Latvija - Latvija

Latvijas statistika uz pasaules fona ir šokējoša! Mazā Latvija, diemžēl nepārsteidz ne ar ko labu! :(
Valstu uzskaitījumā pēc mirstības koeficienta, kopā no 191 valstīm, Latvija atrodas 28 vietā !!!
Valstu uzskaitījumā pēc dzimstības koeficienta, kopā no 195 valstīm, Latvija atrodas 180 vietā !!!
Valstu uzskaitījumā pēc iedzīvotāju vidējā dzīves ilguma, kopā no 195 valstīm, Latvija atrodas 87 vietā !!!

Lūk, šāda ir Latvijas statistika !!!
Pēc manām domām, tā ir baisa un noteikti nav normāla !!!
Kas būs tālāk ??? Kas būs pēc dažiem gadiem vēlāk, reāli domājot ???
Skaidrs, kā diena, ka Latvijā vecie cilvēki dzīvo un dzīvos, kā arī cilvēki kas mīl savu zemi, nevēlas pamest savas mājas, tie dzīvo un dzīvos !!!
Lai gan patiesībā, iedzīvotāju skaits nemaz tik strauji nemazinās, kā apkārt kladzina !!!
Lūk, Latvijas statistika pēc iedzīvotāju skaita un cilvēku etniskajām grupām -

Iedzīvotāji
- iedzīvotāji 2011. g. 2 236 910

Etniskās grupas
60, 0% latvieši
27, 3% krievi
3, 7% baltkrievi
2, 4% poļi
6, 3% citi

Viss ir kā ir un cerams, ka Jums viss skaidrs !!! :)

*Vismaz liela laime, ka latvieši savā valstī ir pārākumā un ir visvairāk - tātad, latvieši savu zemi nepamet, bet lielākoties Latviju pamet pavisam citas tautības cilvēki !!! Būsim godīgi !!! :)

R raivis 10.04.2011

Super... Es arii nepametiisu nekad savu valsti jo man ir darbs un miilu Latviju:p
man vienalga ko domaa citi:p
tad jau sanaak, ja krievi ir tie kas pamet Latviju (paldies dievam):D, tad jau latviesus atkal apvaino par begliem un saka ka latviesi pamet majas, lai gan lielakoties citi tautibas cilveki...
njaaa, latviesi vienmer ciesh uz sava rekina, del kadiem mudakiem...

S Statistika 10.04.2011

Latvija izmirst ar ātrumu 30 cilvēki dienā, un uz ārzemēm gadā tiek adoptēti 9000 bērni (pārdoti).Cietumnieka uzturēšana diennaktī izmaksā 10 Ls, toties bērnu pabalsts ir 8 ls mēnesī.Drīz Latvi`jā paliks tikai ministri, deputāti, cietumnieki, zagļi un paensionāti.Pat miroņus aprakt būs jāaicina no Amerikas.

L Lauķis 10.04.2011

Latvieši ir vairs tikai laukos un mazpilsētās, iebraucot Rīgā var justies gandrīz kā lielā krievu sādžā, nevienā privātfirmā latviešu valoda nav dzirdama.

P pilsētnieks 11.04.2011

Nu krievi jau nav vainīgi, ka latvieši nejēdz taisīt privātfirmas.

L Lauķis 11.04.2011

Es jau arī nesaku, ka slikti, kaut ir normāla attieksme pret klientiem, jo latviešu spekulantu un augļotāju alkatībai nav robežu, tādēļ jau arī valsts ir izlaupīta, jo kurš tikai tiek pie siles, tas grābj priekš sevis, par valsti nedomājot.Ilgi jau vairs nebūs jāgaida, drīz viss būs izsaimniekots.Valstij, kura ir iznīcinājusi ražošanu, nākotnes nav.

E e 11.04.2011

Lauķi, pie manis darbā Tu bez problēmām tiksi apkalpots gan latviski, kan krieviski gan angliski! Nav tā problēma!

Problēma tajā visā statistikā ir cilvēku pašu attieksme pret sevi -mirstība. Cik daudz jaunieši pīpē, dzer, lieto narkotikas? Un ne tikai jaunieši!
Kā pavada brīvo laiku? Es kad kādā brīvdienā iebraucu lielveikalā, saprotu, ka cilvēki tā vietā, lai pastaigātu ārā, svaigā gaisā, vai arī lai kādu aktivitāti pasāktu - viņi kursē pa tirdzniecības centriem! Tas nu noteikti nav veselīgi!
Par bērnu radīšanu viņi nedomā, nu tipa nav naudas un tā...

M Maris 05.07.2011

Nekas cits jau neatliek kā nodzerties līdz stulbumam, lai nebūtu jāuztver visa šī Latvijas ikdienas realitāte.

T ToMaris 05.07.2011

Jau tagad saptiņās lielākajās pilsētās latviešu ir vien 40%, pēc ārkārtas vēlēšanām noteikti uzvarēs ar Maskavu saistītie spēki, un ar laiku Latvija pazudīs vēstures mēslainē.