P patriotc 09.01.2009

1)nezodziet manu niku!
2)ar vardarbibu neko nepanaksi un es shaubos vai tie kas aicina dedzinat mashinas butu priecigi ja vinju mashinu kads sadedzinatu!
3) cienijamie vecaki ludzu pieskatiet lai jusu mazie berni nesuta shadus aicinajumus uz vardarbibu jo jums var sanakt nepatikshanas:)

K Kiaspars 09.01.2009

Nost ar Latviju.

P Pupiņa 09.01.2009

Nost ar nodevēju Kiasparu.

T toony 09.01.2009

Slimie...

е Едиотc 05.06.2011

Висы брауцам уз Зымбабвы!

K Kailan 09.06.2011

BION I'm imperssed! Cool post!

S Slāvs 09.06.2011

Mani priecē tas, ka tudaliņi savāca vien 25% no parakstu skaita, kas vispār būtu vajadzīgs nobalsošanai par latviešu valodu kā vienīgo, toties 700000 latus, kas šim nolūkiem bija paredzēti, pārdirsa. Tagad vajadzētu izsaimniekoto atmaksāt atpakaļ valstij. Savukārt drīz krievu valoda būs otra oficiālā valoda, jo krievvalodīgie par savu naudu ir savākuši nepieciešamo parakstu skaitu. Tas nozīmē tikai to, ka latviešiem Latvija vairs neinteresē, un drīz šeit paliks vien krievvalodīgie.