www.sudzibas.lv Latvija Krievi-latviesi

Latvija - Krievi-latviesi

Ziniet cienitie kungi damas un t. T ka nebutu par to latviju runajusi bet paskatoties uz maskavu var redzet cik daudz ir izbuvets. Socialas garantijas visas. Mana pazina sanem pensiju krievijas un summa sanak 180.lv menesi un ka juus neticetu bet katru kvartalu (3 menesos) vinai pieliek klat 10-12 ls. Un mums latvija pielika no 1 aprila 0.14 santimus:) tadus piemerus ir loti daudz. Un cik reizes es dzirdu ka pasi latviesi saka ka krievu laika bija citadak, pad piespieda stradat katru un attiecigi maksaja, un tagad kas? Ministri velka brendu kostimus a mes ko varam atlauties? Tirgu aiziet nopirkt krosenes pa 10 ls un dzinsus ja pietiks vel naudas. Es skatos tv kad tad redzu ka musu deputati dzer tur mineralo udeni no glazitem nevis kadu "mangali" bet "evital" un pa cik mes zinam sitais udens nav vissletakais... Kapec tad nevar padzerties kaut ko letak lai iekonomet krizes laika? Nu jaa ko tur runaat. Vai nu vel viens piemers kapec nevar saisinat tos 100 ls ko dod uz mobilo katram saimes darbiniekam? Es tele2 tikla orunaju 3.90 ls ar tarifas planu savejie, ne bet viniem vajag tacu lmt tiklu jo dargak jo labaak. Sitajos santimos turp surp ta ari attistas iekrajums 1 ls, 10 ls, 100 ls. Es piemeram balsosu pa aivaru lembergu jo man patika ka vins deva interviju ar momikinu tv 5 raidijuma un vispar vins daudz ko pareizi dara. Mes cilveki visu redzam kas notiekas. Tad ir jadara kaut ko nevis spriezt kurs krievs kurs latvietis. Apnika jau tiesam... Tur sez 100 cilvekus un mums latvija cik daudz iedzivotaju? Un tiesam neko nevaram darit sava laba?

M Maksims 11.04.2011

UN TAGAD IZGLITIBA IR PAR MAKSU, BET JO HAIDI KAPEC TAJOS LAIKOS KAD ARSTI VAREJA MACITIES PAR MANEJIEM NODOKLIEM BEZ MAKSAS TAD TAGAD VINS TAS PIEMERAM ZOBUARSTS VEL 3 X VAIRAK NEM PAR TO KA PAR MANEJO NAUDU NO VALSTS KASES VINS IZMACIJAS? TAS IR BLIN NORMALI JA? TO VALSTS NEMAK REGULEET? VAI SMADZENES TRUKST?

I Ieva 11.04.2011

Kādreiz bija kādreiz, senāk bija senāk, tā ir pagātne un tai nav nekādas nozīmes un par pagātni nav jādomā, bet jāiet dzīvē uz priekšu!
''E'', vari turpināt, laizīt saeimas bandītu ānusus un savā prātiņā domāt, ka apkārtējie ir vainīgi pie krīzes, jo valdība zaga un zog, bet tik tupiem cilvēkiem, kā tev, jau valsts kalpi vis kaut ko var iestāstīt, bet protams, ir kas tam visam sūdam tic...
Krievi ir kā suņi, kas caurām dienām rej un jau 20 gadus no vietas, tiem rīklē nav iebāzts kauls, kurš to mutes aizver ciet!
Ko Jums vajag, ko?

Un es neesmu nekāda lielā patriote, bet saku to, kā ir!
Un esmu tikai priecīga, ka cilvēki izvēlas dzīvot labāku dzīvi, būt paēduši un dodas prom, jo pagaidām Latvijā nav nākotnes... Un ja ir liela nauda jāatdod atpakaļ, tad laikam arī nebūs...
Vienīgā problēma latviešos, ka tiem pietrūkst labsirdības, un ja kāds izrāpjas laukā no mēslu bedres un dodas uz labāku dzīvi, tad to nozākā un vēl to, lai būtu sūdīgāk par pašu... Trūkst labestības, ļoti!...

I Ieva 11.04.2011

''Dibina biedrības/sabiedriskās organizācijas, kopā ar domubiedriem izstrādā jeb piedalās lielo reformu izstrādē, īstenošanā un uzraudzībā! Paši dara un pieprasa darīt to kas nepieciešams!''

Degradēts un nelaimīgs cilvēks ir ''E''. Iespējams, ka nāk no to bandītu puses, kāds radinieks, draudziņš un tagad tupi aizstāv...
Neaizmirsti, lai ko dibinātu, vajag naudu un labu pazīšanos. Bet zagļi jau godīgos nepieņem!
Un ja katrs tagad izdomās ko dibināt, tad valsts būs nosprāgusi, jo izlaupīts būs viss! Kas vēlas tikt tajā zagļu midzenī, kaut ko ''iesākt'', tad tie ir tie, kas paši vēlas zagt! Godīgos pat tuvumā nelaiž!
Ja nezagsi kopā ar tiem, tad vari iet dirst !!!

M Maksims 11.04.2011

ieva: par labestibu... tev jaapskatas spoguli, tev ar ta nav.

