. Labāk sarakstīties. Protams šajā gadījumā žēl, ka atslēgta gāze un sarakste var ilgt mūžību.

Dr DooM 26.03.2019

Tiem kam nav noslēgts vai pārslēgts līgums pievērš īpašu uzmanību - vienalga vai tā ir gāze vai ūdens , elektrība utt
Pakaplojuma pircējam (ņēmējam) ir jābūt rēālai personai vai uzņēmumam .
Tikai nemuldi ka tevi iepriekš neviens nebrīdināja par to ka ir jāpārslēdz līgums , visticamāk ka tu ignorēji visus brīdinājumus un nelikies ne zinis . Vari skriet pie cita gāzes pakalpojumu sniedzēja tikai neaizmirsti vienu , ka par pieslēgšanu tev tik un tā būs jāmaksā un ja nekļudos tad ar 25 eur tu cauri netiksi - Ar izcenojumiem par pieslēgšanu vari iepazīties A/S GASO mājaslapā .
P.S pirms taisi traci iesaku iepazīties ar visiem līguma noteikumiem !

J Jelena.dudas 28.03.2019

Bridinajums bija zvans kuram nepieversu veribu jo domaju,ka krapnieki,prasa zemesgramatas kopijas

A AtnasS 26.03.2019

Nu b****..10 gadus bij vienalga, pēkšņi BUM un atslēdz? Neticu

J Jelena.dudas 28.03.2019

Varu mirsanas apliecibu paradit un to ka aizvakar vrstule no viniem bija uz mirusa vira varda,ka parmaksa,bet gaze atslegta

J Jelena.dudas 28.03.2019

Varu apzvērēt,ka 10 gadus viniem bija vienalga,pat aizvakar šie vestuli atsutija,ka pārmaksa uz mana bijušā vīra vārda,biju pastaa uzjautaju,teica ka nav sutitas vestules,tik aizvakar,takaa vini melo ka bridinajuma vestuli par liguma parslegsanu sutijusi.un plusaa zvaniju viniem izradas par muziku 41 min garuma ar jamaksa 0,13 centi minutee,tas nav normali:(