I Ieva 11.04.2011

Ierunājās Maksims krievs, kurš sāka dziedāt slavas dziesmas Maskavai. Kam tu tai esi vajadzīgs, būdams dzimis krievelis Latvijā? Viņiem savējo pietiek!
Cilvēki, kas atrodas svešā zemē, bet to slavē būtībā ''savu zemi - Krieviju'', runa iet par krieviem ...
Tad tam nav nekādas labestības ! ;)

č Čoms 11.04.2011

Ieva, paskaties uz sevi, vai tu pati tagad nedari to, ko citos nicini?

M Maksims 11.04.2011

UN TU KAM TE LATVIJA VAJADZIGA? PASTASTI MUMS VISIEM. MES TEVI IZKLAUSISIM. ZATLERAM VAI NU KADAM CITAM? TU PATI JAU KA TEICU AR PLIKO DIRSU... bilde esi tu ar datoru kur tu tagad sedi prieciga.

L lll 11.04.2011

stulba tauta xi xi nevar pat nopelnit, tikai zagt un Krieviju apvainot :)

N ninona! 11.04.2011

Opat6 eti naciki svoi obosronii nos sunuli .

E e 11.04.2011

Tiešām smieklīgi! Ieva, Tu vispār pārlasi ko Tu raksti! :D
Par laimi ir arī domājoši cilvēki - man draugos tādi ir lielākoties visi! Tas nozīmē, ka viss būs! Neskatoties uz tādām lupatām, kas te pa brīdim kaut ko paplivinās un pažēlojas, cik lieli lupatas ir, kas neko nespēj!
Nu, neko darīt! Rudimentiem rudimentu liktenis! ;)

E e 11.04.2011

Ieva, un vispār man liekas, ka Tu neko nemāki. Neko daudz arī nezini, un iespejams esi ļoti slinka, ja reiz visiem spēkiem turpini tikai apriet - savādāk to nenosauksi - citu cilvēku domas! Pati tak neko ne dari ne vari ne gribi ne māki! Tāpēc arī neredzi nekādas iespējas un meklē savai bezdarbībai visvisādus nereālus attaisnojumus! Neko darīt! Kas zin, varbūt Tev vismaz bērni būs gudri, uzņēmīgi, zinoši varoši un griboši! :)

I Ieva 11.04.2011

Latvija ir mana valsts, mana dzimtene, manas mājas un esmu šīs zemes Latvijas meita, tāpat kā citi latvieši, dēli un meitas un man ir vajadzīga mana dzimtene!
Zatlers nav nekāds Dievs, viņš ir vienkāršs cilvēks, ar labestīgu sirdi!
Ko domā pārējie, man ir pilnīgi vienalga, jo uzskatu, ka valdība, saeima mums ir Latvijas pazemojums un miskaste un viņi nenoteiks ko kādam darīt. Ja citi ir tik stulbi un klausa uz vārda valdībai un danco pēc to stabules, tad jūs visi esat slimi un neaptēsti, ja pašiem galva nav uz pleciem.
Ne jau kāds smirdīgs deputāts var aizskart ar vārdiem, kas nav nekā vērti, bet ir cilvēki kas tam tic un to uztver nopietni! Neesiet naivi!
Krievi paši bāžas virsū latviešiem un Latvijai, tā vietā, lai liktu mieru!
Un skumīgi, ja ir latvieši, kas kaut kādas urlas ciena un mīl vairāk, nekā savu tautieti. Tāpēc arī neesam tik draudzīgi, ja ir kāds, kurš nodot savu tautu un lien dirsā citai. Nulle, ne cilvēks.
Un krievi jau nebūs tie, kas noteiks ko darīt.
Cilvēki, nejauciet politiku, ar mīlestību! Es mīlu Latviju, bet ciest nevaru politiku un to, kas tajā ir!
Un cilvēki, ja jūs kāds, apvaino, vai dzen prom no savas zemes, tad cīnieties ar zobeniem un neļaujiet sevi izrīkot un pazemot! Vienalga, ko runā citi, vienalga ko runā tu, ja tā nav taisnība, tad tam nav nozīmes...
Šeit nevienam komentāram, izņemot manu, nav nozīmes, jo viss ir klajas muļķības un dumības!!!

č Čoms 11.04.2011

Ieva, tevi laikam sazombējuši kādi sektanti, laiks būtu griesties pie speciālistiem.Bet varbūt tās ir narkotiku izraisītās halucinācijas?

N ninona! 11.04.2011

Ne zaplakala ece, nu togda poplac6 za svoju stranu !

в Вacя 11.04.2011

Hnik hnik. . . ... . . . . . .

в Вacя 11.04.2011

Rītā visiem, kopā ar zemniekiem, jābāt uz roku bučošanu kungiem Saeimš.

č Čoms 11.04.2011

Tavrija kopā ar saeimas 100 gudrajiem rītā bučošot zemniekiem dirsas.Tas taču ir apsveicams pasākums.

в Вacя 11.04.2011

ребята держитесь!! спасибо всем кто помогал там.

L lalala 12.04.2011

Kaut kur dzirdēju frāzi : " valstij, kas nerūpējas par bērniem un neciena vecos cilvēkus nav nākotnes ". ...

M Maris 12.04.2011

Ja, loti pareizi .